Od kdy jste přecházeli z kočárku do sporťáku?

absinka
19. dub 2015

Ahoj,od kdy jste přecházeli z normální kočáru do sporťáku??Nám bude 6 měsíců a už přemýšlím,že dám sporťák,protože se mě v korbě otáčí a ty kšíry co máme jsou úplně na h...Samozřejmě ještě nesedí,ale určitě se to v tom sporťáku (musím na to teda ještě juknout) dá dát uplně na ležato.Jít s ním na procházku je teď peklo :(

madrilena
19. dub 2015

v 6 měsících už nemusíš mít vůbec strach přejít na sporťák 😉

blahova_andrea
19. dub 2015

pokud ti "vyskakuje" z hluboké, tak sporťák je super řešení. já myslím, že do lehu jde snad už každý 😅 já to tak měla se synem taky. bylo bezpečnější ho na ležato připoutat do sporťáku než jeho i sebe mučit korbou. v názvu máš teda golfky, těm se spíš asi vyhni, ale sporťák klidně 😉

toga25
20. dub 2015

@absinka Nám je 9 měsíců a malý mi nesedí sám. Pořád jsme v hluboké korbě a tak měsíc určitě ještě budeme. Čím dýl tím líp. Korba je velká a dá se dát do sedu, takže je suma sumárum pro malého jak sporťák 😀 Máme právě ty kšíry a nemám s nima problém. V čem jsou na prd? Máme canpol babies snad za 150 kč a jsme spokojeni právě. Jinak pokud máš sporťák úplně do lehu, tak by problém být neměl, jenže já si myslím, že jemu spíš jde o to, že pro něj už je nepříjemné ležet, takže myslím, že se ti ta stejnak bude kroutit 😒