Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd 😞 Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂
seba
2. črc 2010
Ahojky samomluvko 😉 test ještě může být negativ i kdybys byla pozitiv 😃 😃
janulle22
2. črc 2010
sebi psssssssssst to nerikej 😃
u adu jsem taky mela test negativni a byla jsem... :-N
seba
2. črc 2010
Jinak skákat z balkónu-jak to máte vysoko? 😉
My na plovce dobrý,akorát se Sára vždy večer dusí-takže večery jsou prima ]-(
janulle22
2. črc 2010
sebi asi 2,5m...to je v pohode... 😃
tak to je je dobre, ze jste se meli fajn... hmm to je blbe s malou, jsem myslela, ze uz se to zlepsilo.. :-|
lamarika
2. črc 2010
Ahojky,

tak Mates se rochnil v bazénku a moc se mu tam líbilo. Jen škoda, že jsem neměla foťák :-|
Sebi tak to máte s tím dušením jak u nás ]-(
Jani a nejpřesnější jsou po ránu. U Matese mi taky pořád vycházelo negativní, ale já tomu nevěřila páč jsem je měla přesný jak hodinky a to už mi týden meškaly 😉 A teď ukázal pozitiv už po dvou dnech zpoždění. Tak ještě může být 😉
janulle22
2. črc 2010
jj jeste zkusim rano a pak tomu necham nekolik dni odstup... mam nejakej co jde udelat 4 dny pred ocekavanyma kramka, ale to u me jaxi neplati 😃
uz jsem tomu zacinala verit a malilinko jsem byla zklamana... 🙂
janulle22
2. črc 2010
kde jste jako... to nak flakate ne???
janulle22
3. črc 2010
Dobre rano, tak si pokecam zase zasama... 😃
jedem dneska do Zlina na dostihy a na navstevu ke svagrove... uz se tesim, to bude zase prima den... 😉 akorad se asi upecem... :-N
jdu nas zabalit a okolo 9 vyjizdime.. tak se mejte hezky a vecer se ukazi...
ps- dalsi test negat, tak jsem uplne klidna uz... 😃
janulle22
3. črc 2010
=-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
eliduleautor
4. črc 2010
nazdar holkýý 🙂
hlásím se od našich, vegetíme a potíme se a funíme :-p 😃 zejtra ale už valíme domů
Jani, no tak uvidíš, třeba ještěěěě ........... 🙂
seba
4. črc 2010
Ahojky,nám nešel net :-S
My trávíme celé dny na plovce,já a seba budeme za chvíli vypadat jak příslušníci utlačované menšiny-Sárinka se hůř opaluje 😎 a tatík byl s náma jen dneska,vydržel tam čtyři hodinky a pak jsem ho raději poslala dom,než se koukat jak se mu tam nelíbí ]-( doma mohl vysát a uklidit 😃
seba
4. črc 2010
Sárinku si vzali před chvílí naši,zítra jedou na koupálko s tobogánama :-N ,malýmu budu ráno objednávat ten plavací ppás a rukávky na sucháče-stále chce být v hloubce,skákat ze stupínků a nechce kruh a já tam nedošáhnu 😃
Jani testni za pár dnů ještě jednou-já ještě stále očekávám své dny-jako doufám,že se tatíkovi nešťastnou náhodou nezadařilo ]-( ]-(
janulle22
4. črc 2010
ahojky dneska nebyl cas...
dopol sem uklizela a odpolko jsem jela ke kamosce na bazen... maji velikaaaanskej... 😉 pred chvilkou jsme dojeli a malej uz lezi... zetra jsme doma, tak vuuubec nevim co budem delat... :-N
eliduleautor
4. črc 2010
tak to já zejtra budu doma od oběda a budeme ještě něco kutit doma a manžou a v úterý písnu kámošce a půjdem podrbat 🙂 už mám toho tepla nějak nad hlavu :-N ale kdyby byla zima a pršelo, tak bych taky nadávala 😃 :-p to je jasný
janulle22
4. črc 2010
sebi co vis treba jo... 😃
ja jsem si rikala, ze taky neco koupime, ale malymu vadi voda na obliceji, dneska se porad chodil utirat kdyz se mu namocila a nevysvetlim mu, ze je to jen voda a slunicko ho hned ususi... 🙂
eliduleautor
4. črc 2010
dneska malá poprvý žuchla obličejem do vody, uklouzly jí nohy 😃 a začala natahovat, pak už jí to bylo naštěstí jedno
janulle22
4. črc 2010
to se mate teda... 🙂 to my sme teda stitivci
lamarika
5. črc 2010
Ahoj holky, nějak nestíhám. Byli jsme celej víkend v trapu. Dneska jak se malej vzbudí, tak zase valíme na plovču. Už se těším 😉
janulle22
5. črc 2010
ahojky...
lami uzijte si to... u nas prsi... tak jsem konecne spokojena... 🙂
eliduleautor
5. črc 2010
ahoj, my jsme už doma, v Děčíně spadlo pár kapek a trošku bouřka, jinak nic :-| ale doufám, že ještě pořádně zaprší, ať je ten vzduch lepší 😞 jsem furt taková ulepkaná :-p
eliduleautor
5. črc 2010
vidíš vidíš vidíš Jani 😃
eliduleautor
5. črc 2010
a mám spálený záda fajně :-S jo a koupila jsem si plavky - za celou stokorunu z tesca 😃 😃
eliduleautor
5. črc 2010
jseš tuuu? 🙂
janulle22
5. črc 2010
ty jo tak ty plavky jsou z papiru ne??? 😃 😃 a co mam videt??? =-)
eliduleautor
5. črc 2010
no jako že jsem tady 🙂
eliduleautor
5. črc 2010
néé normální jsou 😃 ale takový úplně obyčejný černý jednodílný
eliduleautor
5. črc 2010
ale neteř se na mě koukala a pak se zeptala: to máš na sobě plavky? 😃 😃 ................. tak to asi úplně na první pohled jasný nebylo
janulle22
5. črc 2010
aha, ja jsems i tam loni koupila nadherny, ale taky skoro 600 :-p to byly moje nejdrzsi plavky... a taky prvni a posledni 😃 😃
no ja jsem tu... 😉
janulle22
5. črc 2010
😃 😃 asi se ji neco nezdalo...
eliduleautor
5. črc 2010
já mám ještě jedny dvojdílný a moc hezký a ty stály snad 1400, kupovala jsem si je na dovču k moři, jenže mi nejsou :-p 8-( a na to plavání k našim na zahradu to stačí
ale měly tam krásný plavky jiný, to jo a vůbec docela na výběr i hadrů