Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

moka
10. kvě 2012

Vidím, že sa zaoberáte výberom clony. Keď nejakú dobrú vyberiete, dajte vedieť, tiež si musíme niečo obstarať 🙂

veronka
10. kvě 2012

@renisco aké vnútorné rozmery má concord fusion?

veronka
10. kvě 2012

@renisco ďakujem

veronka
10. kvě 2012

@renisco concord je zo všetkých kočíkov najväčší?

renisco
10. kvě 2012

@veronka myslím, že největší bude nový Baby jogger city mini GT.

jestli je ještě nějaký větší než concord fakt netuším, ale co se délky ložné plochy týče tak spíš ne, až na ten nový baby jogger, který ještě není v prodeji (až od 12.5.), ten bude možná delší...

veronka
10. kvě 2012

@renisco. Ten bbj gt ma mat opierku iba 52,5 cm
A jane slalom alebo gt3 su ake velke?

renisco
10. kvě 2012

@veronka slalom je menší a Gt3 rozměry nevím, ale prej je taky menší.
52cm má baby jogger teď, a má být delší - to se mi moc nezdá. ale samo může být vše jinak...

lucula73
10. kvě 2012

@veronka malý?to je asi najvačšia opierka na trhu.....alebo jedna z tých najvačších,...vačšinou majú kočíky od 45 do 50cm,ja som ho mala a mám aj fusion,tam je tiež veľká opierka 😉

veronka
10. kvě 2012

@renisco baby jogger aj mini aj elite majú 50 cm, gt bude mat 52,5 cm

veronka
10. kvě 2012

@lucula73 či malý? Neviem o akom kociku pises 😉

lucula73
10. kvě 2012

@veronka veronka,myslela som tú opierku 52,5cm že je jedna z najvačších 😉

veronka
10. kvě 2012

@lucula73 concord že má az 58 cm? Ty mas concord teraz? Nie je tazky? Nemala si gt3?

lucula73
10. kvě 2012

@veronka no veru máš pravdu,má tých 57-58cm 😉 ,ale tie staršie verzie,čo nemali neoprenovú striešku,majú menej možno aj jo 10cm 😉
gt3 som nemala a fusion predávam,zháňam golfky 😉 ......
a ako myslíš ťažký?záleží kde a ako ho chceš prenášať.......však na nete musí byť napísané,koľko váži fusion aj gt3............ale nemyslím,že je ťažký 😉
ale gt3 je podľa mňa do terenu lepší,ale myslím,že je vačší po zložení 😕 ......

manila421
10. kvě 2012

@renisco pytala som sa v obchode a ta clona zevraj teda bude sediet aj na concord
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3700... mne sa asi najviac paci, ja ju asi objednam. Aj ked tie fotky nie su zrovna najlepsie.

manila421
10. kvě 2012

@renisco aj ked si to neviem velmi dobre predstavit na vanicke, co myslis?

tertery
10. kvě 2012

Slyšela jsem, že firma Concord a Jané jsou nějak spolu. Neví někdo, zda korbička Jané, jde na podvozek concord?

mmacko
10. kvě 2012

@tertery pasuje, su kompatibilne aj vanicky aj vajicka 😉

@veronka sportak fusion je najvacsi, moja 3 rocna v nom nahodou zaspala min tyzden a neviseli jej nozky ani hlavka netrcala, to na inych kocikoch nehrozi

eimmy
10. kvě 2012

@tertery je to jeden výrobce. akorát concort jsou 4 kolky a Jane 3kolky jinak je to jedno a to samé

mmacko
10. kvě 2012

@manila421 ako si vyriesila "kauza mala vanicka". Kupis neo, ci proton vanicku?

renisco
10. kvě 2012

@manila421 nedokážu si to představit, fakt ne. a nemáte možnost objednání a bez udání důvodu vrácení? u nás je to 14 dnů... Jedině takto. Vím, že člověk přijde o jedno maximálně o jedno poštovné (u nás), ale jak jinak to zjistit, než vyzkoušením..

manila421
10. kvě 2012

@mmacko Ahoj, no kauza nedoriesena 😅 cakam ze ako Gregor bude rast 😅 kamoska ma Neo som zistila tak by som k nej zasla to skusit ci sa mu v tom korytku bude pacit. ale rastie a rastie ako 3mesacny ma uz 64 cm a 6840 g, takze mozno mu ten fusion nebude az taky velky
to som sa ta chcela spytat, ako sa to dava ked si objednam tu podlozku do sportiaku https://www.modrykonik.sk/shopy/kociky/5j4b/pod... tak este nato dam tu novorodenecku vlozku? pojde to tak? ci ako sa to dava?

manila421
10. kvě 2012

@renisco hmmmm no musim zistit ci by to tak slo...musim nieco kupit, vsak to je o nervy tu plienku furt tam davat. Dnes som nic ine nerobila len maleho kryla pred slnkom 😒 aj ked tu po meste je plienka HITom 😉 ma ju kazda mamca na kociku.
Co je skoda lebo sa nemozem inspirovat clonami 😕

veronka
10. kvě 2012

@mmacko
@lucula73
@renisco a jane ma ake rozmery? Tiez ako concord? Ja mam f4 buggy, je dost priestranny, ale maly mi obcas v kociku este spava, hlavne na vyletoch, tak by som chcela nieco vacsie, ale nie tazke, aby sa mu pohodlne spalo. Z f4 mu trcia nozky....gt3 je zbytocne velka a neoplati sa kupovat pre 2 rocne
Maly ma 2 roky 1 mesiac a 18 kg

lucula73
10. kvě 2012

@veronka tak máš presne taký problém ako ja.........moj má dva roky a 4 meisace,17kg a 96cm 😠 😠
ja neviem,baby jogger je dosť veľký,mala som ho,len dosť ťažko sa mi karoval a teraz má krpec viac o tri kilá,tak netuším,ako by to šlo...
a ešte som zvažovala a skoro kúpila maclaren xlr,ale na poslednú chvílu som zistila,že tá opierka chrbtová má len 45 cm,to sa mi vidí moc málo,hoci ma baby presviedčali,že 2,5 ročné dieťa sa v nom bez problémov vyspí.......
Concord fusion je super kočík pre veľké dieťa,malému stále nohy netrčia,ak zaspí...ale na dovolenku je dosť veľký a na príležitostné vozenie tiež.... 😒

lucula73
10. kvě 2012

@veronka inak nad f4 som uvažovala,ale ak vravíš že je malý,tak to asi vypustím z hlavy...

tanija133
10. kvě 2012

@manila421 Ta clona vyzera naj zo vsetkych, len z Brendonu sa neda objednavat, nemaju netovy obchod.....ale asi niekde inde ju zozenies....Ta podlozku tam das normalne, ale este na to novorodenecku vlozku na to si neviem predstavit.,.to tu podlozku uplne zakryjes...a nebude ju vidiet.....Takze ja si mylsim, ze bud jedn oalebo druhe.... 😉

mmacko
10. kvě 2012

@manila421 ako pise tanija, ked das maleho do fusion sportiaka, tak je ta origos vlozka super, ze sa maly neklze, potom taku kupenu vlozku das az tak od cca roka. Dovtedy netreba.

manila421
10. kvě 2012

@mmacko Aha dobre, to som nevedela, tak nemusim este objednavat.dakujem

manila421
10. kvě 2012

@tanija133 he ja som ju nasla aj http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

inak skoda ze Brendon nema onlineshop... 😒