• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Polohovací lehátko Chicco Relax. Máte zkušenost?

13. října 2013 
Ahoj holky,
mate nektera zkusenost s polohovacim lehatkem Chicco RELAX & PLAY?
Moc se mi libi, ale nevim, zda cena je umerna kvalite a funkcim.
http://www.superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=248959
Temer vsichni maji lehatka od Fisher Price, ale me se designove nelibi.
Nebo muzete doporucit nejake jine lehatko?
Dekuju moc.
13. říj 2008 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
používali jsme ho do cca deseti měsíců a naprostá spokojenost - Fisher Price mi přišlo jako už moc velká "divočina" :grinning: Ale co člověk to názor :wink:
13. říj 2008 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj lukajdo, diky za nazor. Me se taky Fisher Price nelibi, ale nic proti nikomu, kazdy at si vybere dle sveho, ne? :wink: Ale na druhou stranu ma spoustu funkci, vibruje atd.
Muzes mi napsat neco vic k tomu Chicco? Je ta hrazdicka sundavaci? A zviratka sundavaci? Ma nejake specialni funce, nebo jde treba nejak prenastavit? Diky moc.
13. říj 2008 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Pokud jde o funkce, tak je FP určitě lepší, ale mě třeba připadá nestabilní a ani se mi u něj nelíbilo, v jaké je mimčo poloze. U Relax mi naprosto vyhovovalo polohování, zvířátka jsou na sucháč, takže v pohodě hodíš do pračky a vypereš - hrazdička se sundat dá, ale jde to docela ztěžka - je to hodně napevno. Sundavala jsem jí jen párkrát. Kromě toho že jsou tam ty zvířátka žádné funce nemá - nebo alespoň loňská kolekce neměla - jedno zvířátko mělo zrcátko, druhé chrastící ocásek a to třetí tam mělo takový kroužek na chytání.
13. říj 2008 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď jsem ti mrkla do albíčka a koukám, že tam máš fotku s Pavly a Terezkou :slight_smile:
13. říj 2008 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Super, diky moc, jsem rada, ze ho doporucujes. Asi do nej taky pujdu, jeste si ho necham nekde v obchode predvest. Prece jen neni nejlevnejsi :wink:
JJ, Pavli znam, uz z beremka :slight_smile: Ty taky?
13. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, taky z BRMS i v reálu jsme se viděli na srazících - Chomutov a okolí :grinning: :grinning: :grinning:
Mě naprosto vyhovovalo, nech si ho předvést a uvidíš. Chce to okouknout a pak se teprve rozhodnout :wink:
13. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No super, budu ji pozdravovat :slight_smile:
Tak diky jeste jednou moc za zkusenost. Opatrujte se a at se vam dari.
13. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Momentálně jsme marodi - snad to bude brzo pryč.
Koukám, že máš akorát polovinu za sebou - teď ti to bude hezky utíkat, tak si to hezky užívej :dizzy_face:
13. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, dnes jsem lehatko objednala na weweweteckababyprofiteckacezet, taky jsme v te spouste lehatek vybrali tohle, levnejsi jsem nikde nenasla, nemaji sice takovy vyber barev, jako na webu, ktery jsi uvedla, ale za tu cenu to asi preziju :grinning: , s obchodem zatim zkusenost nemam, tak snad bude vse ok, uvidime...
15. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, měla bych dotaz :slight_smile: koupila jsem nějaké lehátko chicco v bazaru, ráda bych teď vyprala ten potah, můžete mi poradit, jak ten potah z toho sundám? :slight_smile: díky moc
13. říj 2013 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek