• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
Ahojky samomluvko :wink: test ještě může být negativ i kdybys byla pozitiv :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi psssssssssst to nerikej :grinning:
u adu jsem taky mela test negativni a byla jsem... :sweat_smile:
2. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak skákat z balkónu-jak to máte vysoko? :wink:
My na plovce dobrý,akorát se Sára vždy večer dusí-takže večery jsou prima :angry:
2. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi asi 2,5m...to je v pohode... :grinning:
tak to je je dobre, ze jste se meli fajn... hmm to je blbe s malou, jsem myslela, ze uz se to zlepsilo.. :unamused:
2. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak Mates se rochnil v bazénku a moc se mu tam líbilo. Jen škoda, že jsem neměla foťák :unamused:
Sebi tak to máte s tím dušením jak u nás :angry:
Jani a nejpřesnější jsou po ránu. U Matese mi taky pořád vycházelo negativní, ale já tomu nevěřila páč jsem je měla přesný jak hodinky a to už mi týden meškaly :wink: A teď ukázal pozitiv už po dvou dnech zpoždění. Tak ještě může být :wink:
2. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jeste zkusim rano a pak tomu necham nekolik dni odstup... mam nejakej co jde udelat 4 dny pred ocekavanyma kramka, ale to u me jaxi neplati :grinning:
uz jsem tomu zacinala verit a malilinko jsem byla zklamana... :slight_smile:
2. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste jako... to nak flakate ne???
2. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, tak si pokecam zase zasama... :grinning:
jedem dneska do Zlina na dostihy a na navstevu ke svagrove... uz se tesim, to bude zase prima den... :wink: akorad se asi upecem... :sweat_smile:
jdu nas zabalit a okolo 9 vyjizdime.. tak se mejte hezky a vecer se ukazi...
ps- dalsi test negat, tak jsem uplne klidna uz... :grinning:
3. črc 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdar holkýý :slight_smile:
hlásím se od našich, vegetíme a potíme se a funíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zejtra ale už valíme domů
Jani, no tak uvidíš, třeba ještěěěě ........... :slight_smile:
4. črc 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,nám nešel net :confounded:
My trávíme celé dny na plovce,já a seba budeme za chvíli vypadat jak příslušníci utlačované menšiny-Sárinka se hůř opaluje :sunglasses: a tatík byl s náma jen dneska,vydržel tam čtyři hodinky a pak jsem ho raději poslala dom,než se koukat jak se mu tam nelíbí :angry: doma mohl vysát a uklidit :grinning:
4. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sárinku si vzali před chvílí naši,zítra jedou na koupálko s tobogánama :sweat_smile: ,malýmu budu ráno objednávat ten plavací ppás a rukávky na sucháče-stále chce být v hloubce,skákat ze stupínků a nechce kruh a já tam nedošáhnu :grinning:
Jani testni za pár dnů ještě jednou-já ještě stále očekávám své dny-jako doufám,že se tatíkovi nešťastnou náhodou nezadařilo :angry: :angry:
4. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dneska nebyl cas...
dopol sem uklizela a odpolko jsem jela ke kamosce na bazen... maji velikaaaanskej... :wink: pred chvilkou jsme dojeli a malej uz lezi... zetra jsme doma, tak vuuubec nevim co budem delat... :sweat_smile:
4. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to já zejtra budu doma od oběda a budeme ještě něco kutit doma a manžou a v úterý písnu kámošce a půjdem podrbat :slight_smile: už mám toho tepla nějak nad hlavu :sweat_smile: ale kdyby byla zima a pršelo, tak bych taky nadávala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je jasný
4. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sebi co vis treba jo... :grinning:
ja jsem si rikala, ze taky neco koupime, ale malymu vadi voda na obliceji, dneska se porad chodil utirat kdyz se mu namocila a nevysvetlim mu, ze je to jen voda a slunicko ho hned ususi... :slight_smile:
4. črc 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska malá poprvý žuchla obličejem do vody, uklouzly jí nohy :grinning: a začala natahovat, pak už jí to bylo naštěstí jedno
4. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se mate teda... :slight_smile: to my sme teda stitivci
4. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíhám. Byli jsme celej víkend v trapu. Dneska jak se malej vzbudí, tak zase valíme na plovču. Už se těším :wink:
5. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
lami uzijte si to... u nas prsi... tak jsem konecne spokojena... :slight_smile:
5. črc 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, my jsme už doma, v Děčíně spadlo pár kapek a trošku bouřka, jinak nic :unamused: ale doufám, že ještě pořádně zaprší, ať je ten vzduch lepší :frowning2: jsem furt taková ulepkaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vidíš vidíš vidíš Jani :grinning:
5. črc 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a mám spálený záda fajně :confounded: jo a koupila jsem si plavky - za celou stokorunu z tesca :grinning: :grinning:
5. črc 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jseš tuuu? :slight_smile:
5. črc 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak ty plavky jsou z papiru ne??? :grinning: :grinning: a co mam videt??? :confused:
5. črc 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jako že jsem tady :slight_smile:
5. črc 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
néé normální jsou :grinning: ale takový úplně obyčejný černý jednodílný
5. črc 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale neteř se na mě koukala a pak se zeptala: to máš na sobě plavky? :grinning: :grinning: ................. tak to asi úplně na první pohled jasný nebylo
5. črc 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ja jsems i tam loni koupila nadherny, ale taky skoro 600 :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byly moje nejdrzsi plavky... a taky prvni a posledni :grinning: :grinning:
no ja jsem tu... :wink:
5. črc 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: asi se ji neco nezdalo...
5. črc 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám ještě jedny dvojdílný a moc hezký a ty stály snad 1400, kupovala jsem si je na dovču k moři, jenže mi nejsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: a na to plavání k našim na zahradu to stačí
ale měly tam krásný plavky jiný, to jo a vůbec docela na výběr i hadrů
5. črc 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek