Hledáme kamarádku pro sebe a dceru, Roztoky u Prahy,

blumchenkin
18. črc 2023

Ahoj, nemáte někdo děti ve věku do 1,5 roku a okolo 9,10,11let? Mam kluka a v září mu bude rok a dceru, které bylo v dubnu 11let a 13 letou dceru. Ráda bych poznala maminku co to má podobne. Přece jen máme před sebou ještě měsíc prázdnin a myslím že se ukouseme nudou. Já mám Teda o zábavu postaráno, ale dcera (11let) má jen 1 kamarádku, která je pryč a s nikým jiným se moc kamarádit nechce, je to introvert, ale kdyby měla s někým častější kontakt a našla by aktivní holcinu, která by ji trochu rozparadila, bylo by to super! Jsme z Roztok u Prahy, ale Praha 6 ani bližší okolí není problém. Kamarádů je vždycky málo. Jinak mě je 40,už ani nevím co mě baví, než přišel syn, měla jsem jen práci, domu, uklízet vařit a tak pořád dokola. O vik sem tam výlet s rodinkou. Chci to změnit a věnovat se trochu i sobě! Kdo to má podobné, budu rada když se ozvete. P.

eliska_r
18. črc 2023

@blumchenkin ahoj, my jsme z Černého vola a bohužel nespadáme ani do jednoho věkového rozpětí Tvých dětí (2 a 3r kluci), v okolí mám kamarádky také okolo 40 let a děti mladší než Tvé holky, ale proč tedy píšu. Zkus napsat na fb Roztok nebo okolí, myslím, že se tam určitě někdo chytne 🙂
Nicméně na srpen mám v plánu více výletů, když nebudou takové pařáky, tak kdybyste se chtěli někdy přidat, budeme rádi 🙂

blumchenkin
autor
25. črc 2023

@eliska_r děkuji moc