• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
@elidule eli nelekli se... teda aspon doufam... :sweat_smile: :grinning: teda to jsi bezela jak drak co? :grinning: njn mame tu nejlepsi kondicku... :grinning:
orej chlupy vidim i bez bryli :grinning: :grinning: ty se borka...
17. črc 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
když já jsem tak líná na to holení, vždycky zasáhnu, až když není zbytí :sweat_smile: :grinning:
začít utíkat není až takovej problém - horší je zastavit to rozvlněný tělo potom :astonished: :grinning: :grinning:
chtělo by to cvičit ............. :rolling_eyes: co si budu namlouvat
17. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule eli tak budem cvicit spolu... :wink: taky bych to potrebovala aspon zpevnit... :grinning: taky mam problem zastavit to telo... :grinning:
17. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přemýšlím o nějakým cvičícím stroji, ale nemám nějak představu :unamused: hlavně, aby to nezabralo moc místa :sweat_smile:
17. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejlepsi je asi orbitrek ale ten moc skladnej neni... :unamused: ja mam rotoped doma, ale ma ho jako vesak... :grinning: ale mam nejake dvd s aerobikem tak na to asi hupsnu zase :slight_smile: kdybych to aspon vydrzela dlouho... ale ja to vydrzim max tyden :frowning2:
17. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer, teda vy mě bavíte, bobr, kanec.... :grinning: :grinning: :grinning:
jsem viděla v sobotu sestřenky 3měs malýho, jsou ty miminka krásný, taky bych ho brala, ale jště radši počkáme :wink:

u nás ''na západě'' už druhou noc leje, snad už se taky chladíte :slight_smile:
17. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko devcata ...
tak bourka byla pekna obcas supa, ale vetsinou se to dalo prezit... :wink: blyskalo se dlouho do noci ale tak kraaaaaaaaasne se spalo to byla uplna parada... :dizzy_face: :dizzy_face: je tam teda pod mrakem ale prijemne chladno... uvidime odpoledne a pojedem asi do zoo :wink:
18. črc 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrý ráno :slight_smile: tady taky v noci pršelo, je to super to ochlazení, ale prej zase přijdou vedra :confounded:
a není nějakej skládací orbitrek? :grinning: já mám na dvd pilates a taky aerobic, měla bych ho taky oprášit a pustit :sweat_smile:
Deni, taky si brzo pochovám miminko, dvouměsíčního chlapečka, tak se těším :slight_smile: uvidím, co t udělá se mnou :grinning:
18. črc 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule eli o skladnym orbitreku nevim teda... :sweat_smile: ale to neznamena ze neexistuje je mozne ze jo... :wink: tak jsem se koukala na zoo v olmiku a vlezky je pro nas 3 za 230kc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: solidni...
18. črc 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
napíšu ježíškovi asi, ať to vymyslí :slight_smile:
my pojedem do Liberce do zoo při nejbližší příležitosti, ani nevím, jaký je tam vstupný, ale stejně se to pak vyšplhá - to je pití nějakej ten párek v rohlíku a podobně :sweat_smile:
18. črc 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule nejakou pamatku a je to hned... :grinning: tam bych se taky jela podivat treba me tam tata vyveze... :grinning: a taky pojedem do dinoparku ve vyskove.. :slight_smile:
dostali jsme penize k narokam tak asi pojedem do globu do citycka a neco hezkeho si na sebe poridime...a nebo olympie... :grinning:
18. črc 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě a když já taky kolikrát musím koupit úplnou hovadinu na tom vejletě :angry: ............. :grinning:
kámoš byl s rodinou v dinoparku v Plzni a tam říkal, že byl zklamanej, že čekal víc, ale co na to děti, to mi neřekl :sweat_smile: těm se to možná líbilo :slight_smile:
18. črc 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule tak ja jsem taky nebyla nadsena z toho Vyskova, ale malymu se tam libilo a to je hlavni...dovezli jsme z tama dinosaura a takovou kulicku co s tuknes o stul a sviti a sama se kutali... :wink: uklizim a uz me to sere... porad dokolecka dokola... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme dostali od babči taky takovou kuličku, vypadá to jako velká hopsakoule a jsou tam nějaký blejskavý hajzlíky a pak se ještě nárazem rozbliká, Justýna si jí hází dopředu a pak se za ní plazí :grinning: ale musí si jí kutálet sama teda :grinning:
tak se na to vyprdni :slight_smile:
my až dneska odpoledne dorazíme domů, tak se musí vysát a dám něco prát, jinak nic
18. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja peru uklidila jsem kuchyn a jeste vysaju a seru na to.. ja nechapu ze kdyz je tata doma, ze mame doma vetsi bordel nez jen s adou... a on sedi a nic ... jsem mu rekla at umyje naceni a on umyl neco a pak sedel u telky pac tam je masch :angry: :grinning: tak sem si tu kuchyn udelala sama a vim, ze po nem nic nebudu uz chtet...co si neudelam sama to nemam... :grinning:
18. črc 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to stejný jak je doma, tak je všude bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě taky sejří, chodím a uklízím ještě po něm :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale když mu řeknu, udělá, akorát u nádobí se dost cuká :grinning: to asi fakt nesnáší, jinak pomůže se vším ostatním, ale je fakt, že jsem ho jednou poprosila, ať pověsí prádlo a od tý doby raději sama :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mila01 ???? :grinning: :grinning:
jedem do globusu... :dizzy_face: treba tam neco hezkeho potkam... :wink: no velrybu
18. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééééé holky :grinning: ona na tomhle pc byla přihlášená švagrová a já si toho nevšimla ale jsem to pořád jáááááááááá :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já chci taky něco hezkýho koupit :cry:
18. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme doma a su nastvana... jednak sem si nic nekoupila a jeste vybiram malymu kartacek a zubni pastu a jdu je hledat kde sou tak chodim po obchode par veci po rukach a nemuzu je najit a chodim a chodim a podivam se ke kasam a oni uz cekaj tam tak sem jebla nakup zpatky a sla pres informace pryc... :confounded: ze malj chtel curat tak teda sli ke kase... rikam no musite jak stado...jak kdyby nemohl jit jen on s nim sam...
18. črc 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak už jsme doma.Chaloupka to je hezká,bohužel nám neříká pane-ale sestřenka nás tam v úterý vezme na celý den :wink: Sebík už spinká a tatík taky :grinning:
18. črc 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chystám zítra na úklid a na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
me praskne lebkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
18. črc 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, jak tooo? :confounded: :fearful:

