• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
Seznam už právě máme a je tam i kolik budou požadovat pak peněz :wink:
Jako nestěžuju si,manža naštěstí vydělá-i když je teda věčně v prd... :angry: ale nedovedu si přestavit jak to dělají ty co nemaj :rolling_eyes:
27. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky nevím jak to mamina přežila-a že jsem byla živel :grinning: do teď říká,jak byla ráda,když jsem v sedmnácti dovedla Pepu a on převzal za mě odpovědnost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Deni-jenže my to bohužel máme vše najednou-Sára svátek,sebík a Sára narozky,mikulda,ježucha,Seba svátek a manža narozky.
27. črc 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo, to že je týden pryč trpíme jen pro ty prachy, kdyby dělal 8 hodin denně tak sušíme hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas je to stejne... tady by tolim penez nemel i kdyz ve finale to neni moc, ale vyjdeme...
deni taky uz zacnu pomalu nakupovat... rijen,listopad,prosinec ma nekdo narozky a ted dvoje kulaty... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze mazec... :sweat_smile:
taky bych potrebovala financni injekci... :grinning:
holky jdu spat tak paa
27. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jani-bobrou :wink:
Já má v září půlkulatiny a nevím jak to oslavit,nejraději bych jako zapomněla,ale je mi jasný,že aspoń naši a bráchu musím pozvat,tchýni snad ne :grinning: manžovi jsme řekla,že chci prašulky-potřebuju zaplatit školení sester :angry: a jinak snad dostanu nějakou vůni,řasenka by se taky šikla :wink:
27. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
sebi jen to pořádně oslav! já si vždycky něco koupim, většinou objednám po netu dopředu, on si to pak schová a pak mi to dá, už mám schovanej na září k svátku šampon od vichy, budu zase za chvíli škemrat ať už mi ho dá.....
27. črc 2010 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, já vím, měla jsem už dávno vyhrát na ty losy :grinning: ale když ono furt nic :angry:
28. črc 2010 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...Sebík se v noci sice přestěhoval ke mně,ale spal až do půl osmý a bez buzení :wink:
Jo,Lidu je pravda,že čekáme až už konečně vyhraješ :grinning:
Deni-mám za tři tejdny svátek,tak budu chtít ty prašulky k němu a k narozkám ať mě tatík překvapí :astonished:
28. črc 2010 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko tak sneska spinkani zase do 9... :grinning: no krasa proste... :wink:
@elidule nahod mi do IP miry...obnovim tabulku a poslu... :wink:
28. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak Jusťa objevila novou zábavu - sundavá mi pořád ponožky :grinning: děsná sranda pro ní
kdepak máme Radku? asi pracovně vytížená :unamused:
28. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
eli asi jo... :slight_smile: se nekdo ma... :slight_smile: to je teda prca :grinning: dosla ti tabulka...?
28. črc 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo jo díky :slight_smile:
28. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tata varil obed a presolil ho...co s tim sakra? :angry:
28. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja když přesolim třeba polívku, tak tam ještě nechám povařit bramboru, i když mi přijde, že to až zas tak nepomáhá :unamused:
ale jak už je to hotový jídlo, který přesolím, tak už jenom velkou sklenici vody k tomu :grinning: :grinning:
to je pitomá odpověď co? :grinning:
28. črc 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule udelala sem to stejne a jeste pridala trochu smetany... kdyby to nebylo presoleny tak to mel dobre i kdxz jsem mu rikala co tam ma dat... :grinning: sem si ted dachla a premyslim, ze postavime stan na dvore a dneska tam nocovat... :grinning:
28. črc 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jé, tohle jsme jako děcka měly rádi, stanovat na zahradě, v noci jsme se vyplížili ven :slight_smile: a chodili jsme po vesnici
28. črc 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@elidule jj to my taky... nejlespi byla od kamaradky mamka ktera nas zamkla ve stanu...:grinning:(verici)
ale tata tam spat nechce, tak necvim teda no... :unamused:
28. črc 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a co když jste potřebovali na záchod? :grinning: museli jste volat?
28. črc 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ženský, použily jste někdy pharmatex globule nebo jiný takovýhle antikoncepční přípravek?
28. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Lidu-nepoužila,antokon.nesmím :frowning2:
Tak brácha dorazil až odpo,už bylo uvaříno,teď jsem mu ještě vyprala,umyla nádobko a ráno valíme domou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam mě asi čeká další šichta.jo a prý opět nejde myčka :angry: :angry: :angry: :angry:
28. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
eli pustila nas az rano... :grinning: hold jsme mely smulu... :slight_smile:
jsme dojeli z vecere a malej tu jeste lice... :sweat_smile:
rekl babce: babi tobe smrdijou nohy skoro jako hovno... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
a me v buse v pondeli- mami tady to smrdi jako by se nekdo posral... :grinning: :grinning: :grinning: sikovne dite... :sweat_smile: :grinning:
28. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani-tyhle hlášky jsou bezva-co nejvíc lidí a toho človíčka zrovna něco napadne :grinning: :grinning: :grinning: já to takhle měla s bráchou-je odevět mladší,jednou jsem kvůli němu i vystoupila z busu.
Jinak dobré ráno,Sebík vstával před šestou asi aby jsem stihla bus.Sára je taky vzhůru,jen brácha spinká a vůbec mu nevadí ten řev tady :dizzy_face:
29. črc 2010 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsem naštvala po tel tatíka,tak neví jestli nebude tichá domovina-chtěla bych jet s dětma do toho westernovýho městečka,21.8.tam je den rodinných pasů-máme a hrajou Nedvědi a on,že neví jesli bude mít čas-tak jsem jen prohlásila,že Sára má prázdniny a kvůli němu nejedem ani na dovču a bylo zle :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tatík se urazil :zipper_mouth:
29. črc 2010 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko...
jdu jen pozdravit pac mam fofr...jedem do dinoparku ve Vyskove tak nam za chvilu jede bus a kluci spijou... :sweat_smile: Malej noc silena, sel spat o pul 11 o pul 12 breceni tak se jdem podivat a on stoji breci a pocuranej pac sme mu tam nedali nocnic, chudak z toho byl nestastnej... pak se vzbudil o pul 1 zase sel curat a pak o pul 3 se zase vzbudil ze jde curat... nevim kolik toho vypil u tchyne my jsme byli na veceri... takze jsem se porad budila a nemohla zabrat...

sebi treba to bude v pohode... :wink: on se dofoukne... :slight_smile: tam bych se taky chtela jet podivat, ale mame to dost z ruky... tak uvidime... :wink:
tak ja jdu nas pobalit a vzbudim rarachy... tak hezky den kocky... :wink:
29. črc 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobrý ránko,teda spíš už dopoledne :slight_smile:
my jsme brzo šly ven s malou, musela jsem do lékárny pro ten pharmatex - zkusíme ho, lékárnice říkala, že sice 100% není, ale co je na druhou stranu :grinning: a nechtěla jsem jít ve vedru, už teď je tam nějaký teplo

Sebi, zase ta myčka? ta vás nějak zlobí :unamused:
29. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ženy, kde jste?
tady prší
29. črc 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky,
tak u nás dneska budíček ve 4,30 brrr, cestou na nákup jsme zmokly, vichr šílenej že mi málem ulítla pláštěnka z kočáru a o deštníku ani nemluvim, usnula až odpo, to jsem zvědavá na večer, asi něco dopuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
eli a co je to za bobule,? ty jsi teda experimentátor :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Deni ahoj, no já jsem byla ráda, že jsme byly na nákupech tak brzo, protože bysme se ven už jinak nedostaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já jsem zkoušela malou uspat teď odpoledne, ale ani za boha, takže to zalomí v půl sedmý už tak, počítám
Deni, to jsou takový rozpustný kapsle, ty si dáš do pipiny a ony sežerou spermie :grinning: :grinning: velice laicky řečeno :grinning: :grinning:
je to prej docela novinka, buď je toto nebo ještě krém,ale to se mi moc nezdálo
29. črc 2010 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nejsou to žádný hormony, ale trocha chemie, je 5x spolehlivější než kondom a nehuntuje tělo jako hormonální antikoncepce, ale zase se to dost prodraží :unamused: ............... i když nám moc ne :grinning: :grinning: :sweat_smile:
29. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme doma... uzasne... pak hodim fota... :wink:
eli kolik to stoji a kolik toho je?
29. črc 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek