• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
no Sebi, už jsem si říkala, že nasadím rukavici a pujdu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale věru se mi do toho nechce :confounded:
3. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš ty máš teda den :sweat_smile:
My byli před chvilkou u tchánovců. Malej už chrní, tak mám na vás čas, ale tady zase nikdo :unamused:
3. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli u nas se jede porad na 100% jsem se dnes nemciny ptala esi uz uzavre znamky tak na me koukala jak na martana, ze nee ze je jeste brzy... :grinning: a dala nam slohovku.... :grinning: tak mam o zabavu postarano...
ja tu jsem taky, ale malej jeste nespi- usl babicce odpolodne tak jsem zvedava kdy dnes usne vcera o 3/4 na 11... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

libi se nam
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31905410&tab=0
3. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jak to funguje?
3. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to chápu
3. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dostali něco podobnýho pro Matese k vánocům, ale s kuličkama. Ještě to aji hrálo. Matese to strašně bavilo a my u toho šíleli
3. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami to verim, ja uz hraci hracky nechci.. jsme meli bubinek a ja myslela, ze me praskne hlava... :grinning: uz nikdy vice... no snad ho to bude bavit :wink:
tak hlavne, ze to maleho bavilo... :slight_smile:
3. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubínek dostal teď od babičky :unamused: Jani já myslím, že jo. S Matesem si s tím hráli aji jiný děcka co byly mnohem starší a taky je to moc bavilo :wink:
3. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jeste koukam na to lego, ale problem je ze nevim co objednat...??? :sweat_smile: je tam milion druhuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
taks i to uzij my ho mame nekde zahrabanej a projistotu bez baterek... :grinning:
3. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím by ti asi poradila seba. Já se v tom ještě nevyznám. Mates dostal od bráchy a jeho rodinky takový jako by mega lego co je gumový a voňavý. Jenže to už by pro Áďu nebylo
3. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by ho asi nebavilo.... ale mame ruzne lega, ale duplo jeste nemame tak v tom tapu... :unamused:
sebiiiiiiiiiiiii kde siiiiiiiiiiii heeeeeeeeeeelp :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to wecko trochu povolilo, ale odtejka to pomalu (ale jistě :grinning: )
já jsem něco málo zase poklidila,ale už na to dneska prdím :slight_smile: chtěla jsem se vykoupat a nepasuje špunt do vany :grinning: - není mi přáno, ale hlavně,že teče voda aspoň :grinning:
Tak to já zatím kupuju a přeju si hrací hračky - jsem zvědavá,kdy z nich Jusťuli vyndám baterky :grinning: zatím se mi líbí,že se jí to líbí
3. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co je to duplo? znám Merkura :grinning: to se ještě prodává myslím
3. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme teda taky hodně hracích hraček a zatím přežíváme, měli jsme teda medvídka co se zbláznil a hrál v tahu dva dny, nepomohlo násilí ani topení v umyvadle, tak byl v komoře než se vybily baterky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
eli ty máš teda dneska pech
holky o víkendu má být teplo, kéž by, my nebyli od úterka venku, pořád leje...to sem přišlo asi z Moravy
3. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34622298&tab=0
treba tohle eli... proste lego no... :wink:
tak ty jsi holky sikovnaaa :dizzy_face: hlavne ze to odtika...
3. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Deni a neožil? :grinning: :grinning:
a otvírala jsem jedny balkonový dveře a zůstala mi zase klička v ruce :grinning: bude to chtít nový šroubky,ještě že ty vchody na balkon máme dva :grinning:
taky už chci teplo a sluníčko nebo aspoň aby furt nepršelo :frowning2:
3. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni :grinning: :grinning: :grinning: tak to je teda pekneee :grinning:
3. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo duplo je prostě lego? :grinning: aháááá
3. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli vam se to rozpada... :grinning:
3. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo akorad je pro nejmensi, myslem, ze je vetsi nez normalni
3. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brácha lego měl,pořád stavěl nějaký kosmický lodě,já stavěla jenom komÍny :unamused: ale stačilo mi to ke štěstí :grinning:
3. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli ja taky delam jen kominy a honza poskladal nejakou super bouchacku... :grinning: :grinning: tak si z toho nic nedelej... nejsi sama.. :grinning:
3. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem objedenala fazolodrahu :grinning:
3. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já si říkám,jak teď všechno vyplouvá na povrch :sweat_smile: ale naštěstí to nejsou závažnosti, který by nešly odstranit, potýkali jsme se už s horšíma věcma :grinning:
3. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé tak tos mě uklidnila :grinning:
fazolodráhu? co je to za vynález? :grinning:
3. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
normálně ve starým jsem musela furt zapínat zvlhčovač vzduchu,ale teďkon je u malý v pokojíčku skoro 70 % vlhkost :confused: myslíte že je to jenom tím,jak furt prší?
3. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, mě se to neukázalo :frowning2:
3. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek