Antikoncepce Luisea. Máte zkušenost?

janie1988
20. bře 2015

Ahoj. Gynekolog mi napsal tuto antikoncepci, že se po ní nepřibírá. Dřív jsem se strašně zavodňovala. Jakou máte s touto antikoncepcí zkušenost? Děkuji 🙂

carolinejoey
27. dub 2015

ahoj, hele já můžu doporučit, ale taky záleží, jak na ni budeš reagovat ty. Já přešla z předchozí, po které mi bylo vážně zle a u luisei už po pár dnech vše v pořádku, nepřibírám, váha se drží, žádný nálady taky moc nezaznamenávám a není po ní špatně 😉 🙂

mimakato
26. kvě 2015

a zkušenosti při této antikoncepci s menstruací?

carolinejoey
26. kvě 2015

@mimakato já zcela normální ale například kamarádka, která se ji rozhodla vyzkoušet, menstruuje již 16 den 😒

mimakato
27. kvě 2015

Děkuji za reakci.Tak já mám zase jiný problém.Po prvním platíčku jsem nemenstruovala vůbec (těhot.testy negativní),při druhém slabší menzes,které se dostavilo ne v době placebo tablet,ale když už jsem brala třetí aktivní tabletu z dalšího platíčka.Nyní beru 2.placebo tabletu třetího platíčka a čekám.

carolinejoey
28. kvě 2015

Uvidíte no, u me nez si telo zvyklo, ze nervy nechávám tyden ale beru pouze 4 dny placebo, tak poprvé se to objevilo az prave po 4. placebo prášku a nyní se mi to objevuje tak 2-3 prasek

ladinec
15. bře 2016

Taky jsem zacla brat tuhle antikoncepci a nevim jestli ji beru spravne. Jedu zleva doprava tzn.beru nejdrive vsechny ruzove nakonec bile placebo a pak najedu na nove platicko. Je to takhle spravne??

carolinejoey
16. bře 2016

@ladinec ano, tak to ma být, pripadne je vse napsáno v letáčku

deniskaaap
13. dub 2016

já jí měla rok a dobrý, taky přicházela MS při třetí bílé.. a trvala ještě dvě až tři další růžové.. 🙂 ale v březnu jsem vysazovala úplně, pak normálně MS a od té doby nic a testy negativní :/

mimakato
14. dub 2016

Tak po roce užívání Luisei napíšu jak funguje.Trpělivě jsem vydržela asi 3-4 měsíce než se vše ustálilo a došlo do fáze,kdy v období,kdy bych měla mít menzes,tak pouze špiním.Po vyšetřeních u doktora vše v pořádku a že to tak u některých žen může být,že menzes ani být nemusí.

terezanov
21. kvě 2016

Ahoj
Chtěla jsem se zeptat beru antikoncepci Luisea. Mám ji nově, ale nejsem s ní moc spokojená. Mám už 14 dní menstruaci a nechce přestat není mi zní moc dobře. Tak jsem se chtěla zeptat jestli se vám to děje taky. Nevím jestli si nemám zažádat o jinou nebo ještě vyčkat. Třeba se to může změnit.

carolinejoey
21. kvě 2016

@terezanov Ahoj, hele kamarádka měla ten samý problém. Můžeš zkusit vydržet, možná si na ní tělo zvykne, ale pokud ti opravdu nesedí, tak zajdi k doktorce, ať ti předepíše jinou. Přeci jen menstruovat 14 dní není pro tělo dobré.

couhala
4. zář 2016

Ahojky holky, chci se zeptat, jak se luisea používá. Mám dodržovat pokyny co pilou v návodu? Díky za odpověď

carolinejoey
4. zář 2016

@couhala od toho ten návod je :D Ale ano, normálně ji začneš brát, tak jak to píšou v návodu a pak beres všechny prášky, nikdy nedávas pauzu ;)

petronila27
2. říj 2016

Beru tuto HA asi rok a pul, je super ze nepribiram, nespinim, u predchozi HA jsem spinila ci krvacela i 6 tydnu v kuse, ale co se u me zacalo projevovat jsou hrozny vykyvy nalad a hlavne nechut k sexu.. Takze premyslim o vysazeni, nikdy predtim jsem toto nemela, nastalo to cca pul roku po zacatku uzivani.. Ted jen vymyslet jinou ochranu, pilulky jsou sice super, ale ty vedlejsi ucinky hruza, takze prasky uz nechci ale z kondomu manzel moc nadseny neni a dve deti (zatim) staci 🙂

polarka13
28. dub 2018

Ahoj, sos...od četvna minulého roku beru antinu LUISEA ani jednou jsem nevynechala, potřebovala jsem si oddálit nenstruaci a tak jsem brala dvě balení hned po sobě s vynecháním bílích tablet, menstruace se sice oddálila ale pouze o týden i tak jsem plato dobrala a kxyž se při placebo bílích tanletách menstruace nedostavila moc mě to nepřek apilo nakonec měla sem ji přece někdy v polovině platička..tak jsem i přes absenci menstruace začala brát další, ale po dobrání se menstruace opět nedostavila :( těhotenský test je negativní . Je možné, že bych při téhle antině neměla menzes? Stalo se vám to někomu? :(

kyspanek
22. čer 2021

Holky, kdo by potřeboval, mám Ayreen 2mg krom 9 tablet kompletní krabičku teď novou, napište zprávu, kdo má zájem