Krosna Nikko baby carrier. Máte s ní zkušenosti?

aponchie
20. črc 2008

ahoj,mate nekdo tuhle krosnu nebo nebo znate nekoho kdo ji ma?docela nad ni uvazuju jen sem ji nikde moc nevidela zatim..
http://www.terkaperka.cz/detail.php?zbozi=483470

zdenicka
21. črc 2008

Ahoj,my ji dostali.Ale baru jeste nesedi, tak ji vyzkousime asi az pristi rok.Nikde jsem se o ni taky moc nedocetla.

aponchie
autor
21. črc 2008

ahoj tak to me tesi,a zkouseli jste ji treba aspon dat na zada jak sedi jak s epolohuje a treba vyzkouset nejake ditko cizich? 😀

zdenicka
22. črc 2008

jen jsme ji tam na chvili dali.Moc se ji tam libilo.je u toho super striska,aby na ni neprselo.MM rika, ze sedi pekne, ze se ani nezda, ze by na zadech neco mel🙂)Ale jinak jsme s tim nic nezkouseli.

aponchie
autor
23. črc 2008

no dikes ja jen ,ze ta nase ma 18kg prave 😀 nejak pozde kupujeme ja vim,ale jedeme do Tater a potrebujeme neco nebo zdechneme ted se prave zacala nechat nosit trdlo jedno male 😀

ivulla
29. čer 2010

ahojte, otevírám znovu diskuzi... Ráda bych zkušenosti s tímto nosítkem... Uvažujeme o Salewě, ale tohle je levnější, navíc má asi větší nosnost... a nejsme teda nějak moc vášniví horelové... Tedy sem s připomínkami... 😀 Díky moc!

ivulla
29. čer 2010

Jsem zjistila, že úvodní odkaz nefunuje moc, tak přidávám pro přehled jeden aktuálnější 😉 http://www.detskydum.cz/detail/nikko-baby-carri...

pasoa
19. únor 2011

Ahojte, oživujem túto tému po takmer roku...
Hľadám už vyše mesiaca po webe nejaké vhodné krosná pre nášho malého k 2. narodeninám a tieto Nikko Baby Carrier sú z tých s vyššou nosnosťou a špičkovou vybavenosťou najlacnejšie - konkrétne v detskydum.cz

Majú nosnosť do 20kg, super polstrované popruhy pre nositeľa aj pre noseného, dva batohy z ktorých jeden sa dá odopnúť a nosiť na pleci, bočné sieťkované vrecká na drobnosti (fľašku...) odnímateľnú striešku...

Lepší je už len Montis, ten má nosnosť do 25kg, ale aj cena je tomu náležiaca - 116,- EUR a dá sa kúpiť len v Nemecku (teda v ČR ani v SR som ho nikde prostredníctvom webu nenašla)