Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
19. kvě 2010

a vysávala jsem nos a asi jí praskla nějaká žilka,tak jí tekla i krev trošku

lamarika
19. kvě 2010

Liduš já jsem myslela, že si nemůžeš jít lehnout s malou, protože nestíháš všechno poklidit 😀 😀 😀

lamarika
19. kvě 2010

Liduš a teplotku nemá?

elidule
autor
19. kvě 2010

taky bych si dala čočkovku,hustou a hodně brambor

elidule
autor
19. kvě 2010

no to je taky pravda,nádobí jsem neumyla 😀 😀 😀 a klidně jsem zalehla 😀
nemá nemá a docela už řádí,ale furt se sápe po vysavači, doufám,že si ho bude všímat i v pubertě 😀

elidule
autor
19. kvě 2010

začíná to tady v tom bytě bejt takový pustý,jak vyklízím všechno a říkala jsem si,že bych mohla najít třebas nějaký peníze,že jsem je mohla schovat, ale nic 😝

janulle22
19. kvě 2010

eli 😀
tak nam nikdy nic neprasklo, ale u vxsavani hruza a des a radeji se naucil vysmrkat se sam... 😀 tak ju skovam na druhe dite... 😉
kdo umi psat slohovky...?

lamarika
19. kvě 2010

Liduš třeba budou až někde úplně ve spod 😀 Tak malýho taky vysavač bere, ale nevím jestli mu to vydrží 😅 Matese jsem učila smrkat někdy v 9. měsíci, ale už to nějak zapomněl 😒

denisa31
19. kvě 2010

kamarád si pronajal byt a když vyhazoval skříň objevil tam obálku s 200 tisíc 😲 prý tam před ním bydlel nějakej důchodce co umřel a měl naškudleno
k nám přijde dneska kamarádka s holčičkou, tak se těšim
jani, jakou máš napsat?

janulle22
19. kvě 2010

adovi staci rict, zeteda budu muset vytahnout vysavac ze musime dostat dopilek ven aby s emu dobre dychalo... tak rika neee ja se vysmrkam sam...🙂
mizim do skoly tak papa holky...

elidule
autor
19. kvě 2010

no Jani,ještě před pár dny jsem si říkala,že mi Čeština není cizí a tohle jediný mi snad ve škole šlo 😅 ale teď to je bída - slovní zásoba žádná a u písmenek y a i musím přemejšlet 😒 co máš napsat?

jak se to učí? mě na to přijde ještě malá,ale zase čím dřív začnu, že jo 🙂

janulle22
19. kvě 2010

deni charakteristika kamarada/ky

denisa31
19. kvě 2010

to někde stahneš dvě tři z netu a uděláš z toho super dílo 😉

janulle22
19. kvě 2010

ahoj holky tak jsem ve skole... 😀
no budu muset neco stahnout a nebo vymyslet... ale me to ták nebaví-.. 🤐 to je zas nuda ve skole... bych to nejradeji zalomila... 😀 a na vic zaclo prset jak jsem vysla z domu tak jsem zas jak caramura s tema vlasama... 😠

seba
19. kvě 2010

Tak se hlásím z domova,papíry oběhané,řidičák mám.Sárinka tu bolest v puse nemá od zubu,ale zánětlivý afty-mastička stála tři stovky 😖
Slohovky mi nikdy nevadily-ale to bylo v minulým století,co jsem ji psala. 😀
Jdu na Sáru-musím zkontrolovat úlohy.

seba
19. kvě 2010

Ještě babička hlídala vzorně a jen co odjela vzal mi malý hlavou konferenčák-boule jak hrom a u spánku sedřenej-asi budu muset vrátit papíry na dítě ☹

elidule
autor
19. kvě 2010

sebi a ty sis byla jen vyměnit starej za novej,nebo jsi byla i na přezkoušení?
to bude ještě boulí

seba
19. kvě 2010

starej za novej 😉 škoda,že u toho nemění i věk ☹

elidule
autor
19. kvě 2010

tady se už spinká 🙂 dala jsem do postýlky,otočila se a chrní
v troubě se pečou kuřecí špízy se zeleninou,tak bude bašta
a byli jsme v krámě s manžou a doma furt chodil okolo vyndanýho nákupu a pořád,že mu tam něco chybí a pak jsme na to přišli,nechali jsme tam pytlík s deseti rohlíkama 😀 on nám přepadnul na páse k cizímu nákupu a paní pokladní pak zpětně manžovi říkala (protože tam naběhnul,aby koupil další),že si to ty lidi koupili,že chtěli rohlíky,ale zapomněli na ně,tak jsme jim usnadnili práci 😀 ale že jim nevadí,že jsme jim je osahali 😕 přiznám se,že jsem nabírala rukama 😅

elidule
autor
19. kvě 2010

ale prosim tě,opakuj si to,co už tady bylo řečeno: jsme mladé, krásné a inteligentní 😀

janulle22
19. kvě 2010

aahoj holky, tak jsem tady... 😉
ada uliozen ale nespici... 😒 vcera usl na mojim a naslintal mi na polstar a me to pak studilo... 😀
tak z toho ucetka mam nakonec za 2 a dneska jsme psali z fyziky a to jsem dostala za 1...
sebi nic si z toho nedelej, to bude jeste tolikrat... 🙂
eli nam zas sousedovic kocka sebrala rohlik z tasky z auta... a jak zdrahala svinka jedna... 😀

lamarika
19. kvě 2010

já hlásím, že už jsem dala taky Matese spát. Jak je teďka nachrmlanej, tak mi spí dvě hoďky dopo a skoro dvě hoďky i odpo a pak mi nechce jít večer spinkat, tak jsem mu to musela trošku posunout.
Jani ty jsi zase šprt 😀
Tak to bych tu kočku pěkně hnala 😀

janulle22
19. kvě 2010

lami ja nejsem sprt... se me ani neptej na matiku.. 😝 😀
ada je tuhej a ja iu jsem taky v pelechu... 🙂 za chvilu to zalomim, boli me lebka... 😒
jednou si hans polozil rohlik na sedacku v aute i se salamem a pak mi nadal, ze sem mu ho snedla a to zas ta sousedovic kocka se opodal talcila jeho salamem... 😀

seba
19. kvě 2010

Tak u nás už spí oba,zítra mají vypnout net-něco předělávají,tak asi až v pátek 😠

janulle22
19. kvě 2010

no nic ja taky valim spat, tak brou holky... 😉
sebi tak se zetra opatrujte a uzijte si den.... a v patek hend tu jasan... 😀
papapa

elidule
autor
19. kvě 2010

jsem zde 😀 .............. to brzo,že?
koukali jsme s manžílkem na P.S. miluji tě ........... ale přestalo ho to bavit 🙂 ale i tak vydržel hodinu a dvacet minut asi - docela oběť 😀
tak já jdu též na kutě

elidule
autor
20. kvě 2010

dobrý ráno zamlžený 🙂

janulle22
20. kvě 2010

taky preji dobre ranko... 😉 jsmme vzhuru od pul... 🙂 ale ze jsem sla v 9 spat tak mi to ani nevadi... dneska budou karbenatky a br kase... uz se tesiiiim...muze k tomu byt okurkovej salat?

seba
20. kvě 2010

Ahojky,zatím to fakčí ..
Chystáme se do školy,Sebastianek nějak moc kaká a smrdí 😒 -dneska bude mít šetřící dietku a uvidíme
Vstával v pět deset-takže už mám udělanou myčku,kocoura...ale zívám už teď
Přemejšlím jak to udělat s mateřskou,mám do srpna čas se rozhodnout jestli budu doma tři nebo čtyři roky-no musíme se na toto téma pobavit s manžou-jak to budete mít vy?
Polívku mám-babi dovezla a k druhýmu bude br.kaše a kuř.prsa na přírodu.
Jani-jasně,že může 😉 pošli košt 😀

janulle22
20. kvě 2010

sebi ja jsem mela materskou na 3, nevim jak je to ted, ale za me bylo, ze do 21mes 7600kc a od tech 21mes do 4let 3400kc...tak nebylo co resit a sli jsme na 3letou... 😉 zalezi na tobe...
tak to teda dneska bude mnamka na obidek... 😵 uz se tesim... 🙂