Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
5. črc 2010

děti jsou takový upřímný a krásně netaktní 😀 😀

janulle22
5. črc 2010

jj to jsou, vcera jsme byli u kamosky na bazen a pokecat a byl tam jeji tatinek a on nemuze mluvit jen chrci a buble, ale oni mu rozumijou a Ada rika ten pan brka 😅 jsem to radeji nijak nekomentovala... a pak se sel projit po zahrade a ada rika kam jde ten skaredej pan... 😀 nastesti se tomu vseci zasmali, ale me bylo trapne... 😅
vecer ho uspavama on mi rika jsem rada ze jsi za mnou prijela ze skoly...mas krasne ocicka a nosanek a pusinku... a za chvilu mi rika... mami ty jsi tlusta nevlezes se sem... 😀 😀 😀 😀

elidule
autor
5. črc 2010

😀 😀 😀 je dobrý, ale že se pán neurazil
jo, taky už jsem vyslechla, jak jsem tlustá i babička ai to musela poslechnout od vnuček 😀 ještě že víme, že nás stejně mají ty děcka rády

janulle22
5. črc 2010

ja jsem se musela chlamat, pac jako vlest se na jeho mini postel je umeni... 😀 no ja nevim jestli to slysel, ja se na nej moc nekoukala, bylo mi to blbe... ☹ jinak v pohode....
no ja doufam, ze nas maji radi... 😀

elidule
autor
5. črc 2010

jsem zvědavá, co mi jednou řekne Justýna 😀
tak tady sprchlo, ale že by mi nějak bylo líp, to teda ne
až se malá probudí, půjdem na chvilku ven do krámu pro nějaký drobnosti, co máte v plánu vy?
máme taťku celej tejden doma, nemají připravenou stavbu nebo co, tak mají dovolenou, ta jejich parta, tak mu musím vymyslet nějaký úkoly na doma, aby neměl roupy 😀 stejně na dva dny "musí" k rodičům, bude jim malovat 🙄

janulle22
5. črc 2010

aha tak to mas dobre ze ho mas doma, ho poradne zaukoluj... 😀 njn kdyz maminka zaveli synacek leti, nez poslouchat vycitani... 😒 aspon si odpocines... 😉 hele a vy mate dneska otevreno jo? u nas bylo jen dopolko a ja na to zapomnela, nastesti tchynka rano nakoupila... 😀

seba
5. črc 2010

Ahojky jen v rychlosti zdravím,už by mohla být zima,aby mylo víc času. 😀
Sárinka byla na tobogánech spokojená,myslím,že dostatečně provětrala našim šrajtofli 😉
Tady ještě neprší a ani to nevypadá.

seba
5. črc 2010

bylo né mylo

janulle22
5. črc 2010

sebi tak to ma byt... 😀 ja myslim, ze s tim vasi pocitali, ze to nebude jen tak... 😉
no tady se na vecer vyjasnilo, a taky to moc na dest nevypada... musim kuknout na radar jak to vypada... 🙂

seba
5. črc 2010

tTaky myslím,vždycky Sáře něco s sebou dáme,ale ona to stejně přiveze domů a dává si to do pokladničky-aspoň mám na co chodit 😝
Jinak jsem před chvílí vyslechla přednášku o škodlivosti pc-ona má zákaz od tatíka-vylila něco do polic a oni nabobtnaly ☹ ,tak mi záviděla,že tu jsem-vyčůránek.
tatíka jsem propustila na pivko,má to za odměnu,objednali jsem prckovi ty věci na plavání a líbil se mi člun-90Kč-nekup to a tatík dal súhlas-včera byl ze sebíka hotovej jak skáče do hloubky a klidně se potopí 😀 já byla hotová taky,protože kdo ho má hlídat 😠

janulle22
5. črc 2010

jako mala ti dala prednasku jo? tak to je blbe s tema policema... 😒 me adam pokreslil bok postele cernou voskovkou... 😅 tak to pak nafot co jste mu objednali... 🙂

elidule
autor
5. črc 2010

my jsme šli do interspáru, tady je otevříno furt ve všech marketech a teď se blizoučko nás staví nějaký obchodní centrum, tak budeme chodit v zimě na čumendu 😀 mě to ani nedocvaklo, že je svátek, pro mě pondělí jak neděle 😅

janulle22
5. črc 2010

ja si prave chtela po obede jt nakoupit, no ale pak mi doslo ze je svatek a to u nas maj jen dopoledne... tak ze pojedu do Unicova do tesca busem a to samo nejde ani bus z tenasi rite, takze jsem skejsla doma... 😀

elidule
autor
5. črc 2010

to je jako když manžíl říkal, že stavěli teďkon v nějaký prdelce, kde byl krám otevřenej jenom dopoledne a měli tam oschlej salám a tvrdý rohlíky 😀 😝 a jeden chlap odcházel z krámu a oni se ho ptaj: co maj? a on na to: maj akorát otevřeno 😀 😀
že si lidi nechávaj stavět v čím dál menších vesničkách daleko od měst?

janulle22
5. črc 2010

tak to je dobra hlaska, ze tam maj jen otevreno 😀 😀 😀 to se mi libi...
no pokud denne jezdis do mesta tak v pohode... ale pokud ne tak des... tady se jeste objednavaj chlaba s rohlikama... kdyz sel honza v so o pul 9 do obchoda nebylo nic... 😅 tak si radeji objednavame a ceka to tam na nas az tam nekdo prijde... 😉

elidule
autor
5. črc 2010

mě to taky dostalo 😅 už jsem zhýčkaná, že kdykoliv si vzpomenu, tak do desíti minut pěškobusem jsem v krámu a koupím cokoliv, v tý vesnici co jsme předtím pobývali, tam byl krámek, ale já tam nechodila, protože ta baba to měla předražený snad o 200 % 😝

elidule
autor
5. črc 2010

a navíc, než člověk došel domů s nákupem, polovina vsi věděla od ní, co sis zrovna nakoupila 😀 to byla hrůza tam, fakt 😅 ale zkrachovala nakonec

janulle22
5. črc 2010

no dobre ji tak... 😉 tady je jak co drahe, ale ten chleba a salam musis koupit a je jedno esi tady o 2kc drazsi nez ve meste kam projedes 100kc za benzin... 😀 ale jako nestezuju si, az na ty rohliky... no ja doufam, ze tam neroztrubuji co kdo si koupi... 😅

seba
6. črc 2010

Ahojky,tak už Seba spinká-opět si to nějak posunul,tatík taky šel a my jsme na pc-dneska nic dělat nebudu. 😀 Jen odpočívat.Jinak mé dny dorazily-hurá 😉 .
Myčka opět stávkuje a už se ani nerozjela,tak to zas bude pálka 😠 😠

janulle22
6. črc 2010

ahojky sebi, ja taky nic nedelam, kopyta mam nahore... vari dneska tchynka 😉 uklizeno je, jen peru a mozna vyzehlim... je u nas hnusne a prsi... 🙂
tak to s tou myckou je nemile... 😒 no uvidis co tomu bude, jestli nebude lepsi nova...

seba
6. črc 2010

Nová snad ne ,máme ji dva půl roku 😠 doufám,že je to jen nějaká ptákovina 😲
já taky nevařím,polívku dovezla mamina a jinak budou zapečený chleby-potřebuju sdělat zbytky v lednici 😅 a večer ovocný salát 😉

janulle22
6. črc 2010

jee teda vy se mate... 😉 ovocny salatek by jsem si dala libit... 😀 ja premyslim, ze udelam nejakou ultra super dobrou buchtu... ale jeste jsem zadnou nenasla, taka si bude jen bublanina s jahodama... 😀

elidule
autor
6. črc 2010

ahoj holky 🙂
já taky nic nedělám, u nás je komunikace na bodu mrazu a ještě dlouho zůstane asi, takže i nálada je blbá
nic se mi nechce
bublaninu bych si dala 🙂 ............ vůbec cokoliv sladkýho 😀

janulle22
6. črc 2010

jak to eli? ☹

janulle22
6. črc 2010

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=80041 luxusni... 😵
skoda, ze nemam ingredience... hned bych se do nej pustila... 😒 😉

denisa31
6. črc 2010

ahoj holky,
já vás jdu jen v rychlosti pozdravit a kouknout co je novýho, Jani, takže všechno dobře dopadlo, tedy myslím, ale už jsi byla natěšená co? Ono pořád jsou nějaký důvody proč to oddalovat, ale když to pak přijde, tak je člověk nakonec stejně rád.
Jina k jsem byla včera nakupovat v Tescu, tady u nás mají 70% slevy na hadry, ale určitě to bude všude, tak jsem oblíkla malou od hlavy k patě a vybrala bych si i na sebe, ale na MD jaksi neunosím....
lami, já taky dodatečně gratuluju k výsledkům prohlídky a přeju krásnou zdravou holčičku, už přemýšlíš o jménech?
teda ten ovocnej salát to zní fakt dobře, Jolanka mi zblajzla ke sváče dvě nektarinky a to jsem si myslela, že druhá bude pro mě 😀 😝
já taky dneska nevařim, jen Jolance, ani v tom hycu nemám na nic chuť 😝

janulle22
6. črc 2010

tak jsem se objednala k holici ale zatim jsem nevymyslela jak se mam nechat ostrihat... 😀 ale neco snad na netu najdu

elidule
autor
6. črc 2010

tak už je líp - zhádali jsme se zase kvůli manžovejm rodičům, ale nakonec jsem se nechala ukecat a jeli jsme je navštívit a bylo to celkem dobrý a v pohodě, tak bábrle plánovala oslavu prvních narozek, tak to šlo a dokonce se mě ptala, co má malý koupit, aby nekoupila kravinu 😲 😲 😲 😲 mě úplně tím šokovala, že o tom přemejšlí 😀 ale snad se ty naše vztahy zlepší konečně
ten dort vypadá fakt dobře, mám hroznou chuť na něco sladkýho
já si ty moje konečky zastřihnu asi zase sama 😅 😝 máš na mysli něco extravagantního Jani? 😀

janulle22
6. črc 2010

ne ale kratkyho, uz me ty dlouhy stvou... porad si je prilehavama tata pri tom taky... 😀 😀
tak vidis, treba to bude lepsi, ale chte taky aby jim manza proste rekl svy jak se veci maji... 😉 tak hlavne ze uz je ted klidek... 🙂

elidule
autor
6. črc 2010

tak na zelenýho ježka 😀 já teda ty svý chrouny kolikrát vážu na noc do takovýho volnějšího culíka, protože to fakt není moc pohodlný, když jsou čímkoliv kamkoliv přiskřípnutý 😀
jo docela se činil na tý návštěvě a mámu trochu usměrňoval, tak mě překvapil 🙂 asi byl rád, že jsem svolila