Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

jankohrasko
2. lis 2010

@bamarama82 ahoj, my mame dva sportaky, takze fusak budem pouzivat do oboch sportovych kocikov. Hlboky kocik uz nemame, ale myslim, ze tam by bol fusak velky, lebo ma dlzku cca 100 cm. Ano vyzera velmi podobne ako ostatne typy takychto fusakov. My sme z BA, tak dufam, ze bude dobry, tu nebyvaju take strasne zimy 😀 😝
Ano, na zadnej strane je taka protismykova latka s takymi dobkami 😀 😉
Ak Ta este nieco napadne, kludne napis 😉 😎

bamarama82
2. lis 2010

@jankohrasko ja som chcela kaiser iglu al. eisbarchen... ale neviem si vybrat, nazivo som nevidela ani jeden. baby pisali ze su sice velke ale mali ich aj vo vanicke...

jankohrasko
2. lis 2010

@bamarama82 ma vyrezy na 5-bodove pasy, zozadu protismykovu latku, vnutri teply flis, nozicky sa dole daju otvorit, v strede ma zips, reflexne pruzky, okolo hlavicky ma stahovaciu snurku a vzadu ma tiez nieco, co som este neidentifikovala na co to sluzi 😅 😨 A je v zabaleny v takej prenosnej taske. kuk fotos 😉 😀 No ked som videla tu cenu, no ze nezober to 😎 😵

jankohrasko
2. lis 2010

@bamarama82 uff, no to ti neporadim, ja som ten Kaiser ani Eisbarchen tiez nevidela nazivo, ale foto uuuuuuuuuplne to iste, som neverila.. Som normalne rozmyslala, ze si to pojdem kuknut tu do nejakeho obchodu a porovnam 😅

kejtty
2. lis 2010

@jankohrasko tak ja mam doma Eisbarchen, ale ked vidim tento fusak, co mas ty - je to uplne to iste, aj zvonku aj zvnutra. Kupila si ho za suprovu cenu, mohla si vziat aj viac a popredat tu na bazari 😀

jankohrasko
2. lis 2010

@kejtty to fakt?? ten isty? no parada.. Hehe, napad dobry 😀 😝 mozno niekoho inspirujeme 😀 😀 😀 No ako by na mna pozerali, ze kupujem 20 fusakov naraz? zeby dvadsattorcata??? 😀 😵 🙂 😎 😝
Mobelix su nemci-rakusaci, myslim, ze vyrobca je ten isty 😀 😀 😀 😀 len visacka 😝 😝 😝 😝

kejtty
2. lis 2010

@jankohrasko no tak to asi mas pravdu - akurat Eisbarchen si tam nasili svoju znacku na ten fusak a predavaju ich za ovela drahsie - no co uz, skoda ze nebyvame v Bratislave...

bamarama82
2. lis 2010

@jankohrasko dakujem za super foto, to vnutro je sede alebo modre? ine farby asi nemali co?

katrinka8
2. lis 2010

My mame Emitex zimny fusak - do vajicka, do sportaka a aj do vanicky. Este sme sice nepouzili naostro, ale skusala som ho do vanicky, tak tam padne super 😀 Takisto ma vyrezy na pasy, teply flis vnutri, stahovaciu snurku okolo hlavicky, da sa predlzit / skratit podla toho, ci do vajicka (vanicky) alebo do sportaka. Ak ho chcete dat do sportaka, tak vzadu ma taku "zalozku", ktora sa navlecie na operadlo sportaka, aby sa nezosuchol - @jankohrasko - mozno to je to, co si pisala, ze je vzadu a nevies to identifikovat 😀 Akurat zips nema v strede ale po boku, ale da sa vlastne cely rozopnut, takze vkladanie babatka v uplnej pohode. Zabaleny bol v takom priehladnom puzdre s vesiakom, takze sa da v pohode zavesit do skrine k vetrovkam 😉

trpezliva
2. lis 2010

ahojte. my sme isli kupit ten fusak do Mobelixu hned ako zacala akcia toho 1.11. a uz nemali ani jeden kus!
@jankohrasko o kolkej ste kupovali vy? ze to tak rychlo vypredali 😒 .

trpezliva
2. lis 2010

mame aj emitex,ale nesedi nam do dvojkocika,potrebujeme nieco uzsie

jankohrasko
2. lis 2010

@kejtty no presne 😒
@bamarama82 vnutro je sede presne ako na 2.foto
@katrinka8 aha ano, mas pravdu, uz mi to doslo, len som este nedosla na to, ako to tam mam do tych kocikov uviazat...??? ☹
@trpezliva my sme kupovali nejak po 10.30. Inak ja som presne tieto fusaky videla aj vo Viedni http://www.moebelix.at/

trpezliva
2. lis 2010

@jankohrasko ja som bola o 14:30 a uz niiiic nemali...vtedy ich mali viac vylozenych?
no mala som ist skor..

katrinka8
2. lis 2010

@jankohrasko - no, nam sa to tam neuvazuje, len sa to tak prevlecie.... Teda ak myslis to "cudo" vzadu na prevlecenie o operadlo. Neviem to presne opisat. Tuto je to zobrazene, mozno Ti to pomoze 😉 http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php

jankohrasko
2. lis 2010

@trpezliva no mali ich.. neviem kolko, my sme sa ponahlali, ale tak 5 ich tam bolo urcite 😒
Inak presne aj minuly rok mali na tieto fusaky akciu, ale vtedy sme my mali iba hlboky kocik, tak som to nejak moc neregistrovala 😕 Mozno este budu mat nejaku akciu, alebo mozno doplnia, ved ten letak kukam je platny az do 14.11

jankohrasko
2. lis 2010

@katrinka8 diiik za link, idem postudovat, som na to pozerala, ze toto cudo je naco??? 😀 😀 😀

katrinka8
2. lis 2010

@jankohrasko 😀 😀 😀

jankohrasko
2. lis 2010

@katrinka8 no kukala som, nas je trosku iny typ. To cudo hore s tymi snurkami, zajtra ho chcem prvykrat vyskusat, teda ak bude zima 😝 tak uvidim, co to bude 😨 Dakujem za infosky 😉

bamarama82
2. lis 2010

@jankohrasko no citam ze uz nie su, som tam chcela poslat mamu v piatok...

katrinka8
2. lis 2010

@jankohrasko - no to je fakt cudo.... to asi fakt treba vyskusat... 😀

trpezliva
2. lis 2010

@bamarama82 zajtra tam zavolam,ci este nahodou nedostanu..dam ti potom vediet 😉

bamarama82
2. lis 2010

@trpezliva oki daj vediet pak
@katrinka8 co je cudo? ten pas latky so snurkami? to ma tusim aj kaiser aj eisbarchen nie?

katrinka8
2. lis 2010

@bamarama82 - ano, ten pasik so snurkami. My mame Emitex a nic take tam nie je. Resp. je tam taka latka s gumou, co sa "prehodi" cez operadlo sportaka, aby sa fusak nezosmykol. @jankohrasko nevie, naco sluzi ta latka so snurkami. a ja som si myslela, ci to nie je nieco podobne ako to na tom Emitexe... Ale netusim, ci to ma aj Kaiser a Eisbarchen...

jankohrasko
2. lis 2010

@katrinka8 😀 😀 😀 pokus-omyl 😀 😀 😀
@bamarama82 hej aj ja som akurat citala 😒
Zajtra vyskusam a napisem, co sme stvorili 😀 😝

bamarama82
2. lis 2010

@katrinka8
@jankohrasko
to je na zachytenie cez operadlo sportaku...ale napr na nas sportak je to zbytocne lebo tam je nejak prizipsnuta striesky tak to nepojde asi

jankohrasko
2. lis 2010

@bamarama82 vsak prave

bamarama82
2. lis 2010

@jankohrasko ale za 10e nekup to

jankohrasko
2. lis 2010

@bamarama82 toto je taky univerzalny fusak ze 3 v 1 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9882407&tab=0

jankohrasko
2. lis 2010

@bamarama82 😀 😝 😵 😉

bamarama82
2. lis 2010

@jankohrasko hej aj ten som kukala ale nema tu protismyk. latku vzadu ani snurky

jankohrasko
2. lis 2010

@bamarama82 jaaaj, vsak tam je vela fusakov v ponuke na MMB, no ja viem, ze sa to zle kupuje, ked to nevidis 😒