Sebi, máš vzrušující program :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......... žel taky mě to čeká, ale hned zítra ne e :sweat_smile:
18. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule vubec netusim... co sjme dojeli z olmika tak trpim na chvilu sem si lehla a nepomohlo tak jsem si vzala brufen a taky to nezabira... :cry: mozna je to tim, ze cekam na kramky... no zatim to nevypada ze by meli dojit... uvidimie rano...
18. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny dobrou noc, jdem se nalozit do vany a pak............................. spaaaaaaaaaat.... :grinning: co jste si myslely jakoooo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky-u nás opět Seba v noci řádil :angry: ,tak doufám,že bude dopo hezky spát a já všechno naplánovaný stihnu.Za chvíli razíme do krámu-mám to přes silnici :wink:
Jani jak hlava?Pomohl spánek nebo to druhý??? :grinning:
19. črc 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko...

@seba sebi asi pomohla vana plne peny... :dizzy_face: tak snad se ti to povede... :slight_smile: ale ja bych byla radeji kdyby se mi to nepovedlo byt na tvem miste... :grinning:
my se nasnidame a valime do tesca a k nasim ostrihat tatu a snad uz konecne dosla materska.... :rolling_eyes: a snad si koupim nejake rifleeeee :angry:
19. črc 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-ty ještě nemáš mateřskou-já už čekám na tu další :frowning2:
Já potřebuju do DM,ale nechce se mi pěšo-tak pošlu tatíka-malýmu dochází sunar a potřebuju pro něj aspoń tři skleničky s papů,včera na chalupě dojedl poslední
19. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek