Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zubní kaz v počátečním stadiu - jak vypadá?

diamanta
6. říj 2014

Prosím nemáte odkaz na foto zubního kazu v počátečním stadiu? Malý jde k zubaři, a já se obávám, že tam něco vidím, tak ať vím co bude. Netuším, jak to vlastně vypadá, samozřejmě černé díry poznám taky, ale mám za to, že zubní kaz nezačíná nijak nápadně...za odkaz nebo popis děkuji.

anushka111
6. říj 2014

my měly málý hnědý flíček - už to byl kaz, ale takto malý dceru při spravování nebolel 😉

lamarika
6. říj 2014

Děcka měly malý černý flíčky. Doktorka říkala, že to jsou pigmenty, začínající kaz. Hlavně mi říkala ať nic děckám neříkám, že si je zpracuje sama, že se s nimi lépe pracuje, když jsou neinformovaní 😉

snehulik
6. říj 2014

syn mel hnedy flicky

divineee
6. říj 2014

Já mám na zubech hnědé flíčky několik let a je to pouze pigment, takže je paní zubařka hlídá a zatím se nic neděje. Ale jiná zubařka (v dost pokročilém věku) mi tvrdila, že to kazy jsou a vyvrtala mi úplně zdravé zuby pomalu ze všech stran- takže paráda 😝 .

marketst
7. říj 2014

divineee - no to snad ani není pravda, to je teda nářez.. já mám na stoličce hnědou tečku, ale z boku už několik let a zkažené to taky není a zubařka teda ani nikdy nic neříkala, tak snad je to taky jen pigment a mám dobrého lékaře.

monkalisa
7. říj 2014

Kamarádka mi říkala, že prý není kaz černý, ale spíš žlutý - tečka žluté barvy. Nedávno jsme se o tom bavily, má starší dceru (6 let) a ta už má spoustu plombiček. Taky jsem si myslela, že má dcera kaz, když jsem jí na stoličce našla černou tečku - ta naštěstí šla vyčistit...a právě tak jsem se dozvěděla, že jí zubařka říkala, že je kaz žlutý. No ale teď jsem našla nějaké stránky-dokonce píší i bílá skvrna, tak nevím
http://www.studio32.cz/newsletter-unor-2013/
http://implantaty-pipek.cz/osetreni-zubniho-kaz...
Je toho na netu víc...

Sem začni psát odpověď...

Odešli