• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Růst zoubků. Jak ho poznám?

11. prosince 2015 
Mám dotaz holky... Jak poznám, že se malému začínají klubat nebo brzy budou zoubky???? Poslední dobou je strašně protivný a já se bojím, že by to mohly být zoubky. Bude mu 5měsíců...poraďte...prosííím.
7. pro 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se cca měsíc před vyklubáním hodně zhoršilo noční spaní :unamused: . Jinak na dásních vůbec nic, až týden před samotném vyklubáním zoubku se objevila na daném místě jakoby prasklinka a do 5ti dnů byl zoubek. Protivná bývá malá průběžně :sunglasses:
7. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
preco sa bojis ze to budu zubky? sak to je prirodzene...
7. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
jj je to přirozené...ale bojím se toho proto že on je citlivý na bolest a to myslím tak že fakt hodně citlivý...řekla mi to i doktorka...
7. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mu das prinajhorskom liek od bolesti :wink:
7. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
janneberuska tak muze mit opuchle dasne,vetsi potrebu kousat hracky(kousatka),muze hur papat,hur spinkat,i zvysenou teplotu nebo horecku muze mit,prujem....... Nevim co jeste. :sunglasses:
My uz sme meli snad vsechno a zub porad nikde zadny.. :grinning: A to uz nam i doktrorka rikala ze urcite lezou kdyz mel prujem teplotu a opuchle dasne..Je to asi mesic a porad nic. Ale deti pry ty zoubky boli dlooooouho pred tim nez vylezou..
7. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, malej byl taky dost protivnej, hodně vše kousal a slintal, ale že by nějak řval to ne. Jo a taky se začal zase jednou budit na mléko. Pak jsem mu našla zub, týden na to další atd. Zatím máme 6 zubáků. Pokud ti nějak extrémně neřve, nemá horečky ani průjem, tak buď ráda, některé děti to prožívají dost, u jiných o tom, že mají zub ani pomalu nevíš. Doporučuju zkusit kousátka, dásničky máznout gelem na zuby, snad se mu trošku uleví.
7. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momin-ty jsi mě to všechno vzala z pusy :grinning: :grinning: ,koušeme už od 2 měsíců,jsme protivní,průjem taky byl,v noci se mi taky začala budit(jen holka,kluk zatím v poho)a zuby nikde :grinning: :grinning: Dneska jsem říkala sousedce,že budeme chodit,ale pořád budeme jíst kašičky :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz me ta nase stve hryze jak veverka slinta zurive vsecko smrdla v puse a to asi dva mesice a stale ani tuk
7. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
crca promin.... :grinning: Holky oni uz zvladnou kousat,i bez zubu.... :slight_smile:
8. pro 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momin,tak bacha ať se to příště neopakuje :grinning: :grinning: :grinning: Oni zvládají i bez a pěkně to bolí, :sweat_smile:
8. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
co boli? :confused:
8. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To jak kousou kdyz papaji? :sunglasses: No nemyslim si.. maly nevypada ze by ho neco bolelo kdyz papa... :sweat_smile:
8. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha a mema zub!!!! :dizzy_face:
8. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to probíhalo vždy tak, že se asi měsíc před vyklubáním zoubku jeden týden budila často v noci a pak asi týden předem měla na dásni bouličku a budila se každou hodinu v noci a i přes den byla protivná a víc slintala. Také měla téměř permanentně průjem. Jo a taky se mi zdá, že když se zub klube, tak daleko míň jí.
8. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem rada ze tu nepisu jenom ja. :grinning: :sunglasses:
Jeste sem chtela napsat ze danik mel tyhle priznaky taky,ale ted spinkal asi tyden uplne krasne..pres den byl hodny,zadny prujem..a dneska mame zub. :grinning:
8. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Nám se první zoubek vyklubal pár dní před sedmým měsícem.Malý nejdřív dostal asi dva týdny před vyklubáním jednodenní horečku.Potom byl protivný a hodně slintal.a pak se mu udělal na dásínkách bílej flíček a další den byl zoubek venku.:slight_smile:
9. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme stejný problem, asy do 4 měsíců byla nejhodnejsi miminko na světě ,pak začala hůř spát v noci , ale poslední dobou je to hrůza hrůz ,za par dni ji bude 6 měsíců a poslední týden se budí v noci skoro každou hodinu , slinta víc než nás pes:wink: , všechno co vidí strka do pusy, teplotu nemá ,ale dnes v noci dostala rýmu , hodně maminek právě říká, že při prorezavani zoubků může byt i rýma. Už ted dokáže pěkně kousnut a to ještě nemá zuby, bojím se toho co dokáže az je bude mít :wink:
11. pro 2015 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek