Poradíte opravdu dobré dětské kadeřnictví v Praze?

rajecka
17. říj 2018

Dceři jsem pěstovala roky dlouhé vlasy a ona si je přeje ostříhat pod ouška, takže velká změna a celkem i zásadní životní událost 😀 Proto bych ráda šla do kadeřnictví, kde se jí to bude líbit a můžu se spolehnout, že účes bude krásný. Navštívili jsme v minulosti slavné Funny Sassy, ta myšlenka je super, prostředí krásné, ale paní kadeřnice opravdu nešikovné, úplně banální střih totálně zkažený. A když jsem četla recenze, tak jsme bohužel nebyli výjimkou, hodně si na práci kadeřnic zde stěžují…. Bohužel nemá tento salón konkurenci, nebo já alespoň o ničem podobném nevím.
Nemáte prosím někdy typ na podobné místo, klidně i dražší?

Děkuji

mish_ka
17. říj 2018

Tak na krátké účesy se specializuje Klára z Barberette na Žižkově (prostředí pro dospělé, ale děti stříhá taky). Dělá jen krátké účesy, já tam šla "z dlouhých na krátké" a jsem nadšená, je to mistryně svého oboru. Mám tedy něco jako bob pod uši, takže by to mohlo splňovat vaší představu 🙂..až můj syn trošku povyroste a v klidu posedí, začnu s ním taky místo Funny Sassy chodit tam, zatím je to ale jediné místo, kde se dá dokonale odvést jeho pozornost :D