Jsou to zoubky? Nespinká přes den, je protivná

messias
1. únor 2017

Ahoj, mala se narodila 12.10.2016, takze ji jsou 3 mesice. Posledni dobou pres den nespinka, je protivna a kdyz uz ma jit vecer spinkat tak to prorve, myslim si ze ji boli dasne a nemuze kvuli tomu zabrat.. vzdycky usne jen na chvili u prsa. Jinak ma cely den v pusince prstiky a jakoby si hladi dasne a hrozne slinta (i kdyz tam tu ruku nema), je to takovej slintaci maraton 😀 dr. rikala ze bude mit zoubky brzy, mela hrozne brzy vyrysovane dasne podle zoubku, snad uz od narozeni.. lepsi foto jsem neudelala, neslo to 🙂

messias
autor
1. únor 2017

Jeste jedna nepovedena fotka..

soyevita
1. únor 2017

@messias No zoubky může mít brzy,my máme 2 od 4,5 měsíce.Taky cca měsíc před proříznutím trochu slintala.A v noci spala ještě hůř než obvykle.Přes den ok,ale vše si dávala do pusy.

messias
autor
1. únor 2017

@soyevita my to mame naopak, pres den rve a nespi a noci mame uz delsi dobu skvele.. chodi spat okolo 22h vzbudi se jen jednou na kojeni mezi 3-5 h jak kdy, pak se budi kdyz vstava tatka do prace, ale nakojim a, spinka az do 10h.. pres noc je zlaticko..
A taky mela takhle dasne nebo je mela hladke ? Je to moje prvni dite a vubec nevim jestli to tak ma byt. Ma je hrozne hrbolate..

soyevita
1. únor 2017

@messias Jo jo,jsou hrbolaté,ale u kazdého jinak.Tak to máš doma poklad🙂

avori
1. únor 2017

Zdravím, naše holčička začala také slintat ve třetím měsíci. Dáseň měla trochu červenou a nateklou, ale takové hrbolky neměla. Také byla nevrlá, měla jen mírně zvýšenou teplotu a chtěla se chovat. Všechno si strkala do pusinky (chrastítka, prstíky, můj prst a hlavně různé kousátka). Ve čtvrtém měsíci se ji pomalu začal zoubek prořezávat. Dásně jsem ji masírovala silikonovým kartáčkem co se navléká na prst.

messias
autor
1. únor 2017

@avori dneska koupil calgel a ten ,,prstacek" .. ona prave nic v pusince nesnese, koupila jsem ji kousatka, ale nechce to, ani chrastitka si do pusinky netrka.. jenom prsty.. kdyz ji dam muj prst, tak se do me zakousne 😀 ale za chvili se vzteka a nechce ho .. dneska jsem ji unavila plavanim, tak ted nastesti spinka, kdyz se unavila trochu..

messias
autor
1. únor 2017

@soyevita ja vim, jsem za ni neskutecne rada, snad ji to spinkani vydrzi i nadale.. 🙂