Taška na kočár. Máte tip?

optimistic
22. kvě 2023

Prosím o doporučení, která taška na kočár se vám osvědčila. Děkuji.

zelenaesmolda
22. kvě 2023

mela jsem z DMka a byla super,uvnitr mela spoustu kapes a prihradek.

optimistic
autor
22. kvě 2023

@zelenaesmolda vůbec nevím, že v dm něco takového mají. Kouknu na to. Moc děkuji 🙂

ada22
23. kvě 2023

Měla jsem myslim Lässig Casual Messenger bylo tenkrát spoustu designů. Je velká. Hlavní kapsa není na zip, takže se do ní člověk rychle dostal. Pak měla i velkou kapsu na zip kam se v pohodě vešly věci jako peněženka doklady mobil. Ten široký pruh skvěle držel na madle, takže většinou nebylo ani potřeba nějakých háčků. Jinak ta z DM ji je velmi podobná jen trochu menší.

zelenaesmolda
23. kvě 2023

@optimistic
maji je v te sekci s detskym zbozim jako jsou hrnicky,dudliky atd.
Delaji se ruzne designy takze pokud chces at se ti hodi ke kocarku tak je fajn obehnout vice pobocek protoze prodavacky taky nevedi,ktera jim prijde.

optimistic
autor
23. kvě 2023

@zelenaesmolda Já zatím koukala jen na web, a nic jsem nenašla. Pod jakým názvem mám hledat?

zelenaesmolda
23. kvě 2023

@optimistic
ty jo tak to nevim protoze na webu jsem ji taky nenasla

krisstina93
23. kvě 2023

Já doporucuju spis prebalovaci batoh 🙂 dá se pricvaknout na riditka, pak se hodí na zada, což je mnohem praktičtější, když pak člověk nese dítě a další tašku, ze ještě neprekazi někde kabela :D zrovna včera mi muž říkal, ze batoh co mi koupil předloni k Vánocům byl jeho životní kup 😂 mají dost kapsicek, jsou prostorné, celkem i dobre vypadají, já ho využívám na výlety i bez kočárku .

optimistic
autor
23. kvě 2023

@krisstina93 batohu se nebráním. Jaký konkrétní máte?

optimistic
autor
23. kvě 2023

@zelenaesmolda možná už se neprodává? Na prodejně jsem ji neviděla...

krisstina93
24. kvě 2023

@optimistic já mám BEBEKINDOM, jsem spokojena, ale je jich hromada, určitě najdes nějaký co ti sedne :D