Hľadám lacnú súkromnú škôlku v Prahe. Poraďte

samanta44
30. dub 2012

Mamicky velmi vas prosim o pomoc v najdeni skolky pre moju dcerku stahujeme sa do prahy a porebujeme nnejaku a do statnej nas uz asi nevezmu kedze su plne poradte nejaku lacnu sukromnu kde by ju mohli vziat dakujem

moudivlacek
30. dub 2012

@samanta44 spis napis kam presne se stehujete,Praha je velika skolek hodne,tak at ti nekdo neradi nejakou pres cely mesto 😉

samanta44
autor
30. dub 2012

na Zizkov zatial docasne ale v podstate mi e to jedo kludne ju budem vozit aj cez cele mesto len aby ju niekde zobrali

moudivlacek
30. dub 2012

@samanta44 se soukromou by v praze problem byt nemel,pokud je ti jedno kde,ale bohuzel ty mesicni poplatky jsou dost vysoke, pocitala bych cca kolem 10 000/mesic, urcite se da i levneji,pak je otazka,jak moc kvalitni skolka je a to, ze daleko draz nemusim ani psat...

moudivlacek
30. dub 2012

http://www.skolka-pelisek.cz/

kamaradka me doporucila tuto,nakonec nebudeme chodit,je to na Bile Hore, 6500 coz je na Prahu velice slusne vcetne jidla,ale jelikoz je to spise rodinna skolicka,je plno,chce si zavolat,pokud se uvolni misto

samanta44
autor
30. dub 2012

ved prave ze je to strasne drahe preto by som potrebovala vediet o niecom lacnejsom ale dakujem 🙂

samanta44
autor
30. dub 2012

tak taat sa mi celkom pozdava dakujem 🙂

moudivlacek
30. dub 2012

@samanta44 za min nez tech 6500 bych nepocitala,bohuzel Praha je Praha a vzhledem k tomu,ze spoustu deticek nevezmou ve statnich skolkach,jsou pak boje o ty levnejsi soukrome

mamkamarketa
30. dub 2012

@samanta44 ahoj,asi te zklamu. ale 6500,- za skolku je cena vice nez vyborna. v praze se soukrome skolky bezne pohybuji za vice nez 10 000/mesic
v centru (zizkov se pocita za ''sirisi'' centrum se bezne plati za skolku a stravne i 16 000/mesic

ishi2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz