Těhotenské focení. Máte tip na fotografa v Praze?

verisek001
14. dub 2023

Ahoj, můžete mi prosím doporučit fotografa/fotografku v Praze na těhotenské focení? Chtěla bych hezké fotky za rozumnou cenu, dívala jsem, že standard je cca 3500 Kč (nepotřebuji superbalíček za 6000 Kč). Rodit budu koncem srpna, focení tak může probíhat i venku. A v jakém týdnu jste se nechaly fotit? Případně kdo vám dělal make up a vlasy?

squezy
14. dub 2023

@verisek001 nevim, jestli to nebude drobet dražší, ale určitě se mrkni na FB na "Lupe". Lucie a Petr jsou absolutně top, delaji krásné fotky a Petr foti a je perfektní. Doporucuju i na newborn.

elsy3
15. dub 2023

@verisek001 Já jsem fotografku sehnala tady 🙂 @kamino 👍 skvělý přístup, moc milá ženská, máme krásné fotky, které nám každý chválí. Fotilo se v Dendrologicke zahrade v Praze na podzim.

kamino
15. dub 2023

@elsy3 Jee, my jsme spolu fotily? Jsem moc rada, ze jste si foceni uzili a tesim se na příště ♥️👍

kamino
15. dub 2023

O.k., tak se nabizim, po kladne recenzi vyse 🤣

daasqua
15. dub 2023

Já byla v Yes photo, tedy v ateliéru, bylo tam i líčení a vlasy, vystřídali jsme plno scén a typu fotografií a bylo jich hodně v balíčku. To byl asi 36tt. Venku mě fotil můj otec fotograf, to jsme byli na hodně mistech.

baracho
Odpověď byla odstraněná
Zobraz