• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
jojo, dostali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už nás ta sranda nemine :grinning: Dokonce jsme pozvaní i ke stolu
Liduš a ty jsi předtím neměla sklokeramickou desku?
7. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem šla vyndat prádlo z pračky a ono to nějak blbě vyždímalo,takže se voda rozlila po koupelně,no už to je udělaný a já teda půjdu vytřít a vezmu i chodbu,bo tam je písku jak na pískovišti :angry:
My jsme o víkendu pozvaní na zapíjendo,včera se kámošovi narodila holčička :wink: ale půjde manža sám,za prvé nikoho tam moc neznám,děti se samy asi neohlídají .Tak jsem tatíkovi dala propustku pod podmínkou,že mi na víkend koupí nějaké dobré vínečko a já si raději dám skleničku v klidu. :sunglasses:
Tak jdu vytírat :confounded:
7. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sebi to je dobrej kompromis, ten by se líbil i mně :wink: :grinning:
Holky myslíte si, že mají v Deichmannovi kvalitní obuv pro takhle malý prcky? Mají tam takový pěkný kecky co by se mi líbili pro Matese a cena je taky dobrá, ale nevím co ta kvalita :confused:
7. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no měla a vařilo se mi na ní dobře, ale každej říká,že ta sklokeramika je pomalá,ten plyn je šup šup horký,že si na to budu těžko zvykat a tak :confounded:
mě se tam taky líběj botičky,mají moc hezký, ale srovnání co se týče kvality taky nemám
7. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jani já to myslela tak, že ten velkej co má tři metry v průměru nemůže být prohřátej, takže když už tak bych dala do malýho nafukovacího, jinak v létě budeme taky chodit normálně na bazén, to je jasný
eli, já myslim, že máte s nočníkem ještě moře času, mě doktorka v roce řekla,že můžeme pomalu začít, říkala jsem si, že začneme v roce a půl, koupila jsem nočník ať si ho jolanka okoukne, ani jsem nečekala, že to půjde tak hladce
7. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.detskydum.cz/detail/nonk-chicco-524901/
máme tenhle není hrací ale je větší od 18 měs, tak aspoň vydrží a je pěkně tvarovanej, malá na něm sedí jak v křesílku, Jolanka nepotřebuje hudbu, si zahraje sama když pustí vodopád :grinning:
7. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami v Deichmanu mají dobrou značku Elefanten, myslim, že ty jsou ale spíš dražší, ostatní nevim
7. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si říkala,že zkusím v létě,bude nahandíra,budeme sedat častěji na nočník, uvidím,jak nám to půjde, snad už taky bude sama sedět :confounded:
ten je hezkej :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, eli léto je na učení super, ale ani já s tím nespěchám a vy jste kort ještě o půl roku mladší tak to nemusíš zatim hrotit

mě se taky líbil a na chicco není ani drahej
7. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
V deichmanu boty kupujem a zdají se mi fajn,já potřebuju sandálky oboum-tak musíme asi o víkendu někam vyrazit.
Lami-v tomhle mu povolím :grinning: já si to pak vyberu jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
seba a na kolik tam vyjdou tak sandálky? mě to přijde levnějš í v lékárně než v obuvi a kvalita je asi stejná
7. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni ten je pěknej :wink: A jakou máte barvu?
Tak myslíte, že mu ty kecky tam mám koupit (ale nejsou to ty elefanty)? Taky bych potřebovala pro malýho sandály, ale žádný se mi zatím nelíbili a říkám si, že to ještě s tímhle počasí počká :wink: My máme zatím takový ty boty něco mezi sandálama a botaskama, tak to mu stačí.
7. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo Deni,taky jsem překvapená,že na tuhle značku to není drahota :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně ty sandálo kecky z lékárny vyšli na 600,- a známá má úplně stejný ale jinou barvu z deichmanna za 300,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lami-bezva cena,v sobotu tam zajedem,já bych ty kecky koupila
teď právě dumám,že asi Sebovi budu muset pořídit nějaký obyč na odrážedlo,aby neoddělal ty hezký.
Tady se ještě stále spinká :slight_smile: kéž by mu to vydrželo!
7. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych je chtěla na písek a když vidím jak ty drahý mrchy okopává, tak si říkám, že nějaký levnější by mu neuškodili :sweat_smile:
7. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se nabastili... tata dovezl rizecky a karbenatky...jsem udelala brkasi a okurkovej salatek...mnaaamkaaa....ted se mi nechce nic delat... musim se namalovat a tak... dneska zase skola...
7. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami já bych asi do nich taky šla, pokud mají pevný opatek a žirafu, tak budou dobrý, ta cena se mi zdá taky neuvěřitelná, i když na to u bot fakt až tak nekoukam, máme teď taky z lékárny za 600 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že je malá oddělá někde na písku je mi jedno, schovávat je stejně nebudu a za chvíli jí stejně budu zase kupovat nový
nočník máme oranžovej, růžovou nemusim, jsem původně chtěla zelenej, aby mi ladil do koupelny...
7. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni ty máš zelenou koupelnu? Já mám zelenou kuchyň :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám kuchyń taky zelenou :grinning:
7. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás taky zelená kuchyň! :grinning:

Jinak mraky a teplo a máme za sebou krásný víkend. Jen malá je furt nachrblaná, tak už mě to i kvůli ní trápí.

Sedím v práci, před sebou kopu papírů a nic se mi nechce. A samozřejmě nestíhám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak se daří naší těhulce? A nemocným dětem? Všichni už zdraví? A co naše studentka..? :slight_smile:
7. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě holky řekněte, že máte oranžový obyvák a žlutou ložnici nebo děcák a podezřívám vás z toho, že jste u nás šmírovaly :grinning: Jsme na nějaký podobný vlně nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
Axi vyprdni se na to a dej si nohy na stůl :wink: Jak to, že jste nejeli na nějakou svatební cestu nebo že nemáš nějakou dovču?
Mně se daří dobře, ale Mates už zase mluví jak kačer :unamused:
7. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď jsem přišla z venku a jsem spocená jak dveře od chlíva :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuuuuuj
zelenou mám ráda,ale nesetkalo by se to u nás s pochopením,kdybych jí chtěla do bytu,manža jí moc nemusí :grinning:
no Axi? cestu za exotikou nějakou :slight_smile:
7. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jsme koupili pampersky,protože huggiesky nestíhají :stuck_out_tongue_closed_eyes: už snad pokolikátý jsem musela malou převlíkat,vždycky jí to proteče,pije sice trochu víc,ale přebaluju často a stejně jak se vyčůrá nebo má řidší kakání,tak je to z plíny venku
7. čer 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liduš já jsem dneska nechala malýho bez pliny aby si ho provětral a během 5 minut se pohrčel :unamused: a to měl plnou plinu. U nás se zase víc uchytily huggiesky, protože pampersy nestíhají a lepí se mu na pinďoura :unamused:
7. čer 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my jsme už jednou pampersky zkusili a když kajdila a bylo to řidší,tak odvedly tekutinu a pak měla ty hovňouse jak beton suchý :unamused: měsíce už používáme huggiesky,ale teď je to venku každou chvilku,tak já nevím,ještě jsem nezkusila ty baby love,ale to bych musela do DM a to je daleko :sweat_smile:
7. čer 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem chtěla napsat,že jak ty bobany byly suchý,tak to nešlo ze zadku vůbec
7. čer 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se nám taky občas stane, ale většinou už jen výjimečně, protože Mates kadí většinou pravidelně každý ráno po snídani a ke všemu tak krásně tlačí a smrdí, že to nejde přehlídnout a jdu ho hned přebalit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem Matese nemohla nahnat dneska do postele a teď ještě chrní. Jsem zvědavá jak ho budu náhanět večer. Ke všemu bych potřebovala aby už pomalu vztával, protože chceme jít na véču a ještě musím odvést Matese k moji mamce :slight_smile:
7. čer 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je vzhůru, tak se mu jdu věnovat :wink:
7. čer 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Jusťa teď tak týden kadí snad 5x denně :fearful:
a je pěkně protivná momentálně,odpoledne spí tak už jen 45 minut a pak už od pěti do šesti je ukňouraná
7. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek