Roční holčičku trápí zoubky, má průjem, nechce jíst

dokonale
6. kvě 2017

Dobrý den,mám roční holčičku a trápí nás zoubky a ještě k tomu 4dny má průjem a nic nechce jíst jsem už zoufalá a nevím co dělat.

soyevita
6. kvě 2017

@dokonale A pije??

dokonale
autor
6. kvě 2017

@soyevita
@soyevita ano pije hodně ale málo jí skoro vůbec

panickatlamicka
6. kvě 2017

@dokonale to je normalni. Az bude po trapeni se zoubkama, zas zacne jist. Mozna se ji budou dobre jist neprislazovane kapsicky.

monika9916
6. kvě 2017

Dcera to taky měla ve 13 měsícich a nejedla 10 dní, hlavně ,že pije. Rostly ji zoubky. Byla jsem s ni kvůli tomu u doktorky a povidala, že ji v průběhu dne mám podávat vše co ji chutná , u nás to bylo ovoce, dětské sušenky, chleby atd. Teď jí je 15 měsíců a rostou nam stoličky tak zas málo jí. 🙂

dokonale
autor
6. kvě 2017

@panickatlamicka Ale za ty 4dny hodně zhubla to mi dělá starosti. Takže to je normální?jinak moc moc děkuji za odpověď

panickatlamicka
6. kvě 2017

@dokonale jak moc zhubla?

dokonale
autor
6. kvě 2017

@monika9916 10dní nejedla?bože to snad ne☹to nevím co budu dělat jestli to bude tak dlouho trvat.Nechce ani co má ráda😢

dokonale
autor
6. kvě 2017

@panickatlamicka když jsem byla u doktorky tak jí nevazila a poslala nás domů.Ale já to vidím že není jak byla před týdnem.Uvidím a počkám do Pondělí pak to budu řešit.Třeba zítra bude mít už na něco chuť.Vsem děkuji za odpovědi

absintka19
6. kvě 2017

@dokonale davejte k piti i huste veci, stavicky, kasicky ...atd aspon ji to trosku tu pevnou stravu doplni.

dokonale
autor
6. kvě 2017

@absintka19 Děkuji za radu a jak zastavit ten průjem jen co jí dám čistou plenu tak zase prebaluji .

absintka19
6. kvě 2017

@dokonale zkuste rozmackany bann, treba s mlikem nebo jogurtem. Hold u te ridke stravy je i ridka stolice. Drzim palecky.

monika9916
6. kvě 2017

@dokonale nejedla vůbec, vždycky lžicku od něčeho k jidlu a to bylo všechno. Trvalo to 10 dní a potom jako když utne a začala jist normalně. Ale průjem teda neměla. Držim palce a snad bude malá brzo v pořadku. Už ,aby ty zuby byly všechny venku. 🙂