• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak vaše dítě kreslí ve 4 letech?

19. září 2013 
Synovi byly čtyři teď v září, maluje pořád, moc ho to baví. Myslím, že maluje docela pěkně, už hodně věcí namaluje líp než já :slight_smile:
7. říj 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@illy2009 se mi ani nechce věřit, že to nakreslil čtyřletý kluk :slight_smile: , mám taky kluka a jedině co umí nakreslit je sluníčko, včera mě teda docela překvapil a nkreslil housenku, která se mu fakt povedla :wink: ani já bych jí nedokázala tak nakreslit...ale umí se už podepsat :slight_smile:
8. říj 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wamp22 spousta lidí kolem se diví,co všechno umí namalovat. Maluje od té doby, co dokázal udržet tužku v ruce, prostě od malinka. K velikonocům maloval přáníčka ve tvaru velikonočních vajíček a většina adresátů nevěřila, že jsem to nedělala já. Náš se taky umí podepsat,pozná i písmenka, když jsou hůlková, ale i když přečte slovo po písmenkách, tak si to nedokáže spojit a pochopit, co přečetl za slovo. :slight_smile: já ho to nechci moc učit, abych ho to neučila špatně. I o počítání se zajímá, lehčí sčítání už mu jde docela snadno.
8. říj 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čtyřletý syn nekreslí, nesnáší to, nebaví ho to. manuálně není šikovný, ale jeho mozek je jako houba. Kdysi před půl rokem jsme si povídali o roháčovi ( náš největší brouk) a udělal mi o něm desetiminutovou přednášku a jelikož ty brouky žerou lišky tak přidal i monolog o liškách....
Prostě každé dítě má něco. Já jen vždy děkuji za wikipedii, protože takto znám odpověď na každou otázku a tak je táta za toho chytrého:slight_smile:
16. črc 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maleva no popravde Alovi je 4 a pul a kdyby nakreslil slunicko ci napodobeninu domecku byla bych nadsena.....je pravda ze ho kresleni nebavi a kdyz se uz do toho da popravde nevidim rozdim mezi nim a Koldou kteremu je rok a pul...proste si cmara barvickami. Nijak ho do toho nenutim je sikovny na jine veci.....bavi ho ucit se cist pismenka, rad se mnou tancuje, a ac se za to trochu stydim docela obstojne ovlada playstation.
9. zář 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baví ho kreslit auta a ryby, občas nakreslí mámu+tátu a sebe, ale to je přemlouvání.
10. zář 2013 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn nekreslí, ale čmárá a v podstatě jen z donucení ve školce. Taky bezpečně poznám jeho výtvory už z dálky. Teď je na nástěnce, co jsem dělal o prázdninách a náš tam nakreslil, že byl v dinoparku. Kdyby to tam paní učitelka nenapsala, tak bych řekla,že je to těžební věž pro naftu :grinning: Ale i tak jsem zajásala, protože aspoň něco.

Ale pokrok proti třem letům tam je, vybarvovali slona a už se soustředil pouze na oblast obrysů slona a ne na celou plochu čtvrtky, ale zásadně používá vodovky černé, tmavošedné, tmavomodré, strašně ponuré obrázky :grinning:
11. zář 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše malá moc ráda maluje, ve 4 letech už dobře nakreslila koníka, motýla, kytičku, čertíka, domeček, rybu, postavu, sluníčko, mračící mrak, ptáčka, šneka. Včera nakreslila lišku.Hodně jí to baví, kupujeme už třetím rokem trojboké pastelky Koh-I-Noor, teď k narozeninám dostala opět vše na malování, ani jí už moc neberou omalovánky, tužku drží už správně. Nevím, můj bratr také kreslí krásně, obrázky jsou jako z knížky, možná to podědila z naší strany, mamka má vystudovanou výtvarku. Ve školce učitelky konstatovaly, že umí pěkně malovat. Mladší dcerka (2 roky) drží tužku už také správně, ale dělá zatím jen kruhy. :slight_smile: Já bych z toho vědu nedělala, každé dítě je jiné a jistě to také přijde. :wink:
19. zář 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek