Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
2. bře 2011

@zuzuula abych pravdu řekla, tak tomu vůbec nerozumím... nechápu to....

dandulle
2. bře 2011

Ahoj, tak zatím fotky z domova, doufám, že to bude vidět

dandulle
2. bře 2011

První dvě jsou při poloze v leže a takhle jde bouda nejvíc.

zuziatko
2. bře 2011

@dandulle ty to máš nejako divne. Musíš si tie 2 mini pásiky nasadiť na striešku. Tam sú na tom také otvory a potom tie cvoky pripnúť. Potom ti bude pekne strieška stáť.

gumimaci
2. bře 2011

@zuziatko ale ked sa to pripne, tak to nejde do lahu... ci? 😕

zuziatko
2. bře 2011

@gumimaci potom úplne nie. Ono to závisí aj ako máš omotané tie dlhšie pásy. Či len raz, alebo 2x. Ja mám raz a ľah mi stačí a strieška nepadá.

triowax
2. bře 2011

a když jsem potřebovala uplně překlopit boudičku, cvocky jsem odepla

kvetinkatn
2. bře 2011

@zuziatko mne sa to pripútanie páči, lebo sa mi nezosúva po rúčke, ale malá rozhodne nie je, ja tam nosím, plienky, jedlo, náhradné oblečenie, mne teda nestačí🙂 ale na pár vecí je veľká.
na takéto účely mám túto avent
http://www.mimi-aja.cz/termo-taska-avent-compac...
tam sa dajú dať dve fľasky do toho termo obalu to je tak super vnútri schované, zips na túto termo časť je zboku a cez zips hore sa zmestí plienka, kľúče, mobil a pod.

kvetinkatn
2. bře 2011

@renisco no super, si teraz spokojná? inak vidím dobre aj novú okrúhlu striešku?

kvetinkatn
2. bře 2011

@dandulle no máš to vyvlečené z tých dierok na strieške, to ja napr. vôbec nerobí, ale baby to tu robia, keď chcú dať striešku k madlu, ale kočík vtedy nie je v ľahu... koľkokrát to máš obmotané na konštrukcii? ja dvakrát, nejde moc do ľahu ale nepadá strieška, ale teba ako vidím strieška nepadá, drží dobre nie, teda aspoň z fotiek to tak vidno.

triowax
2. bře 2011

@kvetinkatn ta už byla na 2010 ne???teda mam dojem,že je stejná, jak ta naše.

dandulle
2. bře 2011

já už jsem z toho jelen, fakt 😀
Když ten vrchní pásek protáhnu dírkou v bodičce, tak se ta boudička stáhne k madlu a jde polohovat ještě míň - a nebo ještě jinak, jde to do lehu ještě míň . ( snad mě chápete )
Ten druhý pásek, spodní, je nacvaknutý na cvočku konstrukce na kterém je zároveň nasazená ta plastová úchytka - tou je přichycen pásek od polohování lůžka ....přijde mi to v pořádku, jinak by to ani nešlo.
Boudička drží dobře, jen je prostě v pozici lehu stažená víc dozadu. Dneska jsme ale jezdili a bylo to v pohodě. Když Ondra seděl, využívala jsem ve větru možnost stažení boudičky před něj 😉 a když usnul, postavila jsem ten kšilt od nánožníku....myslím, že ten zbytek zimy takhle odjezdíme 😉

kvetinkatn
3. bře 2011

@triowax nejak som sa stratila o čom to hovoríš, lebo ak to bolo k renisco, tak som hovorila o gesíku 🙂 a jeho okrúhlej streche.

triowax
3. bře 2011

@kvetinkatn ahá, no já k těm posledním fotkám...se omlouvám

renisco
3. bře 2011

@kvetinkatn jj- to už mám tu kulatou. kamarádka mi prodala celou tu její nástavbu i s nánožníkem, taškou, "U" dílem, pláštěnkou- prostě celý ten komplet a zůstal ji jen trojkolový podvozek. tak jsem jí řekla, že je mi toho samotného podvozku líto, že si ho vemu taky 😀 😀 😀 aspoň budu mít když tak něco na zimu, kdyby bylo dost sněhu a taky proto, že tohle je už moje poslední mimi, tak chci vyzkoušet vše - tudíž i trojkolku 😀 😀 😀
no a o tu mou nástavbu - co jsem si ji celou přešívala, tu jen zakopávám. ještě pužívám tu fusakotašku, tak až nebude potřeba, celou tu mou "práci" prodám.... 🤐

zuziatko
3. bře 2011

@kvetinkatn prosím ťa ak budeš mať trošku času nepomerala by si mi ju ?? aby som vedela porovnať so svojou taškou.

lucula73
3. bře 2011

@dandulle no ako sa dívam na tvoj kočík,tak ja to mám presne tak isto....aj v ľahu,aj v sede....teiž mám tie dva krátke pásiky vyvlečené zo striešky,a k madlu mi ide tá strieška tiež len keď je v sede...... 😉
a tie pásiky ak prevlečiete cez tie dve dierky v strieške,tak to k madlu nedáte vobec.

kvetinkatn
3. bře 2011

@renisco ja z teba fakt umrem 🙂 takže teraz máš tri podvozky 🙂 môžeš robiť módnu prehliadku každý deň v niečom novom 🙂

kvetinkatn
3. bře 2011

@lucula73 načo je dobré dávať sediacemu dieťaťu striešku k madlu? Veď nič neuvidí, to sa Ti nejeduje? Moja je teda total kľudas, ale stačí, že jej dám pršiplášť a už sa jej to nepáči....

renisco
3. bře 2011

@kvetinkatn můj pěkně skřípal zubem, když jsem mu začala vykládat, že ta hranatá střecha je divná, že ta kulatá je úžasná atd... pak se uklidnil, že si ji mám koupit a dát už pokoj a já přišla s tím, že jsem vzala zrovna celou tu nástavbu, aby mi to ladilo barevně a nemusela zas přešívat 😀 😀
o tom, že beru i ten tříkolový podvozek neví. sem paní psala, a´t mi ho zatím neposílá, že jí pak dám echo 😀 😀 😀

sakura77
3. bře 2011

@renisco 😀 ty si pripad....moj tiez ma zo mna obcas dost a to este netusi ze uz mam objednany peg perego si 😀 no,ale co uz,moze byt rad ze nechcem striedat auta tak casto ze...ked len kociky... 😀

renisco
3. bře 2011

@sakura77 no já už končím... mám už co jsem chtěla - nástavbu otočnou a golfky, tak už mě nic dál netlačí... kdyby malá vydržela v hluboké korbičce ještě tak půl roku minimálně, tak bych už uvažovala jen nad nějakýma golfkama se spojenou rukojetí, ale proto, že korbička nám už byla malá a já chtěla malou k sobě, řešila jsem to takhle... ještě chvíli si nechám concorda, abych ten sporťák aspoň vyzkoušela a uvidím, jestli ho neprodám... ale jsem si na něj sehnala dvě další stříšky, pláštěnku proti větru a clonu, tak je mi zas líto to nevyzkoušet a poslat dál....

kvetinkatn
3. bře 2011

@sakura77 aký si kúpila PP, to uno?

sakura77
3. bře 2011

@kvetinkatn nie,sí tento,ten uplne cierny na mensej fotke
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10367748&tab=2

kvetinkatn
3. bře 2011

@renisco dve striešky, to si nám zatajila 😀 nejaké farebné? no ty máš už plnú výbavu 🙂

kvetinkatn
3. bře 2011

@sakura77 kamoška ho má, nevie si ho vynachváliť 🙂 aj ten na veľkej je krásny🙂 ale ja stále tú nunu, lebo tie golfky a to ovládanie ... ale tá kamoška hovorí, že sa ovládajú super, že jednou rukou ich tlačí a druhou telefonuje, tak uvidím 🙂 vyskúšam. to si môžeš dnu do čierneho objednať nejakú tú vložku farebnú 🙂

renisco
3. bře 2011

@kvetinkatn o těch stříškách jsem tu psala i dávala fotky... tu jednu jsem si šila sama a všila jsem do ní i zip, abych si k té boudě mohla přidělat i pláštěnku proti větru. jsou to ty stříšky, co šije jedna na MMB na to jane...

lenkasan
3. bře 2011

@ninan2 Vanička tá nová má zvnútra naozaj len 66 cm.Merala som v Prievidzi.To uvádzajú vonkajšie rozmery.A starý model mal cez 70 cm.Takže ja som si kúpila fusion športový nový,ale vaničku minuloročnú.

sakura77
3. bře 2011

@kvetinkatn nunu som chcela strasne...kym som si ju "neochytala" v sobotu nazivo...ma uz chut presla...

renisco
3. bře 2011

@lenkasan by mě zajímalo, který blb tu vaničku navrhoval...