• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
ahoj holky :slight_smile:
26. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule ahoj...to je vse? :grinning:
26. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 mě nic nějak v tom momentě nenapadlo :grinning: musím ti taky skouknout fotky :slight_smile:
jak byl Áda spokojenej?
26. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 pěkný fotečky, vypadalo to, že ani moc lidí všude nebylo, tak jste se nemuseli nikde prodírat davy?
26. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
@janulle22 koukala jsemk Tobě na foto a řekla bych že to nejsi ty buď nafotkách tam,nebo na profilové :grinning: Jak dvě osoby :slight_smile: Jinak Adámek je hezonkej :slight_smile:
26. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka tak co ty bolesti? už to přešlo?
26. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule - díky za optání,dneska je mám zas...takovej tlak v podbříšku...prostě jak na menzes..Tak nevím,zda si zítra dojít k doktoroj nebo zda je to normálka... :confounded:
26. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka tak si tam raději skoč, lepší přijít a zjistit, že je vše ok, než přijít pozdě nebo něco zanedbat
26. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule - no asi si tam zajdu zítra...ale říkám si,aby si neřekl doktor že sem cvok...za 3,5měsíce už potřetí s bolestí... :confounded:
26. srp 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak už opět doma a před chvílí se vrátila i Sárinka :dizzy_face: :dizzy_face: už mi chyběla :wink:
jitu-šla bych k dr,ať si myslí co chce-ty jsi těhotná-tak a´t něco nezanedbáš :zipper_mouth:
Jani krásný fotky-moc vám to sluší :slight_smile:
26. srp 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
U babi fajn,Sebík dostal knížku s traktorama a dvoje trencle,Sárince poslala oblečení a jěště jsem si přivezla na zítra obídek :wink: děda měl dneska dovču,tak si užil prcka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba - no pokaždé mi na tu bolest něco dal...No pořád prostě cítím takový tlak,jak kdybych v podbřišku něco velkého měla, je to dost nepříjemné... :frowning2: akorát se zas bojím,co najde, či nenajde.... Ale snad to bude ok, třeba už budu vědět pohlaví :wink: Dneska jsem celé odpolko ležela,místo balení na stěhování...Martin místo aby něco dělal, sedí furt na zadku a akorát dělá bordel, fakt neuvěřitelné....... :angry:
26. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já dneska jen v yrychlosti nakukuju, musim se pochlubit, že už jsem oficiálně teta, bráchovo ženě se narodila malá Monika, akorát teda už v úterý...moje matka poslala sms všem známým, ale nám ne....klasika, tak jsem se to dozvěděla jako poslední od bráchy, no bylo mu prý divný, že se neozýváme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže se za pár dní pojedeme podívat na malý miminko, opravdu malý, protože měla jen 2,9 kg

@jiitkka měla bys odpočívat a kdyby něco, tak šup k doktorovi
26. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa31 - jé tak to se narodil malinkatý bobeček :grinning: Gratuluji teto :wink: No dneska jsem odpočívala,ale bolí to čím dál víc...a sbalit musím za 3dny,jelikož jsem teďka na to prděla...a nikdo mi nepomůže,nebo to za mě neudělá...Martina sotva dokopu,aby si sbalil svoje hadry :angry:Ale stěhovat v PO nic nebudu, to ani omylem!! A to v novém bytě potřebuji ještě uklidit a pak i tady na předání majitelům ve středu. V po v 9h ráno přijede kamarád pomoct stěhovat. Dala jsem teď sprchu a ta bolest je čím dál horší, no fakt si radši zajdu, než něco zanedbat. Asi ráno v 9h zavolámsestře vkolik mám přijít, ať tam pak nesedím bez objednání 2hodiny... Martin teď dostal chuť na pizzu tak objednal, tak si dám alspoň něco dobrého. :slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka kam jsi koukala na fota? :confused:
eli bylo jich tam hodne, jen jsme se od nich odpojili jinak fakt moc lidi... :unamused:
26. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 naši byli s vnučkama taky v Praze v zoo a byla tam prej fůra lidí a holky měly asi největší radost z plyšáčků, co si nakonec koupily v nějakým stánku :grinning:
si pamatuju, že když jsme byli s manžou naposled v Praze, tak jsme šli do Pařížský a on mi říkal, co by mi koupil, kdyby byl miliardářem :grinning: :grinning:

26. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denisa31 proč vám brácha nedal sám vědět? ...... jinak taky gratuluju :slight_smile:
26. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka ja vim, ze ke me... ale tady fota z prahy nemam mam je na fecbooku :wink: a ty fota tady jsou snad 2 roky stare, jen fotka u jmena je novejsi... :grinning:
eli malej mel radost z plysoveho hada co si vybral... :grinning: jinak my kdyz jsme vlezli do zoo tak uz tam bylo 1800lidi...bylo asi 11 dopoledne... na tech atrakcich se rodice nechteli moc zastavovat tak se jen vyfotili a sli... :grinning:
26. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 - no prostě mi přišlo, jak když na fotkách u Tebe je někod jiný :wink: Podle profilové fotky, si mi přišla jiná :wink:
26. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka hihi to je hnus ze? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsem to opravdu jaaa :wink:
26. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 jasně že není, sluší Ti to... jen jsi jiná na fotkách, než tady :wink:
Jinak dobrou noc
26. srp 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: tady pěkně prší :unamused:
27. srp 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek po ránu :slight_smile:
tady snad už přestává pršet, jinak budeme sedět celej den doma a sežereme se tu s malou :grinning:
27. srp 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady taky přestalo,jdem rychle pro rohlíky atd.
Já doufám,že odpo pršet nebude,máme trénink a zítra hraje Sára první mistrák :dizzy_face:
27. srp 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba teeeda tak to drzim palecky aby to pocasi vyslo a vyhrali jste... :dizzy_face:
@jiitkka je to hnus...:D ty fotky tady smazu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jinak preji krasne rano... u nas taky prselo me to vzbudilo a naprselo mi do kuchyne... :rolling_eyes: ted uz neprsi, ale je pod mrakem...
dneska vyprat a uklidit a zitra damska jizda u nas doma... :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky :grinning:
tak malýmu přišlo cvičení s Míšou,tak už to fakčí-líbí se mu :dizzy_face:
27. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tady lilo v noci... Jinak jsem usla okolo 1hod, v 3h mě vzbudila televize, pak králík v posteli...fakt když je Martin doma,tak nemám svůj klid... Jinak od 9h volám na gyndu jak vzteklá a nikdo mi to tam nebere, přitom 2x byloobsazeno.. Ona sestra kolikrát radši klábosí, než aby zvedla telefon... Tak snídám, budu to ještě zkoušet a kdyžtak se tam prostě vypravim, ty bolesti mám pořád... :confounded:
27. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo-tak ať máš ok-budu držet palečky :wink:
27. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba :wink: díky!! No halvně aby tam byl někdo...abych nešla zbytečně. Ono to kousek zrovna nemám od baráku.
27. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek