Hubnutí - ukažte vaší změnu

ahojcau
28. bře 2019

Ahoj rozhodla jsem se ( uz po nekolikate ) ze ze sebou musim opravdu neco udelat..po druhem porodu na me 8kg sedi jak kliste a jsem jak žele...fuj...
Jaky je vas osvedceny recept ma zhubnuti 🙂 ne jen co se kde pise..ale vy co jste opravdu zhubli..potrebuju dolu min. 10kg abych byla spokojena...na konci kvetna jdeme znamym na svatbu..chci vypadat aspon trochu lip nez ted..ukazte mi vasi promenu po 2-3mesich hubnuti..at mam inspiraci a motivaci fotky samozrejme klidne bez hlavy :D ja bych svoji s hlavou taky nikam nedala ..dekujuuu

terulinkas
28. bře 2019

Všechno je to jen o správném stravování a hodně pohybu 😉 a vůli do toho jít.

nelinecka1
2. dub 2019

A většinou pomůže změna- jíš 3x denně, tak změnit na 5x. Mě od posledních 3 kil, které se mě držely, pomohlo Low Carb, hight fat. A to jsem i předtím nejedla nějak nezdravě a rok v kuse cvičím. Ale až po té změně to šlo dolů.

6miska4
2. dub 2019

Dodržovala jsem Whole30 a za dva měsíce jsem shodila 10kg. Foto bohužel nemám ale změna je to obrovská - o 2 velikosti. Váhu si držím už třičtvrtě roku a nyní jsem přidala cvičení do plavek (30 days shred od J. Michaels) Přece jenom tolik zhubnout znamená povislá kůže.. 🙂

chumlee71
2. dub 2019

Taky potřebuji minimálně 10 kg dolů. Na konci května letíme na dovcu. Začala jsem cvičit 30 days shred od J. Michaels,před dvěma lety jsem s ní zhubla 12 kg. Uvidíme kolik se mi podaří kilo dát dolů před dovolenou. Fotky taky žádný nemám...

kittyy17
2. dub 2019

Nejlepší je zaplatit si permanentku do fitka na tři měsíce, a když už to stalo takový balík, tak tam poctivě chodit 😉