Podpořme děti ve čtení

kac_kac
31. led 2019

Milí přátelé,

Účastním se krásného projektu týkajícího se četby dětí.

Hledám mezi vámi 6 lidí, kteří budou ochotni koupit knihu a poslat ji konkrétnímu dítěti (jeho jménu, adresu a věk vám pošlu v SZ).
Později, na oplátku, vy dostanete 36 knih pro svoje dítě.

Pokud se chcete zúčastnit, dejte mi vědět v komentáři. Já vám pošlu další detaily v IP. Spoléhám na vás, že dodržíte slovo.

Vhodné pro děti od 0 do 16 let.
Ve jménu lásky ke knihám ❤️

berenika39
31. led 2019

Prosím, nešiř dále, není to reálné, zasílám vysvětlení.

Když jsi na začátku té pyramidy, tak ti knihy přijdou, ale ti na konci nedostanou nic, zato jich bude spousta. Takže ty seženeš 6 lidí, ti seženou 36 lidí, ti seženou 216 lidí, ty seženou 1296 lidí, ty seženou 7776 lidí, ty seženou 46656 lidí, ty seženou 279936 lidí, ty seženou 1679616 lidí, ty seženou 10077696 lidí, to už jsme přešvihli dávno počet obyvatel ČR. Je ti jasné kolik lidí nedostane nic? Pak budou všichni zaplaveni nabídkami, všichni už to budou mít, a budeš hledat další lidi kde? Ty tvoje knížky se jen tak někde neobjeví, někdo je musí poslat. Nejde to donekonečna. Dostanou ti, kteří jsou na vrcholu pyramidy.
A aby těch 279936 lidí dostalo svých 36 knih, musí to poslat těch víc než 10 milionů lidí a řekni mi od koho oni dostanou svých 36 knih??? Od nikoho. Takže jasně vidíš, kolik bude postižených.
Takže kdo vědomě se tohoto účastní a dále to šíří, účastní se podvodu. Je to stejné s knihami jako kdyby si tam člověk dosadil hodnotu té knihy, třeba 100 kč. Tam už by to bylo více zřejmé.
Takže ve "jménu lásky ke knihám" nešiřte dále tento podvod ani na zdi, ani jinak. Když jsi na začátku té pyramidy, tak ti knihy přijdou, ale ti na konci nedostanou nic, zato jich bude spousta. Takže ty seženeš 6 lidí, ti seženou 36 lidí, ti seženou 216 lidí, ty seženou 1296 lidí, ty seženou 7776 lidí, ty seženou 46656 lidí, ty seženou 279936 lidí, ty seženou 1679616 lidí, ty seženou 10077696 lidí, to už jsme přešvihli dávno počet obyvatel ČR. Je ti jasné kolik lidí nedostane nic? Pak budou všichni zaplaveni nabídkami, všichni už to budou mít, a budeš hledat další lidi kde? Ty tvoje knížky se jen tak někde neobjeví, někdo je musí poslat. Nejde to donekonečna. Dostanou ti, kteří jsou na vrcholu pyramidy.
A aby těch 279936 lidí dostalo svých 36 knih, musí to poslat těch víc než 10 milionů lidí a řekni mi od koho oni dostanou svých 36 knih??? Od nikoho. Takže jasně vidíš, kolik bude postižených.
Takže kdo vědomě se tohoto účastní a dále to šíří, účastní se podvodu. Je to stejné s knihami jako kdyby si tam člověk dosadil hodnotu té knihy, třeba 100 kč. Tam už by to bylo více zřejmé.
Takže ve "jménu lásky ke knihám" nešiřte dále tento podvod na MK, díky za pochopení.

misicka1988
31. led 2019

Ve jménu lásky dětí ke knihám jim je raději koupím sama. Ty které vím že se jim budou líbit. 😊 Navíc vše už napsala
@berenika39