Pomáhají jantarové korálky na zoubky?

mikulka
1. led 2011

Ahoj holky, pomohly vašim dětem na bolest zubů jantarové korálky?
Na co se ještě hodí mimo zubů?

sajul
13. únor 2017

@nugetka20 ted jsem se zasmala, ten muj taky zatim nebude nic rikat, to je pravda 😀 pri rustu zoubku muze byt ryma i prujem.. taky radsi nejdriv zkusim koralky, nez nejakou chemii 😉 diky

sajul
13. únor 2017

@pokoda super, diky. Taky jsou moc krasne. Ja vybrala tyhle 🙂 http://nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zboz...
Slo mi spis o to, jestli ho nebudou tlacit pri spanku na brisku, tak snad ne 🙂

pokoda
13. únor 2017

@sajul Jo jo, ty jsou taky moc pěkný🙂 Jolanka taky hodně spinkala a spí i teď na bříšku a fakt v pohodě, ani je neměla nikde otlačený. Navíc ty korálky dětem moc sluší🙂 Ale hlavně aby se problémy zmírnily nebo zmizely úplně. Já si pořád říkám, že to nemůže tak moc fungovat, ale nevím, asi to pomohlo. Nebo to byla hodně velká náhoda, ale když už tomu začal věřit i manžel, tak to je co říct...

sajul
13. únor 2017

@pokoda tak to jsem ráda, že i spaní na bříšku je v pohodě 🙂 to musím souhlasit, že opravdu všechny děti které je měly, tak jim moc slušely. No mám objednáno, tak už se těším. Ja právě na kameny věřím, takže klidně pomoct mohly 😉 přítel asi taky nebude moc věřit, ale o nošení nechtěl taky ani slyšet a už chtěl prcka navázat 🙂

meta123456789
13. únor 2017

Já jsem malé korálky pořídila, ale popravdě nevěřím, že nějak pomohly. Mám pocit, že na zuby nepomáhalo prostě nic 🙂 Ale je fakt, že se mi na cácorce moc líbily, tak je prostě nosila...

nugetka20
14. únor 2017

@balet To mě překvapuje - my v korálcích žádné prasklinky nemáme.... nekoupili jste padělek?

nugetka20
14. únor 2017

Holky, tak my máme kamínky, věřím na ně..... a od soboty je kluk v teplotách, slintá, kouše, do toho nechutná rýma, od rána mi nechce vůbec pít, zato má už 3. špinavou plínu, takže takovej řídkej průjmík ..... :( Myslím, že to budou zuby. Korálky-nekorálky, křičí, nespí, je úplně vyřízenej :(

helen_h
14. únor 2017

@sajul Tady přidávám zkušenost jedné maminky z poslední doby, v komentářích je spousta dalších info:
https://www.modrykonik.cz/blog/karol89/message/...

nugetka20
14. únor 2017

@helen_h Zkusím udělat test - ale já je kupovala zde www.jantarovekoralky.com a je tam přímo i odkaz, jak poznat padělek .... tak to by asi neměli, pokud by prodávali padělky. Certifikát pravosti nemám, ale docela se vzhledově liší od těch z odkazu na nosenideti.cz.

sajul
14. únor 2017

@helen_h no to je teda pěkný 😵 takže z nosenideti nebrat..

@nugetka20 tak to mě taky zajímalo ten test.. zrovna na takové stránce by nemuseli prodávat padělky.. ale těžko říct..

sajul
14. únor 2017

@nugetka20 ale teda opravdu krásné tam mají 😍

nugetka20
14. únor 2017

@sajul Jsou moc hezké a v reálku ještě hezčí

sajul
14. únor 2017

@nugetka20 a které máte konkrétně? 🙂

nugetka20
15. únor 2017

Zelené Barborky http://www.jantarovekoralky.com/index.php/produ... a tohle je v reálu

sajul
15. únor 2017

@nugetka20 hezke 🙂 a uzaver klasicky, nebo bezpecnostni?

nugetka20
15. únor 2017

@sajul Klasický. Bezpečnostní jsem nakonec zavrhla, protože se moc snadno otvírá. Korálky mají délku tak akorát. Pokud by byly delší, tak jsem ho chtěla zkrátit (svázat vždy 2 koráky k sobě nití), aby právě nikde neplandal. Ale nakonec sedí akorát.

market6666
11. říj 2017

Zdravím maminky, máte některá zkušenost s jantarovým náramkem?My ho nosíme na nožce, na ruku je nám velký. Zoubky zlobí i tak, tak si říkám, jestli by nepomohl spíš ten na krk, ale nevím jestli to má cenu.

smudlinka24
11. říj 2017

@market6666
Na nozce nebo rucce je mnohem bezpecnejsi nez na krku, tak by to bylo prima, kdyby fungoval i na nich-pokud to cele vubec funguje. "Kaminky" mam rada, tak bych male take poridila, jsem zvedava na nazory. Mozna je ale od nozky nebo rucky k zoubkum daleko🙂

nugetka20
11. říj 2017

@smudlinka24 Myslím, že na ruce je to daleko. Máme kamínky zhruba půl roku, pokud nejsou třeba, tak je sundávám. Nandávám, jen když malej ze spaní křičí bolestí, budí se atd.
Mám ozkoušeno, že jak nasadím, do cca 10 minut kluk spí. Mělo by to fungovat na bázi tělesného tepla, které začne uvolňovat silice z jantaru a ten působí na nervovou soustavu vdechnutím.

Musím říct, že nejsou všemocné (kloučkovi dost natékají nosní sliznice, takže v době zoubků nemůže dýchat, tudíž Nasivinujeme), ale krom nich mu nedávám nic jiného, žádnou chemii na dásně ..... a zatím ťuk ťuk, 6 zubů venku. Čekají nás stoličky - tak uvidíme 🙂

krenkovat
21. lis 2017

Kde jste prosím korálky koupily? Nerada bych narazila na padělek...

terezka_k
22. lis 2017

já jsem kupovala v Brána k dětem, měli několik odstínů takže jsem si i mohla vybrat a uvidíme jaký bude účinek 🙂

nugetka20
22. lis 2017

@krenkovat http://www.jantarovekoralky.com/ doma jsem si i zkoušela, jestli jsou pravé (píchla jsem do nich rozžhavený špendlík) - a vážně jsem cítila pryskyřici 🙂

ester34
17. pro 2017

Mě přijde, že fungují, že je dcera opravdu lepší, co je začala nosit...jinak ona je tedy miluje a hned ráno je chce nandat (přitom je to taková cíťa, co má se vším problém, myslela jsem, že si je nenechá 🙂 )Zkoušela jsem plavací test u a plavou krásně na hladině 🙂

dodor
4. srp 2018

Taky se nám rozpadávaji. Máme Teda zlomky a ještě na pružence, takže to budu muset předělat na pevnější nit, uzlík a ještě šroubovací uzávěr. Teď když ctu o tom padělku tak mám obavu co jsem to koupila. Zaráží mě, že se to tak rozpadá. To z toho za chvíli nic nebude.

nugetka20
4. srp 2018

@dodor Máte mezi korálky bezpečnostní uzlíky? myslím tím korálek - uzlík - korálek - uzlík .... když se to přetrhne, nehrozí, že dítě spolyká uvolněné korálky. jinak můžete zkusit test s jehlou - nažhavte jehlu, píchněte do korálku. Pokud je to skutečně jantar, tak uděláte dirku a spálené bude cítit jako smůla, co teče ze dřeva, pryskyřice. Pokud bude dirka praskat a cítit po plastu, tak máte padělek a ten fakt nepomáhá 🙂 Jinak my máme korálky víc jak rok a nic se nerozpadá, jsou stále stejně hezké

dodor
6. srp 2018

@nugetka20 dírku jsem neudělala ale něco cítit bylo. Plast to ale nebyl. Ne, uzlíky mezi nimi nemám.