• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký dárek pro kamarády ze školky? Co dají vaše děti?

12. prosince 2011 
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda a případně co budou vaše ratolesti dávat kamarádům ve školce za vánoční dárek ? Něco malého, levného, milého...Vymyslela jsem jen dřevěné ozdobičky, ale to bych spíš brala tak nějak jako z nouze cnost (nepřijde mi to úplně vhodné pro 3-leté děti...). Budu vděčná za vaše nápady !
10. pro 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud dcera přijde s tím, že chce dávat dětem dárky, dáme jí pro každého malinký pytlíček bonbonů, pokud se nám nepodaří vymyslet něco lepšího :slight_smile: jinak pro její dvě učitelky a učitelku z jejího hlavního kroužku jsme vymysleli půlkilo pistácií (každé).
10. pro 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych dala omalovanky, samolepky...neco maleho. nebo kinder vejce (prodavaji se i ''neznackove'' ty stoji kolem 10ti korun :wink: )
11. pro 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Synovec vždycky dával ve školce samolepky, dárek za pár peněz a u malých dětí velký hit :slight_smile:
11. pro 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nas maly sice do skolky nechodi, ale myslim, ze uspech by mali napr. kazdemu nejaka tetovacka alebo peciatka (razitko) plus napr. par cukrikov k tomu.
11. pro 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nic nedávaly a ani dávat nebudem :sweat_smile: .... ve třídě je cca 22 dětí a to by buď dostal každý leda bonbon, nebo by se nám to trochu prodražilo. Loni po besídce dostaly hračky do školky pro všechny, tak měly radost z toho :wink: .
11. pro 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás ve školce se dárky jednotlivě nedávají, vlastně vůbec, dává jen školka. Pozornost se nosí jen když má někdo narozeniny, ale to se řeší klasicky sladkostma.
12. pro 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek