Nová kolekce kočárků Implast Bolder 2009

leontynka
24. pro 2008

Ahojky všem snažilkám,

už vyšla nová kolekce kočárků IMPLAST BOLDER

leontynka
autor
24. pro 2008

jsou úžasný, ale bohužel nejdou stáhnout do alba, tak posílám všem odkaz 😉

http://www.implast.com.pl

mirka755
25. pro 2008

vypadá pěkně, 2 podvozky jsou hodně podobný Quinny. Nám se bohužel Implast nevejde do výtahu na šířku ☹

beruska2x
26. pro 2008

No me se teda libi jen ty podvozky co uz byly ty novy neee.. Co mate za vytahy?? U nas je osobni i nakladni a vejdeme se do obou.. zkousela jsi to nasikmo??

mirka755
26. pro 2008

ahoj berusko: já Bolder nemám, má ho kamarádka (kolekci 08) a musela u nás sundavat jedno kolečko-jako u nich doma. Nemáme nákladní výtah - na šířku má výtah 68cm.
Mě se líbí akorát na pohled, ale jinak co slyším od kamarádky tak kočárek za tu cenu nic moc. Začala řešit sporťák a nánožník je nedomyšlený - prodlouží se sice, ale jenom kolem sport. části - ale ne na výšku - takže neví jestli se jí tam příští rok vejde malá i s fusakem

beruska2x
26. pro 2008

ja mam taky 08 a jsem spokojena na 100% do vytahu vjedu jako po masle a kdyz je nouze vejdu se i do osobniho, chce to trochu cviku ale jde to 😉 jinak kocar nijak nesetrim, nakupy uveze na cely vikend, teren vsechno v pohode a uridim ho jednou rukou.... Malaj meri v 4,5 mesicich 67cm a vazi 7,5kg a vejde se mi do korbicky i s fusakem delky 110cm....a fusak do sportaku se vejde 100% kamaradka ho ma, my to mozna nestihneme 🙂 nez bude sedet tak bude teplo a budeme bez fusaku 😉
ale nevim proc nutne musi nanoznik prekryvat cely fusak...
ja bych si ho urco koupila i na 2 dite..

mirka755
27. pro 2008

no překrývat nemusí, na výšku jsem myslela aby se jí tam vešlo dítě i s fusakem - že je úzký tak nevím 😖

petkakrutik
8. únor 2009

Já mám taky model 2008 a jsem s ním maximálně spokojená. I když máme stejný problém s výtahem...musím sundávat jedno zadní kolo, ale zas až takový problém to pro mě není. V nové kolekci se mi teda absolutně žádný barevně nelíbí...ještě že jsem chiytla tu loňskou 🙂

eatygrenee
2. dub 2010

Ahoj holky, přemýšlím nad tímto kočíkem. Ale bojím se, že se nevejde do výtahu na šířku, ja jste se tady některá zminovala. U té trojkolky zdvojené to vím 100% že se nevejde a jak je to u té čtyřkolky, jak je to tam se šířkou?? 🙂 😉

fifa79
2. dub 2010

Je to pravda, do některých výtahů v panelácích se nevlezu a musím sundat jednou kolečko.Ale jinak jsem s kočárkem spokojená.Mám 2008.

eatygrenee
3. dub 2010

fifa79: a máš trokolku nebo tu čtyřkolku? ty rozměry jsou stejné nevíš? a to kolečko lze sundat lehko? moc se mi líbí, a jako sporták, jsi také spokojená, je prostorný???

fifa79
4. dub 2010

eatygrenee: mám tříkolku,jsem s ní spokojená.Testovali jsme ji pořádně,jezdily jsme v lese, v zimě...a dobrý.Kolečko jde sundat lehce.Ve výtahu jsem vždy takto vezla pouze prázdný kočárek,tak nevím jaké to je s mimi.S kočárkem jsem spokojená.Korbička parádní.Trochu jsem se bála toho vykrojeného nánožníku, ale nakonec jsme s ním spokojení a i v letošní zimě mu v kočárku nebylo zima.Denisek v ní vydržel do 10 měsíců a pak už ho to tam nebavilo ležet,tak jsme přesedlali do sporťáku.S ním jsem zatím také spokojena.Je pravda,že je menší.Srovnala bych to s Casuaplay....samozřejmě velikostně....jinak ne.Deny je drobnější,takže zatím nemáme problém, ale uvidíme.Výhoda tohoto kočárku je,že je lehký.My jsme neustále na cestách,takže se mi v pohodě skládá do auta.Mrkni ke mě do albíčka,mám tam nějaké foto.Ještě kolekce 2008 měla problémy s látkou na boudičce,trhala se od těch suchých zipů, ale v pohodě to opravili a myslím,že u nové kolekce to bude v pohodě.

eliiis
5. dub 2010

ahoj maminy,
já mám kolekci 2008 a za 16 měsíců co ho mám jsem nenašla jediné minus. mám zdvojenou tříkolku a nikdy sem nikde nemusela sundávat kolečko ani do výtahu i do obchodků sme se vždycky krásně vešli. na sportáku sme ted jezdili v zimě a i ve fusaku pohoda a to má malá 16 měsíců a žádný drobek není. jako velkou výhodu jsem viděla hlavně tři stupněpolohování u hluboké korby když ještě malá neseděla aby mohla na sporták tak mohla krásně koukat ven vyvíšená.¨

protože ted už chce jen chodit tak kočárek posíláme dál. kdyby jste někdo měl zájem nebo o někom věděl napište prosím do IP kočárek nafotím a pošlu. barva je vyfocená v albu -ježíšek už u nás byl- jsou tamdvě ale mám ten béžový.barva je pořád pěkně koukavá.kočárek mám i s autosedačkou v barvě, klipsama na přidělání autosedačky na konstrukci, taška, pláštěnka, sítka, nanožníky + nánožník na autosedačku + navíc deštníček v barvě a stříška proti sluníčku taktéž v barvě kočárku. celý komplet prodávám za 8000 pořizovací cena 15 000. kočárek je do prosince 2010 v záruce koupen v olomouci v kamenném obchodě.kočárek je opravdu jako nový.

terak
9. zář 2010

Rizikový výrobek - dětský kočárek
(Praha, 9. září 2010) Česká obchodní inspekce zjistila, že na trhu ČR je v nabídce pro spotřebitele výrobek, který představují vážné riziko pro uživatele.
Jedná se o dětský kombinovaný kočárek, typ Implast Bolder 4, který spotřebiteli prodán volně bez obalu.
Výrobcem kočárku je firma P.P.H. IMPLAST s.j. ul. Wykopy 11, 60-001 Poznaň, Polsko.

http://www.coi.cz/cs/aktuality-1/rizikovy-vyrob...