• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
lami proc? das pancochy bodycko, saty svetyrek... :wink: na navstevu kdyz vis, ze bude v teple... :wink:
my pojedem ke kamosce na bazena pak opet cukrarna... :grinning: tata nam odjel do Ol pro becky na zitra a jak dojede, sednem na kolo a razime... :wink: pujdu shodit medveda at muzu vylest do plavek... :grinning: :grinning:
9. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky budu shazovat, ale až večer než přijede táta :grinning:
Holky já bych tak šla na nějakou akci :sweat_smile:
9. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami prijed k nam... :grinning: poradne to rozjedem... :wink: ty na sodovce ja vodce... :grinning: ja musim ted, ale uz de odhodlavam asi hodinu a jeste jsem do vany nedolezla :grinning: :grinning:
9. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijela bych hned, ale já bych právě radši tu obrácenou kombinaci: ty sodovku a já vodku :grinning: Až budu moct zase někam vyrazit, tak budu jak utržená ze řetězu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pořád zvažuju koupi toho epilátoru, ale nějak furt nemám odvahu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem nad tim uvazovala, ale nejak ziletky jsou daleko lepsi... :grinning: nevim asi pipku bych s tim neholila a kvuli noham je to zbytecne... :wink:
no tak to teda neee tak obe vodku :grinning:
9. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak na tu bych si ani já netroufla. Asi ani na podpaží :wink:
9. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kvuli noham je to zbytecne ne? :slight_smile: tak jdu na jednu a valim do te vany... :wink:
9. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čuus :slight_smile:
hlásím se od našich, krásně jsme se vykoupali a Jusťa se vykajdila v nestřeženým okamžiku do malýho bazénku (i když on tak malý zase není) :grinning: tak babí hnedka, tak zalejem pořádně zahradu :grinning:
já bych taky někam vyrazila, ale já vodku teda nemusím, jedině v džusu
9. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a když trhat nějaký chlupy, tak jedině obočí :grinning:
autor
no a až to přijde s věkem, tak i knírek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ahojky,tak my jako obvykle na plovce,malý už padl a Sára kouká na tv.je to tam bezva,ale nikdo známej-dřív,když byla sarka malá chodila nás parta,třeba šest ženskejch s dětma..teď už choděj do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
seba dneska vyzkoušel ty rukávky a pás-je to dobrý-skákal i ze skokánku :wink: starý babky koukaly kam pouštím tak malý dítě
9. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Epilátor mám jednou použitej-zlatý žiletky
jani já bych taky jela,ale já raději vínko
9. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma... vykoupani po zmrzce a veceri a uz se jde ada koupat a spat, dneska ma pekne posunutou vecerku... :sweat_smile: jsem zvedava v kolik usne... :unamused: jsem pekne dozrana od komaru, strakatejch much a hovad... :rolling_eyes: pujdu nas trocha sbalit a rano do obchoda pro zbytky... :wink: a vyrazimeeeee :grinning: no asi tam ale zdechnem... jedem uz v 10 takze to bude mazec... :wink:
9. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... jdu vas jen pozdravit, v 10 v\yjizdime tak jeste pobalit a nakoupit a muzem vyrazit... :wink: uz se moc tesim... :dizzy_face: jen asi budu bekat jak budem odjizdet... :frowning2: tak se mejte hezky uzivejte si vikend... :wink:
10. črc 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-užij si ti řádně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seba usnul,tak to tu poklízím a půjdu připravit hamů.papů a vyrazíme k vodě...
10. črc 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
Jani, užij si to :slight_smile: ..................... teď už si to užíváš snad - píšu brzo jako obvykle :grinning:
já jsem splavená a je mi nanic z toho horka, zejtra to trošku omezíme
Sebi a nepřišly buzerovat? přijde mi, že se vždycky nějaká najde, co to musí okomentovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky-Eli,nepřišly a já čekala :grinning: v tomhle já moc ráda bojuju :fearful:
Dneska za námi dorazil tatík,tak jsem si v klidu zaplavala a pak i zakouřila :sunglasses: za odměnu šel na pivo-doufám,že dorazí sám-tj.bez opice-chci mu dát Sáru hned od rána na plovku a já bych dorazila až se mládě vyhajá.
10. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky...
tak akce se vydarila... jsme spaleni jak raci a nevyspani...tata spal 2,5 hodky a ja 1hod... nekteri nespali vubec... jinak super...ale rano se tam jedni pohadali tak ten odjezd byl takovej blbej... :confounded:
dneska jsem celej den doma na slunko se nemuzu ani podivat... :grinning: boli to jak prase... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu vybalit a odpocivat... :wink:
11. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus :slight_smile:
Jani, to jste moc nenaspali :slight_smile: ale tak to doženete
já jsem hotová z toho slunce, zejtra ráno pro rohlíky a pak už nikam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
11. črc 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eli...
no jsme si dachli jeste a tata pak spal jeste odpol je chudak upklne rudej... :confounded: ja uz jsem relativne zhnedla ale boli to jeste trochu... :slight_smile: no tata uz mi odjel :frowning2: pockam az dojede a pak pujdu spat... :wink: ja taky rano pro pecivo a dom a ven az navecer az bude u baraku stin... :grinning: to slunko me strasne boli...
11. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,včera jsem sice četla,ale nezbýval elán psát-večer jsem pekla manžovi buchtu do práce-málem jsem u toho umřela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Seba se pokoušel vstávat ve čtyři,ale to jsem nedala.Jedem dneska k našim a vracíme se ve středu-přijedou opravit myčku :rolling_eyes:
12. črc 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko devcata... jakou jste meli noc? ja jsem spocena az na zadku a soused uz od ctvrt na 7 seka travu rucni sekackou a to ta zahrada je velika... :rolling_eyes: az se ADa vzbudi tak povalime pro snidani do obchodu a pak vylezu az navecir... :grinning: jdu dat sprsku...
12. črc 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tchynka mi rekla co je potreba adovi do skolky, tak objednavam...:slight_smile: jsem ve svem zivlu... :grinning:
12. črc 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak víkend půl na půl. V sobotu jsme byli ve Znojmě na koupáku. To bylo prima :wink: Taky jsme konečně dořešili větší auto. Už jenom musíme prodat to stávající. V neděli jsme byli bez táty tady u nás na plovči. Táta pracoval. Teď už je zas v práci a vrátí se až v pátek.
Nejradši bych šla dneska na plovču, ale mám důležitou pracovní schůzku, tak bude Mates u mý mamky a já budu pracovat :unamused:
Dneska byla hrozná noc. Taky se vám tak blbě spalo? Já nemohla usnout a když jsem konečně usnula, taky bylo skoro půl třetí. Ve třičtvrtě na šest vztával Mates :angry: Takže dnes vyspinkaná do růžova :rolling_eyes:
Jani, tak to je prima, že sis to užila :wink: Takovej víkend je někdy potřeba :wink:
12. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile:
jo jo, taky se nám mstaršně blbě spalo, takový vedro - hnuuuuuuuuuuuuuuuus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska jsme na zahradě od tří asi a před chvíli jsme to zabalili, jsme se vykoupali třikrát a stačí :sweat_smile: nedá se tam vydržet
Radu, tak už bude autíčko? a už jste mluvili aspoň o značce?
12. črc 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mates spí a já si dělám večeřu.
Schůzka totálně na pytel, nikdo nepřišel, takže jsem pěkně nakrklá :angry: Alespoň, že ten Mates si vyhrál u našich na zahradě a vyčvachtal se :wink:
Liduš ještě nebude. Musíme prvně prodat to stávající. Takže až se poštěstí a nějakej jinej blázen ho bude chtít :sweat_smile:
Značka je jasná. Můžem vybírat jedině od škodovky, protože tu našu fabku vemou na protiúčet. Budem mít bílího roomstra s panoramatickou černou střechou :dizzy_face: Sice bych brala radši jiný auto, ale tohle je v naších mezích možností :pensive:
Liduš do kdy budete u vašich?
12. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já myslela co tu bude nakecáno a koukám, že taky někde padáte vedrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tady je to taky šílený, koupu malou přes den ve vaně....nebo chodíme k fontáně...na koupák se mi nechce přes celý město když nemam auto a tady u nás je jen krytej bazén a to je jak ve skleníku
lami my máme taky fabku, ale naštěstí combi, můj by chtěl Yettiho, ale nejdřív musíme bydlet... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
seba a to skákání malýho - to když má rukávky tak normálně sám vyplave? - já přiznám, že bych měla teda strach ho pustit ze skokánku
12. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni, však já bych taky radši yettiho, ale momentálně řešíme co největší auto a to je bohužel roomster :unamused: My máme fabku, ale normál :unamused:
Holky tak já jsem takovej ten odpůrce všech tady těch pomocnejch serepatiček do vody co těm děckám spíš škodí a rodičům ulehčují práci. Ale to je kvůli tomu, že jsem trenér plavání a taky z toho plaváčku vím co a jak s tím děckem. Tak vám do toho radši moc nechcu kecat :slight_smile:
12. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile:
Radu, do pátku určitě, pak přijede za náma taťka a uvidíme co dál :slight_smile:
tady v Děčíně už trošku prší a je to děsná úleva :sweat_smile: krásnej vzdoušek :slight_smile:
včera se malá v bazénu trošku zakuckala a nablinkala tam šťávu :confounded: ale naštěstí se to v tom množství ztratilo :sweat_smile:
13. črc 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek