Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaký dárek pro kamarády ze školky? Co dají vaše děti?

sarihy
10. pro 2011

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda a případně co budou vaše ratolesti dávat kamarádům ve školce za vánoční dárek ? Něco malého, levného, milého...Vymyslela jsem jen dřevěné ozdobičky, ale to bych spíš brala tak nějak jako z nouze cnost (nepřijde mi to úplně vhodné pro 3-leté děti...). Budu vděčná za vaše nápady !

lenka5731
10. pro 2011

pokud dcera přijde s tím, že chce dávat dětem dárky, dáme jí pro každého malinký pytlíček bonbonů, pokud se nám nepodaří vymyslet něco lepšího 🙂 jinak pro její dvě učitelky a učitelku z jejího hlavního kroužku jsme vymysleli půlkilo pistácií (každé).

mamkamarketa
11. pro 2011

ja bych dala omalovanky, samolepky...neco maleho. nebo kinder vejce (prodavaji se i ''neznackove'' ty stoji kolem 10ti korun 😉 )

arianka
11. pro 2011

Synovec vždycky dával ve školce samolepky, dárek za pár peněz a u malých dětí velký hit 🙂

nae
11. pro 2011

Nas maly sice do skolky nechodi, ale myslim, ze uspech by mali napr. kazdemu nejaka tetovacka alebo peciatka (razitko) plus napr. par cukrikov k tomu.

berynka
11. pro 2011

My nic nedávaly a ani dávat nebudem 😅 .... ve třídě je cca 22 dětí a to by buď dostal každý leda bonbon, nebo by se nám to trochu prodražilo. Loni po besídce dostaly hračky do školky pro všechny, tak měly radost z toho 😉 .

coxa
12. pro 2011

U nás ve školce se dárky jednotlivě nedávají, vlastně vůbec, dává jen školka. Pozornost se nosí jen když má někdo narozeniny, ale to se řeší klasicky sladkostma.

Sem začni psát odpověď...

Odešli