Máte tip na bazar v Brně? Potřebuji golfáč

krmv
12. únor 2014

máte nekdo tip v brně na nejaky bazar, potrebuji golfac - sportovní kočár. kdyztak prosim do IP. dekuji

blahova_andrea
12. únor 2014

vím, že jeden je na václavské, myslím, že je označen jako chicco, ale mají v něm vše možné, od oblečků, přes postýlky až po kočárky. vzadu je celá obří místnost plná kočárků 😉

lucielundova
12. únor 2014

Dobrý den,
v jaké cenové relaci by jste si kočárek představovala a co by měl všechno mít?

jana804
12. únor 2014

Naproti semilasu, teď jsem tam byla nedávno a osobně bych si vybrala. Záleží ale na vkusu.

blahova_andrea
12. únor 2014

@jana804 já tam ještě nebyla, ale občas jdu okolo. z venku mi to přijde děsně maličký. ono to vede někam dozadu dovnitř? je to větší? má to velký výběr? kočárky bych tam takto z venku nečekala 😅

jana804
12. únor 2014

@blahova_andrea no tak moc velké to tam teda není, ale připadá mi, že kočárků se tam vejde docela velké množství 🙂 Na Václavské to znám, kupovala jsem si tam oba kočárky, ale připadá, že "ojeté" mají lepší v tom naproti semilasu. Ale jak říkám, možná se tam zajdete podívat, a řeknete, že jsem padlá na hlavu... 😀

blahova_andrea
13. únor 2014

@jana804 tak každý má jiné požadavky a jiný vkus, možná se vám prostě v tu chvíli víc hodila nabídka u semilasa. já kočárky tedy nekoukám, přítel by mě zabil 😀 už tak je to jako když chlapi koukají po autech 😀 já většinou kolem toho semilasa šla, když bylo zrovna zavřeno. kousek od té václavské jsme bydleli, tak tam jsem párkrát byla.

terkaz
13. únor 2014

@blahova_andrea Ja myslela, ze tam maji jen hracky, teda podle te vylohy 😀

blahova_andrea
13. únor 2014

@terkaz v kterým? no já bych kočárky zvenku nečekala ani v jednom. prostě od vchodu to vypadá maličké obojí, jen na ty hračky a nějaké hadříky, ale ta václavská je fakt docela veliká, táhne se to na tři místnosti dozadu.

terkaz
13. únor 2014

@blahova_andrea myslela jsem naproti Semilassu. Uvnitr jsem ale nikdy nebyla, maji tam tusim od 11 otevreno a to je pro me z ruky 😉

blahova_andrea
13. únor 2014

@terkaz já jsem na tom stejně. buď jdu moc brzy nebo moc pozdě. nebydlím v brně, takže vyloženě kvůli tomu, abych se tam mrkla tam nepojedu 😀

terkaz
13. únor 2014

@blahova_andrea Ja sice v Brne bydlim, ale dost daleko, jezdim tam jen kdyz jdu na gyndu... a to jdu vetsinou co nejdriv rano 🙂

jana804
13. únor 2014

@terkaz jééé tam toho mají: kromě kočárků hračky, autosedačky, kola (koupili jsme tam pro malou asi za tisíc korun úplně nové, ani to nemělo špinavá kolečka), brusle, boty, odrážedla, samozřejmě spoustu oblečení (to tam kupuju celkem málokdy, připadá mi drahé, ale někdy se zadaří). Netvrdím, že je to kdovíco, ale zkuste tam někdy mrknout, uvidíte samy.

terkaz
13. únor 2014

@jana804 Hmm, tak to asi zkusim, z venku to vypada takove malicke. Dekuju za tip 😉

blahova_andrea
13. únor 2014

@jana804 vidíš...sháníme vajíčko k našemu kočárku...budu muset juknou po bazarech v brně, které vedou i toto zboží, ale vidím to bledě i tak 😅

terkaz
13. únor 2014

@blahova_andrea
@jana804
Holky, ja zase shanim kocarek, ktery se vejde do kufru maleho auta. Mam Inglesinu Magnum a ta se mi tam bohuzel nevejde. Tak potrebuji neco mensiho do mesta. Na vylety a tak poslouzi Inglesina, je skvela 🙂

blahova_andrea
13. únor 2014

@terkaz já mám hluboký kočárek městský 4 runner a místo golfek mám valco zee

terkaz
13. únor 2014

@blahova_andrea Ja mam jako golfky Inglesinu espresso, ta se krasne vleze. Ale ta magnum nee. U dvou deti jsem vozila podvozek vzadu a korbu vepredu, ale ted to takto jaksi uz nepujde 🙂
Diky za tip 😉

blahova_andrea
13. únor 2014

@terkaz to je pravda. no my si nakonec pořídili dodávku, takže už kočár ani nebudeme skládat a šupneme ho dozadu celej 😀