Logopedie Olomouc. Doporučíte, prosím?

helcakab
2. črc 2022

Prosím doporucte logopeda v olomouci, pro syna 5 let, kde se i dobre parkuje 🙂)) máte někdo zkušenosti s logopedii Peškova, Nové Sady nebo Mgr. Roskolová?
Děkuji

kikus16
6. črc 2022

@helcakab Doubravova, ulice vídeňská. Ale nevím jak s parkováním, my jsme chodili pěšky.

alliene
21. črc 2022

@helcakab Chodíme k Rozkolove ale úplně nejsem spokojená, žádná pochvala, neustále peskuje, sedni si, nemel sebou, zrychli, to dítě fakt nemotivuje 🙄

martiniquest
22. črc 2022

Byli jsme moc spokojeni s pani Krizkovskou na Peskove. Pochybuji ale, ze bere dalsi deti, ma toho hrozne moc.

helcakab
autor
4. srp 2022

@alliene díky já zase na ní slyšela, že je údajně hodně anticovidni, kdosi k ní chodil a furt do nich prý hostila protiockovaci kecy což me definitivně odradilo

alliene
5. srp 2022

@helcakab Antikovidní jsem taky ale to jsou prostě dva tábory 😃 Jenže pokud někdo vědomě a dobrovolně pracuje s malými dětmi, musí jít s dobou a být osvícený. Není tam od toho, aby učila dítě sedět na židli, a říkat mu, co dělat NEMÁ. Musí ho UMĚT MOTIVOVAT, aby ho BAVILO zlepšovat se ve výslovnosti 😉 Sorry, mám v sobě dvě sklenice vína tak jsem chytrá, co 😃

alliene
5. srp 2022

@helcakab Chodí k ní se synem manžel, pořád usiloval, abych tam občas šla já a bohužel se to jednou povedlo. Mám chuť změnit logopedku, jenže je jich málo a navíc vnímám deficit u syna, má vlohy jinde, takže tohle je jedna z věcí, které jsou mu volné 😜 pro info, barvy se naučil až v 6-ti letech, protože tomu nepřikládal důležitost, to samé s tou výslovností.

2hanah
5. srp 2022

Nejlepší je paní Milada Vrtělová, má učebnu ve FN, prošla jsem s dětma nějaké logoepdy a od téhle za chvíli oba mluvili všechno.

helcakab
autor
5. srp 2022

@alliene já byla dnes poprvé v prostějově a kdyby jste viděla syna, rekneš mi něco? Neřeknu nic. 🙂)) obdivovala jsem její trpelivost, tak uvidime jestli g toho naseho palicak něco dostane