• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může mít malá teplotu kvůli růstu zoubků?

28. května 2008 
Ahoj holky může mít malá teplotku z důvodu, že jí rostou zoubky? Celý den dnes je nevrlá a stále si šahá do pusinky, rejdí jazýčkem v pusince a když nemá nic v pusince , tak pláče. Mám pocit, že by jí mohl růst nějký zoubek a teď večer jsem jí naměřila 37,9 před odečtem. Může být teplota u růstu zoubků? Děkuju .
15. pro 2007 v 19:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki, no jasne...je to vcelku normalni. My to taky mely,ale zub se jeste nevyklubal :unamused:
15. pro 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki přesně jak říká kristi, teplota je normální, zkus koupit na uklidnění chamomillu v lékárně - jsou to homeopatika :wink: na teplotku neporadím, neb tvoje holčička je ještě moc malinká a nevím zda by jsi jí mohla dát třeba čípek, to asi na radu Mudry :wink: držíme pěsti, ať je zoubek brzy venku :wink:
15. pro 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nurofen je od 3 mesicu :wink:
15. pro 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju holky právě jsem se vyděsila a je i možné že ji to bude trápit a zub nikde?
15. pro 2007 v 19:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, máš pravdu :wink:
15. pro 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak poznám že je to od zoubku a ne od toho že by na ni lezla nějaká nemoc? :frowning2:
15. pro 2007 v 19:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki, zkus mrknout sem :wink:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=30652&vGroupOffset=0

ve vašem věku je ještě brzy na zoubky, i když vyjímka potvrzuje pravidlo :grinning: Ale to, co popisuješ je naprosto normální, to děti v tomto věku dělají a ještě nějakou dobu to malá dělat bude. Náš Davča musí mít neustále něco v puse-svoji ruku, cokoliv ze mě :grinning: , hračku, plínku, rukáv, prostě cokoliv, co je v dosahu...S tou teplotou nevím, po odečtu je to 37,4 což by mělo snad být ještě dobrý nebo max. lehce zvýšená.
15. pro 2007 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vefa • Dnes v 15:34
Ahojky máme 7 měsíců a rostou nám zuby, malý má už druhý den 38,5, tak nevím jestli je to z toho...je možné že to může mít i dýl? Nevím jestli jít k doktorovi dík za rady
28. kvě 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky teplotku, cca 37.3 po odečtení. Ještě Martínkovi není ani 5 měsíců a před týdnem už se zoubek vyklubal. Do toho jsme měli ještě průjem. :confounded:
28. kvě 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek