Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
10. dub 2010

odbre ranko, tak ja jsme vzhuru a ada jeste pokracuje... 😅
tady zaclo prset je pekne hnusne a zima.... 😒
radus jak to ze nemas foto? co manza uz je to lepsi?

elidule
autor
10. dub 2010

ahoj Jani,já bych taky někdy ráno měla klid pro sebe trošku 😅 ale to bych musela vstávat tak po šestý 😀

janulle22
10. dub 2010

no ada vstal pred pul 9 pak rychle do obchoda a jdu varit, ada se jde koukat na pohadku, tak tu nebudu... 😉 ozvu se okolo obeda... 🙂

elidule
autor
10. dub 2010

taky jdu už něco vytvářet 🙂

lamarika
10. dub 2010

Dobre ránko holky 🙂
Já nevím proč mi zmizlo foto, to nějak asi blbne nebo co 😕
Ptala jsem se ho co se stalo a prej ho jenom rozčílil ten "bordel" doma. Na zemi bylo rozházených pár Matesových hraček a v kuchyni bylo ještě nepoklizený nádobí od vaření. . . Tak jsem mu pěkně nadala, že jestli je normální se takhle naštvět kvůli pár hračkám a že jestli si nevšiml, tak že máme malý dítě. Mě prostě nebaví každej večer jít a všechny ty hračky poklízet. Včera už jsem toho měla dost, tak jsem se na to vyprdla. No, pěkně mě nakrkl, ale pak pochopil, že přestřelil a byl už pak jak milius.

Mates vztával v šest, takže mi měli budíček brzo. Teď už jsou kluci venku a já se pomalu chystám do práce 😝

lamarika
10. dub 2010

Tak už vím proč mi zmizlo to foto. nebylo podle pravidel, protože mi tam nešel vidět obličej. Tak jdu dát jinou 😉

elidule
autor
10. dub 2010

no toto 😠 to já nikdy nepochopím,že ty chlapy to rozčílí - uklízet to nemusej né? 😝
hlavně že už je dobře 🙂 je to pitomý vidět se o víkendu a ještě ho prohádat 🙄
tomu mýmu to naštěstí neva a dokonce mě občas mile překvapí,že když jdu uspat malou,tak to tady dá do pořádku
rizoto se dělá,jsme po sváče,půjde se spát,já pověsim prádlo a taky něco pojim

elidule
autor
10. dub 2010

ať ti to v práci uteče 🙂

lamarika
10. dub 2010

Tak já běžím ☹

janulle22
10. dub 2010

rajska se vari a ja pomalu tu to liskam...ada chce ferdu tak zase uvolnuju jsem tu na skok... 😉

elidule
autor
10. dub 2010

rajskou bych si dala taky s kolínkama - to můžu 😀
tady se spí,já jsem se najedla a odpočívám
doufám,že odpo bude nějak normálně,ať můžeme ven

janulle22
10. dub 2010

tady uz sviti slunicko ale teplo moc neni...sand nezacne prset...ada oxiduje dole u babce a ja jsem vyzehlila ty letni veci a prerovbnala skřín...jinak jsem dnes lemra lina, takze tim jsem pro dnesek asi zkončila... 😀

janulle22
10. dub 2010

tak a uz zas prsi 🙄

janulle22
10. dub 2010

a zas sviti slunicko... takove prehanky... 🙄

elidule
autor
10. dub 2010

tak tady se sluníčko vůbec neukázalo 😠 a fouká
taky se musím vrhnout na ty skříně,ale když mě se tááááák nechce 😅

elidule
autor
10. dub 2010

už svítííí - to je ale blbinec 😀

janulle22
10. dub 2010

no to je teda... ale mame piskoviste pod pristreskem, tak to muzem aspon tam... 😉 ja bych si dala slofika... 😀

elidule
autor
10. dub 2010

tak jsme přišly z venku,jsem jak zmoklá slepice 😝 a je mi zimaaa
Justýnka vůbec nespala v kočárku,furt koukala,aby jí něco neuniklo 😀

janulle22
10. dub 2010

u vas prsi a to jsi sla vne? fuuuj... bych nevytahla paty z omu... 😀 no jooo holka jedna zvedava... 😵

elidule
autor
10. dub 2010

když jsem šla ven,ta to docela šlo,ale pak lijavec jak blázen ☹
teď mě pěkně nasral muž - poslal mi sms,že musí ještě sousedovi s něčím pomoct a že se vrátí někdy zejtra! každej je důležitější než my!

elidule
autor
10. dub 2010

nevím,proč se tak těšil na dítě - o malou se vůbec nestará,pokud mu jí nevnutím do náruče, koupal dvakrát a to ještě,protože mě bolely záda,když po něm něco chci,co se týká malé,nutím ho - už mě to nebaví!

janulle22
10. dub 2010

toz to je teda od nej skaredy,,, do kdy ho mas doma?bych ho asi zabila 😠

elidule
autor
10. dub 2010

no v pondělí už jede na montáž,nevím,jestli se bude ještě vracet každej den domů nebo jedou někam dál 😒
ale i tak,když je doma odpoledne nebo navečír, přijde,malý ani nedá pusu,přitom na ní je docela vidět,že ho i ráda vidí,úplně se rozzáří,jemu je to asi jedno,musí se najíst,zakouřit si,vykoupat se a pak si teda malou na chvíli vezme (nebo jde do hospody),jenže to už jde většinou Justýna stejně spát
jak říkám,on uvaří,klidně i vytře schody,jen aby nemusel být s malou,když byla malinká,tak jsem to chápala,že má trošku strach,ale teď? ☹

marinka
10. dub 2010

Ahojte holky, my to teď tak taky máme, jsme ze Vsetína a manžílek jezdí přes týden pracovat do Prahy, takže v neděli odpoledne odjezd, v pátek večer příjezd ☹ Je to hrozně krátké, už teď je mi smutno, že zase zítra odjede..Ale už řešíme stěhování, hledáme nějaký podnájem v Praze nebo okolí, abychom mohli být spolu..

janulle22
10. dub 2010

tak to by mi teda dost vadilo... ☹ zkousela jsi s nim o tom mluvit? s timdle jsme nastesti problem nemeli, ale taky je to mozna tim, zr mame kluka, trba nevi jak si hrat s holkou... s klukem muze jezdit autama a tak...tezko rict co se mu honi hlavou. Tak to s vama moc neni teda... to bych byla pekne nastvana a taky by sjem mu to razne rekla!at nejezdi teda dom a jede rovnou ke kamaradovi a rodicum, ze stejne s vama neni tak to vyjde na stejnou...je to smutny, ze jsi s malou porad sama...ani pro ni to neni nejlepsi...druhy asi nechces vid...?

janulle22
10. dub 2010

marinka tak vitej mezi nama opustenyma zenama... 😀 toz to spolu taky moc nejste...no nikdo to nema lehke...je dobre ze si hledate aspon podnajem. sme rok bydleli v brne a ja se kvuli skole vratila dom- sem radnej debil...!!!!ale ted uz to nejde vzit zpatky... 😔

elidule
autor
10. dub 2010

Jani,no já mu to vždycky vysvětluju,když už přeteče hrníček,on mi to odkejve,že jako chápe,druhý den se třeba snaží,ale pak zase prd ☹ nechci ho nutit,příčí se mi to,protože si myslím,že se potom ještě víc zatvrdí,ale třeba toho mám už za celej den dost,chci si vlízt do sprchy,v klidu se najíst,tak musím vyloženě k němu přijít dát mu malou na klín,vysvětlit mu,že bych chtěla chvilku pro sebe,tak si je vezme,jak vylezu ze sprchy nebo dojím,už si jí zase musím vzít 😒 Justýnka je hodná a zatím mě nijak neprohání (když ani pořádně neleze),takže netrpím zas až tak nějakou únavou,ale třeba včera jsem to tak potřebovala,aby si jí vzal třeba na procházku.
On nedokáže rodičům a kamarádům říct kolikrát ne,ale u nás mu to takovej problém nedělá.
Mamka říká,že se musím smířit s tím,že mu holt všechno musím říkat no, má asi pravdu,ale někdy mě to teda neba 🙂
Jinak je fajn,nikdy by mi za nic nevynadal,o nějakým tom nádobí a podobně,jak jsme si psaly,to vůbec nemůže být řeč,tyhle domácí věci neřeší,ale ............ já bych prostě jen chtěla,aby se trošku víc zapojil do toho kolotoče okolo malý.Jen ji trošku zabavit,když už nemůže přebalit pokajděnou plínku 😝 😀
Druhý i tak bych chtěla,ale později,až vyřešíme to bydlení,ale je fakt,že jsem někdy na pochybách,jestli jo nebo ne,ale cooo .............. až se s touhle situací smířím a rezignuju,tak mi to bude jedno 😀
Máma moje tohle měla úplně v bleděmodrým,táta byl ještě horší,ten ani nenakrmil prostě nic,mámě to vadilo,pak prej přestalo 😅 😕

marinka ahoj a vítej 🙂 něco brzo seženete v okolí Prahy,tam je těch možností určitě habaděj, zrovna muž dělá ve firmě,která tam staví takový ty obytný domy a řadový domky a podobně 🙂

elidule
autor
10. dub 2010

Jani nejsi,holt někdy děláme pitomý rozhodnutí,který ale v tu chvíli tak nevypadají 😀 😀 😀 my jsme třeba nikdy neměli kupovat ten domek a jít na vesnici,ale rozhodli jsme se,tak to máme a nevím jak dlouho ještě budeme splácet dluhy,který jsme si blbouni kvůli tomu nadělali 😠 😠 😠

elidule
autor
10. dub 2010

marinko,máš hezký holčičky 🙂

elidule
autor
10. dub 2010

jsem se naštvala a sežrala takovýho velkýho čokoládovýho zajíce 😠 😠 ................. 😀