Máte zkušenost s tímto kočárek?

verca46
9. kvě 2022

Má někdo zkušenosti s tímto kočárkem?Recenze sem nikde nenašla.Děkuji

vikysek0987
9. kvě 2022

@verca46 Koupila jsem ho cca rok zpět,použila párkrát a jinak stojí v kumbálu....Nemůžu udělat delší krok, aniž bych do něj nekopla, veze se celkově tak nějak na nic, už bych ho nekoupila...Plus je,že je hezký, ale to je k ničemu, skladný a rychle se zloží i rozloží a maximálně vhodný do MHD,jinak za mě nic😑

michaela666
9. kvě 2022

Už od pohledu mi to přijde jako kočár co vytáhneš před nákupním centrem z auta, dítko povozíš po obchodech a zase naložíš do auta. Dlažební kostky, nezpevněnou cestu nebo kamínky z pasažéra vyklepou duši.
Hezkou vložku do sporťáku ti s jakýmkoli obrázkem ušije každá šikovná švadlenka, takže o Mickeyho nepřijdeš pokud se to líbí kočárek hlavně kvůli němu. 🙂

verca46
autor
9. kvě 2022

@vikysek0987 díky , já ho chci jen na výlety ,do zoo,na dovolenou třeba.Ne že bych s ním jezdila u nás ve městě 😁.Ale díky.

verca46
autor
9. kvě 2022

@michaela666 přesně na to ho chci,do obchodu ,na výlet,do zoo, na dovolenou.Ne na normální ježdění u nás ve městě.Ale díky.

vikysek0987
10. kvě 2022

@verca46 Pokud bude normální chodník okej,jinak neee😖

cekamnazazrak
10. kvě 2022

@verca46 zkušenost přímo s tímhle nemám, ale kamarádka měla v podstatě skoro stejný a po asi třech jízdách šel z domu.. nestabilní, rozhrkaný, s těžším dítětem špatně ovladatelný a do jakéhokoliv menšího kopečku se strašně nadřela... sjet nebo najet na obrubník nebo přejet třeba prasklinu v chodníku nebo kořen bylo o vyklopení malé... za sebe bych do něj nešla... pokud jsi vybírala podle designu, tak asi neporadím náhradu, ale pokud podle ceny, tak bych radši našla nějaký ojetý kvalitnější a především s lepšími kolečky...

boubelka100
21. črc 2022

@verca46 Mám ho doma a není špatný.Na pěkné cesty ideální.V létě v pohodě dávám na stříšku nafoukly plavací kruh.Když jdu na koupaliště