ZŠ a MŠ Jirny - Praha východ. Máte zkušenost?

vikinkav
6. kvě 2022

Zdravim, budeme se stehovat, nema nekdo zkusenost s MS a ZS v Jirnech? Budu rada za jakekoliv info 😊

katysska
5. bře 2023

Zdravím, taky teď budeme řešit, tak bych se ráda zeptala na zkušenosti? Nebo jste nakonec nastoupili jinam? Děkuji

vikinkav
autor
6. bře 2023

Nakonec jsme v Jirnech a jsem spokojena a deti take ☺️ Maji hodne aktivit v prubehu roku, porad jim tam chodi nejake cirkusy a divadylka. Ucitelky jsou moc prijemne, asistentky trochu mene, ale tak nemuze to byt dokonale. Dulezite pro me je, ze detem se tam opravdu libi. Na muj vlus by mohli travit vic casu venku, odpoledne uz jsou jen uvnitr, v predchozi skolce byly deti venku za kazdeho pocasi az dokud je rodice nevyzvedli 😄

katysska
6. bře 2023

@vikinkav děkuji moc za informaci, tak to jsem ráda. A mohla bych se i zeptat jestli víte, jak to tam chodí se sladkostmi? Jestli dostávají a jak často? Malý až skoro do 2 let trpěl na reflux, tak má zvýšenou kazivost (od prvního zoubků s tím bojujeme - na předním zoubku má menší flek, tak nám dr. doporučovala zkusit omezit všechny cukry) já tedy úplně sladké neupiram, ale o to více čistíme zuby (několikrát za den) a je to díky tomu na dobré cestě 🙏 děkuji

vikinkav
autor
6. bře 2023

Po obede si deti zoubky necisti a sladke maji na narozeniny a pak na svatky - Vanoce, Halloween, masopust atd. Jidelnicek muzeme zkouknout na webu skolky, sladka jidla jsou obcas i k obedu.

ba_mi
17. kvě 2023

Holky díky za info v srpnu se stěhujeme do Jiren. Vaše děti Teda chodí do té "modré" MS v jirnach a do ZŠ ve starý nebo nových jirnach? Děkuji za info

vikinkav
autor
18. kvě 2023

@ba_mi ZŠ i MŠ jsou jen v Jirnech, naše děti chodí zatím jen do školky.

ba_mi
27. kvě 2023

@vikinkav dekuju dceru už jsem přihlásila do MŠ a syna do ZŠ v nových jirnach. Možná se budeme vídat