• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké máte zkušenosti s plenkovými kalhotkami G-mini?

7. září 2015 
Ráda bych používala látkové pleny a vhledem k tomu, že tyto svrchní kalhotky mají poměrně nízkou cenu, bojím se, aby to nebylo na úkor kvality. Prosím o vaše zkušenosti. Díky.
26. srp 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
raději bych koupila dražší, třeba bambino mio... měla jsem pro malou oboje kvůli širokému balení, za prvé g mini nejsou tak pevné a za druhé měla malá úplně zapařený zadek a opruzeniny po jejich použití, takže jsem pak dávala jen body, jsou asi totálně neprodyšné
ale třeba tvoje mimčo nebude mít problém
26. srp 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Měla jsem je a nehodí se ani na nouzové použití, když dojdou lepší. Suché zipy škrábou na bříšku a brzy nefungují. Mají mezi nožkami úzký střih, takže plenky vylézají a navlhne oblečení, na kalhotkové plenky se nehodí vůbec. Podle mě jsou to vyhozené peníze, je lepší koupit kvalitní svrchňáčky z druhé ruky nebo raději investovat do nových. Mě je osvědčily Bummis Brite a Popoliny Popowrap. Bambino Mio jsou dobré na rovné pleny ne na kalhotkové. TotsBots Flexiwrap měly pro nás nevhodný střih.
27. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kup si raději kvalitní, na tomhle se nevyplatí šetřit. Když jsou naprd svrchňáčky, nestojí pak za nic celé přebalování. Já mám thirsties (vynikající - díky možnosti křížení sucháčů máme od narození vel. pro děti od 5kg - takže vydrží fakt dlouho) a IV organic (také dobré, ale tolik s mimi ,,nerostou"). Stíhám točit tyhle dvoje. Pak mám z druhé ruky bambino mio, ale ty mě provlhají v ploše, asi možná tím že už jsou oprané. Nenadchly mě ani střihem... Na G-mini jsem neslyšela ještě dobré hodnocení :unamused:

Jestli potřebuješ ušetřit, tak raději na plenách, ne na svrchních kalhotkách. Já dávám nejčastěji novosklad z čč ještě po mně a jelikož máme kvalitní svrchňáky, tak je všechno v pohodě.
2. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyto plenkové kalhotky používám u dětí (kluk, holka) 5 let a naprostá spokojenost. Dávám do nich klasickou bavlněnou plenu a pokud byla velikost kalhotek zvolena dobře, nikdy neprotekly a to obě děti byli velmi živé. Kupovala jsem i od jiných firem (Popoliny, Bambino), ve většině případech protekly. Takže peníze vyhozené. Mám i na druky i sucháč, vše se dá velice rychle vyměnit při opotřebení.
7. zář 2015 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyto kalhotky rozhodně nebrat. I vzhledem k 5 let starému příspěvku je doba už někde jinde. Měla sem je na prvního syna před 7 lety a před rokem mi tyto kalhotky nabízela látkováním neznalá kamarádka, které nesedly. Nejedná se o prodyšný PUL materiál, ale o igelit, ve kterém se prdelka zapařuje (alespon staré modely, co sem měla v ruce já a pochybuji o inovaci). Vyzkoušela sem za dobu přebalování přes 20 značek českých i zahraničních a vyplatí se nešetřit na kvalitních PUL kalhotkách, případně fleesáčky, na noc vlňáčky atp. :wink:, navíc domácí výrobci šijí za velmi přijatelné ceny z kvalitního atestovaného PULu. O výběru vhodných kalhotek určitě poradí ve skupince ohledne látkových plenek zde nebo na FB :wink:.
7. zář 2015 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek