Kočárek Chicco Urban, máte zkušenosti?

mavamar
20. srp 2015

Přemýšlím nad koupí kočárku Chicco Urban, máte ho některá? Bydlím ve třetím patře bez výtahu a tudíž ho budu muset pokaždé vynášet, proto hledám lehký kočárek. Nejsem si trochu jistá kolečkama, protože bydlím v Praze a chodníky nic moc. A taky chci jezdit často do parku. Díky

katka_21
21. srp 2015

@mavamar Dobrý den, pokud potřebujete kolečka spíše do terénu, doporučila bych Vám kočárek G-mini Grand, je to kočárek podobného principu jako Chicco Urban, lehký, skladný, snadno ovladatelný a navíc má dvě zadní kolečka nafukovací a přední bezdušová.

mavamar
autor
21. srp 2015

Dobrý den, moc děkuji za doporučení, je opravdu super a ta cena 😀 Půjdu se kouknout naživo.

tynusa22
9. zář 2015

Dobrý den, mohla bych se Vás zeptat na rozměr vnitřní korby? co obchod to jiná míra 🙂Máme docela dlouhé dítko 5 měsíců 66 Cm.Chtěla bych aby se nám tam na zimu ještě vešla, dokud nám nezačne sedět...a co ty kolečka? myslíte že zvládnou terén ve městě viz. hrozný chodníky, dlažební kostky na náměstí a jsem tam nějaká ta kočičí hlava 🙂 Předem děkuji za odpověď.

katka_21
10. zář 2015

@tynusa22 Dobrý den, pokud myslíte kočárek Grand, rozměry korby jsou 32 x 80 cm. Obtížnější terén kolečka určitě zvládnou, navíc je kočárek skvěle odpružený.

tynusa22
10. zář 2015

Dobrý den, asi jsem to špatně napsala.....myslela jsem kočárek chicco urban 🙂 někde uvádějí délku 86 někde zase jinou a nevím čemu mám přesně věřit 🙂

katka_21
11. zář 2015

@tynusa22 Dobrý den, ložná plocha v korbičce Urban má rozměr cca 79 x 31 cm.

tynusa22
14. zář 2015

Moc Vám děkuji za informaci ..Ještě bych se chtěla zeptat jestli nevíte přibližný průměr předních a zadních koleček? Předem Vám děkuji ze odpověď .

sonacha
5. led 2017

Maminky, prosím, které máte Ch.Urban - co sedačka? Není malá? Přijde mi na obrázku dost miniaturní, ač se mi jinak kočár moc líbí. První špunt je dost veliký, takže u druhého můžeme také očekávat obříka 😅 Teď máme Zebru Prampol, počáteční nadšení postupně odpadlo ☹ Ale zase velikostně je super, to se musí nechat 🙂