Sněhule Demar - kde je kamenný obchod v Praze východ?

pavlisek1511
13. led 2017

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Sháním pro klučíka nepromokavé teplné sněhule - má širší nožičku. Hodně se mi líbí sněhule Demar, ale nemůžu nají nikde v Praze 8,9 nebo Praha východ (Neratovice, Kralupy) kamennou prodejnu, abychom je mohli odzkoušet, bez odkoušení je kupovat nechci. Nevíte kde je mají? Jsou vhodné na širší nožičku? Nebo nějaké jiné návrhy sněhulí? Moc děkuji, Pavlína

netopejr
13. led 2017

Můžeš dat odkaz, který presne?

whitechocolate
15. led 2017

Koupila jsem na prodeti demary a musela jsem je vracet protože velikost u sněhulek je úplně jiná, dcera nosí vel. 27, ale sněhulky máme 28/29. Určitě se do nich vejde širší noha.Jsem spokojená, nohy v teple a ačkoliv podrážka není ohebná, jak jsem zvyklá u jiných botiček, tak v nich dcera chodí dobře. Jinak na prodeti se dobře vrací, poštovné je na vrácení zdarma a jsou spolehliví ve vracení peněz.

pavlisek1511
autor
16. led 2017

@whitechocolate děkuji moc za cenné informace 👍

netopejr
16. led 2017

A prosím Te, co je pro Tebe širší nozicka, když ji obkreslis zatizenou, když dítě stoji?

netopejr
16. led 2017

Ja jsem kupovala dvoje Demary tady www.boty-kulik.cz, u každého modelu maji délku vnitřní stelky a to odpovídá. Je potteba počítat k delce dětské nojy va 12-15 mm a tohle číslo pak porovnat s uváděnými udaji a vybrat číslo. Na stejnou nohu jsem brala dva modely, od každého jine číslo, a obě odpovidaly.

Chtěla jsem Mack, podle obrázku jsou stejný jak ten Voyager, co hledáš, to kopyto bude stejný. Podrážka tíha neohebna, vlozka vyndavaci. Super,az nato, ze i ve vel. 33 je ta boza široka 5.5 cm Když do toho vleze nožka sire 8 cm, tak hlásí do vteřiny, ze to tlačí a byt v tom nemůže. Navíc tvar t spice je hroune zloseny a pro prsty.tam vůbec není misto.

Link
http://www.boty-kulik.cz/none/info/demar-snehul...
Pokud snezobrazi, zadej dp vyjledavani MACK a mrkni.
Voyager mi to nenašlo, ale jsem na mobilu a nějak to zlobí.
Na www.botydetem.cz jsem je našla, mrkni jestli tam maji rozepsány ty délky,je to jejich druhy web.

Takže u nas došlo na ty druhé, Furry v černé barvě. Nemaji vytahovací vlozku, hur se stahuji kolem nohy, zas se dítě beznproblemu obuje samo. Podrážka nemá zrádný schodek díky z ysenem podpatku, takže dítě o to nezakopává, jsou mnohem ohebnější, a hlavně opravdu široké. Akorát to chce dat nohavice presto, pokud je sníh vysoký. Termogate z Tchibo nebo jakýkoli s gumou nebo stahováním budou ok. Pro nas proste jsou dost široký a nestojí 2000.

netopejr
16. led 2017

@whitechocolate Ta sirka velice zalezi na konkr. modelu prave. Takže zalezi, jaký jste měli. Všechny prave nejsou siroky.
A někdy taky maminky pisou "široka noha" a dítě ma 5,5 cm u vel 35. Zatímco ja sháním 7,5 cm sirku u 27. V roce a 3/4 :rolling eyes:

pavlisek1511
autor
17. led 2017

@netopejr my máme šířku 6,5 cm u vel. 26/27 (28měsíců), tak to není zase až taková hrůza .... u těch demarů zaujalo to, že spodek boty vypadá u hodně modelů shodně, ale když si to rozkliknu, tak shodná velikost má jiný rozměr vnitřní stélky, člověk by si řekl že to je jedno kopyto a asi ne

pavlisek1511
autor
17. led 2017

@netopejr tak nakonec bych šla nejraději do Billy ... ale zase už není velikost, když máme nožku obkreslená vel. 16,3, tak stačí připočítat už jen těch 1,5 cm nebo ještě dalších 0,5 cm na tu vložku ?
vzor Billy má vel. 26-27 .... 17,5 cm ...... bude to stačit?
ale např. typ Doggy už má ve vel. 26-27 .... jen 17 cm a to už je málo a číslo výš už je zase 18,5 cm což už je zase hodně (ta podrážka vypadá hodně kosmicky - jak se v tom asi chodí?)

pavlisek1511
autor
17. led 2017

Furry je taky fajn, to bych také vzala, asi to bude lepší než ten voyager .... ale opět už nejsou velikosti .... kupovat boty v pol. nebo ke konci sezóny je vždy problém

netopejr
17. led 2017

@pavlisek1511 když mate nozku 16,3 cm tak nekde kolem tech 17,5 cm. Taky to nekupujes na pulroku, ale na 2-3 měsíce, tak to bude stačit. Moc velky taky meni dobře, pak v tom chodi blbe.

Doggy - jestli to odpovídá, tak 17 se zimní ponozkou už muzou tlačit, ona ta noha nezajede upne uplne do konce většinou a 18,5 je dost velky. Taky to u nas často vychází takhle.

Ty Furry jsou uplne jiny nez Voyagwr, ty stejný kopyto nemají. Jdu mrknout na ty Doggy.

netopejr
17. led 2017

Doggy mysli budou hrozne tvrdý a neohebný. A sirka asi střední. Ty Billy mi přijdou vic jak Furry ohebnější, širší,tensi podrážka, takže myslím,ze v tom dítě bude chodit mnohem lip, ne jak v sádře.

Nakup v/po sezone je problem, ale zase můžeš trefit dobrou slevu někdy.

pavlisek1511
autor
17. led 2017

@netopejr děkuji moc za pomoc s výběrem 👏

whitechocolate
17. led 2017

Já nevím, jak se náš model s tučňákem jmenuje, ale dcera má nohu 16 cm a vel. 26/27, kde uváděli délku stélky 17,5 cm ji byla malá, má tu větší a chodí v ní dobře. Dcera má spíš užší nohu, proto nemusíme sněhule ani rozepínat, ale prostorově vypadají uvnitř bohaté.

whitechocolate
17. led 2017

Jinak na emiminu, když si dáš diskuze sněhulky demar, mají šikovnou tabulku, jakou brát velikost. Ono se to nezdá, ale to ovčí zateplení ubere hodně místa.

pavlisek1511
autor
18. led 2017

@whitechocolate aha, tak to je super ..... můžu se zeptat, jak jsi poznala že je jí to malé, přeci jen ten vnitřek vyjmout nelze a dítě samo to ještě nepozná ?

pavlisek1511
autor
18. led 2017

ještě jeden poznatek o vnitřní délce stélky:
sněhule demar kenny - s tím tučňákem
na botydetem - uvedena vel 26/27 - 17,5 cm
na boty-kulik - uvedena vel. 26/27 - 18,2 cm
.... tak jak si to pak má člověk přebrat, když se rozcházejí takovéto základní informace, no už mě nebaví věnovat tomu tolik času, asi koupím něco jiného

whitechocolate
18. led 2017

Já to viděla už od pohledu, jak jsem je rozbalila, že budou malé a dcera si je navlékla, udělala pár kroků a že jí tlačí palce a to byla bez ponožky. Nechápu jaká mají měřidla, ale věřila bych těm 17,5 nebo spíš i méně.

sevcikovakaterina
Autor odpověď smazal
Zobraz