• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Soukromá školka Praha 4 (Podolí, Braník, Pankrác)

26. října 2016 
@kamila297 Rozdíl mezi soukromou a státní mateřskou školou je například v počtu dětí na jednoho pedagoga. U nás máme v anglickém programu 7 dětí na jednoho rodilého mluvčího. V českém programu maximálně 14 dětí na jednoho pedagoga, nicméně záměrně držíme toto číslo níže. Neříkám, že státní školky jsou špatné. Ale bohužel se i mezi nimi nenajdou dobré. Stejné to je v soukromém školství.
Vždycky bych dal na dojem z prostředí, komunikace, přístupu vedení a pedagogů. V soukromé škole by měla být samozřejmost, že k díteti přistupuje pedagog jako k individualitě a otevřeně komunikuje s rodiči. A co se týče biostravy, sám nejsem "blázen" do bio potravin, ale jídlo, které dětem nabízíme vypadá dobře, chutná a další přidáná hodnota je například, že neobsahuje glutamáty, není přesolené. Rozhodně naše děti nepojídají kořínky :slight_smile:

Přeji hezký den.
15. srp 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak mi mame az na nejake drobne detaily dobru skusenost s Villa Luna na prahe 4, je to googlitelne, pani riaditelka je velmi mila, ustretova, skolka cista, ok priestory, vlastna zahrada, program pre deti pestry..
4. led 2014 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj potřebovala bych prosím poradit. Jelikož nemám zatím trvale bydliště v Praze, tak mi malého do státní školky nevezmou :frowning2: , a protože jsem se musela vrátit do prace, tak jsem si našla chuvu( studentku), ale byla bych radši kdyby byl malej mezi dětmi + chůva není zrovna levna, takže bych ty peníze radši dávala do školky :wink: Tudýž moje otázka zní, zda někdo nemá nějaký tip na soukr. školku na Praze 4 v okolí Libuše?? Zatím co jsem se tak koukala na internetu, tak jsem našla školku Minísek( která je v Libuši), ale příjdeme poměrně draha+ se bude otvírat teprve v listopadu, takže nejsou žádné reference nebo zkušenosti rodičů( neplánuje náhodou nějaká maminka začít navštěvovat, tady tu školku??), dále jsem ještě našla školku čiperku a rodinnou školku, nemáte náhodou s některou z nich zkušenosti???
DEKUJI VŠEM ZA PŘÍPADNÉ ODPOVĚDI!! :wink: :wink:
14. říj 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás do diskuse :slight_smile: Co se týče soukromých školek v Praze 4, mám perfektní zkušenost se soukromou školkou Praha 4 LUPÁČEK - Roztylech (lupacek.cz). Dcera ji navštěvovala a mohu 100% doporučit, perfektní a individuální péče o děti, výběr aktivit. Dcera zde byla nadšená.
11. únor 2015 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prazske mamicky, nejake doporucenia na sukromnu skolku najlepsie Praha 1 /prip. 2 a 3/. Dnes som bola na Prahe 1 a celkom fajn. Aj skolka, stravovanie super, vsetko cerstve, same ovocie a zelenina.../kde sa hrabe Danielova strava v jeho statnej skolke :frowning2: / Negativnum je ale to ze to nema ziadnu zahradku, ale zase nemozem od centra Prahy ocakavat kvality lesnych skolok. Tie su bohuzial zas strasne od ruky. Vsetko ma svoje pre a proti. Ale rozmyslam ze obeham i nejake dalsie nech neberem prve co dojde, pripadne uvitam referencie.
18. bře 2015 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinaheilova Školku Minísek mohu vřele doporučit, skvělý přístup, zdravé jídlo, prima prostor se zahradou, dětem se věnují, protože nemají obrovský počet dětí na třídu. A skvělá ředitelka, která je zapálená pro děti udělat skvělý program, včetně příměstských táborů. To za tu cenu stojí, i když je možná vyšší, než u jiných školek.
13. kvě 2015 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bio stravu nemáme, kvalitní stravu ano - hodně zeleniny, ovoce, k pití vodu, pristup spise kontaktni respektujici vychovy..ale vy uz mate deti velky :grinning:
20. říj 2016 ve 03:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čerstvě mám syna (dva a půl roku) ve školce Vyšehrad Monsters, je to taková městská lesní školka, s dětmi chodí ven denně za každého počasí, obědy od Ekolandia, maximální kapacita 15 dětí a na ně tři pedagogové, neuvěřitelně vstřícný přístup, vřele doporučuji!
26. říj 2016 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek