Nosící bunda Angel Wings nebo Jožánek

jancakaliste
16. zář 2017

Ahoj holky poradte kdo máte nosící bundu Angel wings nebo Jozanek? dekuji

saoirse
16. zář 2017

Ahoj, mám Angelwings softshell antracitovou nosící bundu i mikinu s napletem a jsou výborný, můžu fakt s čistým svědomím doporučit. I v mírnější zimě je při tehle kombinaci krasne teplo a navíc vypadají fakt pěkně. Dceru jsem přestala nosit par měsíců nazpátek, bundu i mikinu ale nosím bez vsadek pořád, neb na lepší a slušivější outdoor jsem ještě nenarazila.

alzbeta_kubicek
16. zář 2017

ja mam vlneny kabat angelwings a na piskoviste antracitovy kabat taky pd nich (ne soft) a oboji je fenomenalni - nejen funkcni, ale hlavne to zenam slusi, je to fakt elegantni.
softka od jozanka je funkcni dobre, ale ja jsem drobna a vypadam v ni jako v pytli od brambor, zatimco aw je hezky tvarovanej a nosim ho rada i kdyz nenosim...

sisstin
16. zář 2017

Angelwings, mela jsem zimni kabat a byl uzasnej. Plus nevypada jako pytel 🙂

anaema
16. zář 2017

Nebo něco od máte by zuz z liberce nebo loktusche. Taky slusive modely.

makyra
16. zář 2017

Mam softelovou bundu nosici a az donosime nebo jsme v kočárku nosím ji jako normální bundu vsadku vyndam vypadá fakt pěkně nevim zda to bude vidět😝

dreva
16. zář 2017

Ahoj, ja mam Jozanka tu nejmensi velikost. A je skvela. Nosili jsme v ni celou minulou zimu ja i manzel. I v te tuhe zime loni byla porad akurat - ono se pozna, ze jsou uvnitr dve tela a ne jedno 😉 Vyhoda pro nas rozhodne byla ta neutralnost, ze v tom chlap
nevypadal jako blazen 😉 Bez vsadky uz je trochu vypasovana, to uz by vypadal divne, ale ja v ni chodila rada. Sedela mi dobre, ale ja bohuzel nejsem zadny hubenour, nosim velikosti 38 - 40. Uz se celkem tesim, az ji zase vytahnem 🙂

sirka1
16. zář 2017

Přemýšlím o tom, že si pořídím nějakou nosící bundu. Vejde se pod některou z uvedených bund nosítko? Mám Ergobaby a zdá se mi, že se to pod bundu vejít nemůže. Máte zkušenost?

dreva
16. zář 2017

@sirka1

My jsme k Jozankovi pouzivali jak satek, tak nositko Kibi a bylo to uplne v pohode. Ani mi neprijde, ze by byl mezi nimi nejaky rozdil v tom, jak jsme se dovnitr vesli.

jancakaliste
autor
17. zář 2017

@saoirse super moc ti dekuji! takze bod pro angelw....prijde mi docela vymakana, neni kratka?

jancakaliste
autor
17. zář 2017

@alzbeta_kubicek moc dekuji za tip!
@makyra vypada paradne!
@sisstin
@sisstin
@makyra
@sisstin
@sisstin
@sisstin

luciorlice
17. zář 2017

Doporučuji od Alpine Pro 3v1, můžete ji nosit normálně, připnout vložku, když přiberete nebo jste těhotná a vložku na nošení miminka 🙂

makyra
17. zář 2017

@jancakaliste sehnala sem ji na sbazaru s druhé ruky ale byla uplne nova paní se sesly dve takze nejaky peniz jsem usetrila

tortojs
17. zář 2017

Mám Alpine pro straita 🙂 je super 🙂

makyra
17. zář 2017

ja mam nositko uz na přesky toho našeho nedonošence už bych neutahla tady byl jeste drobeček to je na jaře dneska ma 8385 g a 65 cm 😉

saoirse
17. zář 2017

@jancakaliste naopak,je krasne pod zadek (a to ja jsem vysoka 180 cm) , vymakana je perfektne a ja tedy ani přesto, že už dceru nosit nebudu,se ji nehodlám vzdát a budu ji nosit normalne bez vsadek

olga_
17. zář 2017

Máme softshallovou angel wings (starorůžovou), také jejich mikinu s nápletem a pro manžela fleecovou mikinu taktéž od angel wings. Jsou to super kousky. Dlouhé dostatečně a dají se parádně kombinovat. Angel wings má kromě nosicí vložky i těhotenskou. Teď už nenosíme (syn bude mít tři roky), ale nosím ji i normálně. Střih sedne parádně.

mmmk
17. zář 2017

Mam angel wings softshellku, dve mikiny s napletem, vetrovku, plastenku, zavinovaci svetr... Od jine znacky nic. Mela jsem, zkousela jsem, ale jsem narocna na kvalitu provedeni, kvalitu zipu, nastavitelnost, upravitelnost, material. Ty AW veci vypadaji skvele i bez ditete. Softshellku mam 5 let a vlastne ji taham furt bez prestavky. Jen jsem si do ni dokoupila tehotenskou vsadku, kdyz to bylo potreba 😀

galatea_a
21. zář 2017

@tortojs Prosím tě, jak moc je ta Straita teplá? Je vyloženě jenom na jaro nebo se dá nosit, i když je víc zima?

tortojs
22. zář 2017

@galatea_a mě je v ní hic pořád, řekla bych že s ní zvládnu celý podzim a možná i začátek zimy. Hřeje dost,teda alespoň mě 😉

makyra
22. zář 2017

ja co mam tak ma fless a v zime hodim mikču maleho a jdeme takze opravdu jaro podzim zima

galatea_a
22. zář 2017

@tortojs Díky! 🙂