Jaký dárek pro kamarády ze školky? Co dají vaše děti?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda a případně co budou vaše ratolesti dávat kamarádům ve školce za vánoční dárek ? Něco malého, levného, milého...Vymyslela jsem jen dřevěné ozdobičky, ale to bych spíš brala tak nějak jako z nouze cnost (nepřijde mi to úplně vhodné pro 3-leté děti...). Budu vděčná za vaše nápady !
lenka5731
10. pro 2011
pokud dcera přijde s tím, že chce dávat dětem dárky, dáme jí pro každého malinký pytlíček bonbonů, pokud se nám nepodaří vymyslet něco lepšího 🙂 jinak pro její dvě učitelky a učitelku z jejího hlavního kroužku jsme vymysleli půlkilo pistácií (každé).
mamkamarketa
11. pro 2011
ja bych dala omalovanky, samolepky...neco maleho. nebo kinder vejce (prodavaji se i ''neznackove'' ty stoji kolem 10ti korun 😉 )
arianka
11. pro 2011
Synovec vždycky dával ve školce samolepky, dárek za pár peněz a u malých dětí velký hit 🙂
nae
11. pro 2011
Nas maly sice do skolky nechodi, ale myslim, ze uspech by mali napr. kazdemu nejaka tetovacka alebo peciatka (razitko) plus napr. par cukrikov k tomu.
berynka
11. pro 2011
My nic nedávaly a ani dávat nebudem :-N .... ve třídě je cca 22 dětí a to by buď dostal každý leda bonbon, nebo by se nám to trochu prodražilo. Loni po besídce dostaly hračky do školky pro všechny, tak měly radost z toho 😉 .
coxa
12. pro 2011
U nás ve školce se dárky jednotlivě nedávají, vlastně vůbec, dává jen školka. Pozornost se nosí jen když má někdo narozeniny, ale to se řeší klasicky sladkostma.

Začni psát odpověď...

Odešli