Odmítání UM. Může to být zoubky?

adela1399
3. lis 2020

Holky...asi blbý dotaz,ale malé(2,5m) už začínají zoubky...jsou vidět prosvítající přes dáseň obě 1 dole a jeden trojka zub dole v pravo(prý Špičák) zvláštní ale ten bych řekla,že se klube spíš než ty dvě jedničky. Moc to nechápu ale asi to v ojedinělých případech je možné. Jde o to,že jsem zpozorovala,že poslední asi 3-4dny moc přes den nechce jist jsme na UM a normálně jí už 150ml občas dá jen 120ml v noci v klidu 150ml,ale přes den mi vypije třeba 90ml nebo i 60ml a pak řve a flašku proste nechce...přijde mi,že papa přes den docela málo než papala dříve...muže to být těmi zoubky třeba? Nebo nemá hlad? Co ji zkusit dát třeba mrkvičku už aby papala aspoň něco?

keksik002
3. lis 2020

@adela1399 prikrmy nejdriv ve 4 mesicich, jinak ano muze to byt zoubky. Pred jidlem jsem synovi mazala dasne gelem, pak se normálně najedl. Jinak pokud vam vezme tak nachlazene kousatko. Muze mit i prujem, teploty a tak..

amazonkajanik
3. lis 2020

@adela1399 na mrkev je ještě fakt brzy. Mazat gelem. Z homeo je Dologel a Aloclair,klasika Calgel. Pak dávat buď Camilia (hotové ampulky s roztokem),nebo Chamomillu ,oboje od Boironu
Jinak,syn mi první rok snad nikdy nevypil to,co by měl a v pohodě. A bylo období,kdy by mi flašku rozbil o hlavu,kdyby mohl. Prostě zuby dávají zabrat. Ten špičák je divný,ale dnes bych se už nedivila ničemu. A to holka,jsou první tři zuby,ještě jich 17chybí 😉😁

keksik002
4. lis 2020

@amazonkajanik misovi taky nejdřív vypadalo ze vyrostou spicaky, tesne u dasne se zarazily a vyrostly normalne jednicky :D

amazonkajanik
4. lis 2020

@keksik002 tak to u nás byly dřív 4 a pak až 3 a prý to tak má být. No,teď už chybí jen všechny 5

keksik002
4. lis 2020

@amazonkajanik melo by to byt takto.. Ale to je orientacne ;)

amazonkajanik
4. lis 2020

@keksik002 no,jsem zvědavá. Synovi bude příští týden 17měsíců a fakt chybí už jen pětky. První zub vylezl přesně v půl roce