Trhání osmiček. Kam akutně v Praze?

lovecanda
25. srp 2023

Kam prosím v Praze na vytrhnutí osmiček akutně? Jsem v 5.mesici těhotenství a mám úplně oteklou pusu, šíleně to bolí, už nemůžu jinak. Doporučení od své zubařky mám už víc jak rok, jenže se dali do klidu a teď opět v těhotenství bolí, dásně nateklé, vůbec nezkousnu. Klidně si připlatím, ale chci někoho, kdo to fakt umí a je zkušený. Děkuji

squezy
25. srp 2023

@lovecanda ja byla pred x lety v nemocnici na homolce.

levandule_k
25. srp 2023

Já jsem to řešila v jiném městě nedávno, dostala jsem od svého zubaře doporučení na stomachirurgii, ale tam byla objednací lhůta 5 měsíců. Tak jsem s tím šla do fakultní nemocnice a říkala si, že tam stejně končí ty nejtěžší případy, že si s tím nějak poradí. (Neměla jsem je ani trochu vylezlé.) Tam mi nabídli termín za 3 týdny, respektive šla jsem za 5 kvůli naplánované dovolené. Bych možná začala obvolávat, kde mě vezmou, co nejdřív, i když ty jsi asi akutní...

Samotný zákrok nebyl tak hrozný ve srovnání s tím jaké kolují o osičkách hororové historky, a to můžu říct jako někdo, kdo měl jednu extrakci hodně komplikovanou. Zažila jsem horší věci.

zoyee
25. srp 2023

Zkusila bych stomatochirurgii VFN. Manžel šel s doporucenim a rovnou mu ji vytrhli. Ani moc nečekal, protože souhlasil s medikem. Bylo to hned a ještě s odborným popisem jeho chrupu od dohlizejiciho docenta...

tereza0111
25. srp 2023

S zadankou jdi do VFN, bez zadanky pohotovost Spalena