Bolest podbřišku. Co by to mohlo být?

21. čer 2021

Zdravim prosim nemel take nekdo nahodou?jsem 3 dny po sve zpozdene ms ktera byla slabsi nez obvykle a od dnes me boli podbrisek jako kdybych to mela dostat znova k tomu se dnes pridali i prsa bolest na hmat.je to divne nevite co by to mohlo byt.k dr se mi hnat nechce

terka80
21. čer 2021

muze to byt cokoliv cysta brzka ovulace nebo tehotenstvi takhle na dalku tezko ricz

autor
21. čer 2021

Tehotenstvi to asi ne dyt jsem krvacela sice mene ale jo.a cysta no mozna asi i jo snad praskne sama.ach jo neboli to porad jen nekdy swm tam to tam pichne

aselluska
21. čer 2021

Krvácení i třeba slabé v době očekávané menstruace je běžný jev.

autor
22. čer 2021

@aselluska nechapu odpoved

katerina_j
22. čer 2021

Můžeš mít slabou MS i několikrát v prubehu tehotenstvi. Není to nic proti ničemu. Buď si kup test nebo zajdi na gyndu 🤷🏻‍♀️🙂

aselluska
22. čer 2021

Píšeš, že to těhotenství není, protože jsi krvácela. To se tím ale nevylučuje.

autor
23. čer 2021

@aselluska ano krvacela jsem bohuzel nemam jak se dostst do mesta pro test takze musim pockat az prijde dalsi ms dnes se zase podbrisek ozval jak kdyby prisla ms

aselluska
24. čer 2021

Za celý měsíc se nedostaneš do města a budeš čekat na další menstruaci? Bydlíš v horách?

ankaa25
7. srp 2021

Ahoj to já taky tak taky jsem měla divnou ms a TT negativní ale bolest jak krava podbricho boli moc 😔 záda a i žaludek 😄 my ženy to máme těžký moc 😢🤣