Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
3. zář 2010

cholkýý, gde ste?? 😀
taťulín nám přijel a už je zasejc fuč, nákup odložen 😒
byly jsme venku s malou a je tam nějaký horko pro změnu 😕

janulle22
3. zář 2010

@elidule ja sjem tadýýýýýýýý...🙂 za chvilku půjdu vařit tátovi jídlo s sebou a okolo 6 mi odjede... 😔 kreslili jsme s Aďou temperama, tak nám nakreslil vodopád a silnicu a to druhý ani nevím... 😀
tak když jste na nákup nejeli, tak si vem vetší papír a můžeš zvesela nakupovat... 😀
chtela bych z ikei tuhle komocu a jeste skrin kdyby byla v sekoru toho dreva, čistě bíla mi přijde že se nám tam nebude hodit, když ma postel masiv.. 😅 a natírat postel nebudu...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30437757&ta...

elidule
autor
3. zář 2010

@janulle22 však už nastavuju 😀
ta je docela pěkná, no co, aspoň to nebude v tom pokojíčku jednotvárný 🙂

janulle22
3. zář 2010

@elidule 😀 ale aby tata měl dostatek peněz... 😀 no ja vím, ale mě se jen v bíle moc nelíbí, ale zase je to jiné na obrázku a jiné ve skutečnosti...přinejhorším bych to polepila... 😉

janulle22
3. zář 2010

tak pani mi psala, ze ve dreve uz se to neprofava... ☹ tak asi vezmu tu bilou, ale bude to asi vypadat blbe kdyz mame drevenou postel.. 😒 a nebo neco teda ve dreve komplet

elidule
autor
3. zář 2010

@janulle22 to je dilema 😒 tak to "naživo" skouknout v nějakým nábytku pro lepší představu a jinak já mám už připravený taky různý nalepovací dekorace na nábytek, takový dřevěný zvířátka a tak 😀

janulle22
3. zář 2010

@elidule ieku ma daleko, tak to bude risk... 😀 ale premyslime... uvidime... to ja chci takove ty svitixi hvezdicky... jak jsme delali 3 barvy tak to nemam zrovna rovne tak to tim chci zakryt...: 😀

janulle22
4. zář 2010

dobre ranko... tu nikdo, mate manzilky doma co... 😉 se mate...me vcera odjel... ☹ jsem ted zjistila, ze jdu v pondeli na pracak, tak nemuzu doskoly... chjooo se tak tesim na holky... 😵 dneska je u nas pekne hnusne, rano kapalo a je tam pekna zima a takova potma... 😒 co dneska budem delat netusim...
jdu uklizet, tak se mejte hezky... 😉

elidule
autor
4. zář 2010

dobrý ráno 🙂
my jsme už venku byli jen tak na prochajdě a cestou jsme vzali nějaký pečivo, docela kosa, ale na sluníčku kráááásně 🙂
no jo Jani, tobě vlastně taky skončily prázdniny, máš obalený sešity? 😉 😀 (to jsem nikdy nesnášela a ještě dělat okraje 😝 )

janulle22
4. zář 2010

@elidule no zkoncily... 😀 sesity obaleny nemam a na okraje se nehraje... 😀 vymyslim, malymu pokojik, ale ty nakresy tomu porad nejak neodpovidaji.. 😀 asi po vyplate je koupime pokud vse dobra dopadne...a vezmem ty bile a oblepim to blbostma at je to vesele... 😉

elidule
autor
4. zář 2010

@janulle22 to víš že jo, ještě že ty dekoračky existujou 😀 my máme na dlaždičkách nad vanou, ale nějak se nám odlepujou a Justýna každou chvíli do nich šťourá 😀

jiitkka
4. zář 2010

@gabinicee
@elidule
@seba ahojda, děkuji za přání. Zatím se nám bydlí hezky 😉 A z majitele se snad nic nevyklube a bude pořád tak ok, jako je teďka. Tamto byl opravdu idiot!!! 😠 😠 Dneska byla jen bramboračka, jsme celý den doma a odpočíváme. Martas zítra po 14dnech odjíždí do práce a já tu budu zas sama ☹ a asi se tu budu bát 😅 Notas si bere sebou,takže na net se dostanu až mi přuvezou ten nový-psali mi že do 3pracovních dnů,takže snad do středy mi ho přivezou. V pondělí jdu na gyndu-tripl testy a snad ultrazvuk. Třeba mímo bude natočené hezky a budu již vědět pohlaví 😉 Pak musím na pracák, sociálku ... no a půjdu péšo tam i zpět,takže za dopolko se hezky projdu cca 10km. Tak snad domu nepříjdu uplně ko 😀 Dneska jukneme na novu a pak uvidíme 🙂 A zítra k Martinovi babče má 66.narozky a za týden svátek, tak se to vždy scucne do jednoho oběda a posezení 🙂 🙂

elidule
autor
5. zář 2010

@janulle22 ty třetí se mi neukázaly ☹ ale jinak jsou moc pěkný, my máme s nějakýma pirátama 😀 ale i "holčičí"
Jani, něco jsi na mě plivla, už mě taky bolí v krku 😲 😖 co ty nakonec s tím? koupila ti něco tchýňka?

@jiitkka ahoj, čeká tě tůra teda, ale pak se natáhneš 🙂

janulle22
5. zář 2010

@elidule no to už možná stáhla z prodeje, asi to jsou ty co měla poslední dva kusy... ty jsi to taky objednávala z mmb? a držijou pěkne? to pak vyfotím, až bude i nábytek a tak... jinak to jsou samé auta a pak takové dřevěné zvířatka(šnek , mravenec....) na tu komodu a pak ještě přiobjednám na skříň a nebo tam šupnu ty auta, záleži kolik jich bude a jak jsou velké. už aby byly peníze... 😀 to je počasím... to já nic... 😀 nekoupila, jsem jí neřekla,ale pila jsem 3x denně paralen hot drink a za 2 dny mi bylo dobře, jen kašel mám pořád... 🙂
nevidely jste někde ty svitivi hvezdy?

elidule
autor
5. zář 2010

@janulle22 ne ne, já je koupila v normálním hypermarketu s jídlem 😀 měly za 29 kč a držej teda fest, my jsme ve starým bytě dávaly na jednu stranu skříně a tady v novým je ta skříň těma obrázkama ke zdi, nešly sundat ani za boha 😀 to jsou ty dřevěný, ale pak máme takový jakoby pěnový a ty se snadno i roztrhnou 😒
ty hvězdičky chci taky, já je viděla u nás v hračkářství, ale jak je tam půjdu koupit, tak je tam už nenajdu určitě 🙄

janulle22
5. zář 2010

@elidule ahaa tak snad taky budou drzet... 😀 no jedna pani je mela na mmb asi 130ks/180kc a uz to nemuzu najit... ☹

elidule
autor
5. zář 2010

@janulle22 no to jich je hodně teda, to bude mít pokoj jak po širým nebem 😀 mě se hrozně líbilo, viděla jsem to v jednom pořadu o bydlení, tam dávali do stropu nějaký vlákýnka a ty v noci taky blikaly, to bylo pěkný 🙂
já bych potřebovala do koupelny nějakou dekoraci, mám tam takový hezký mořský panenky, ale tím vlhkem se to už odlepuje, nevíš, jestli je do koupelny něco speciálního? 😅

janulle22
5. zář 2010

@elidule nebude jich hodně, pač to už nemůžu najít...☹ ty tak to nevim,ale to se ti asi bude odlupovat vse... me tam nedrzijou ani vešáčky... tak je mam na dveřích... 🙄

elidule
autor
5. zář 2010

@janulle22 tak to asi přibijem všechno hřebíkama a basta 😀
viděla jsi tu reklamu na zapečenou krkovičku s bramborama a cibulí v tom sáčku? to vypadá tak dobře, to asi zítra zkusíme

janulle22
5. zář 2010

@elidule nee tu jsem jeste nevidela...pak poreferuj jak ti to chutnalo... zkus koupit obostranou lepici pasli treba to tim pujde.

janulle22
5. zář 2010

@elidule ted ju davali... 😀 vypadalo to dobre, jen nevim jestli ten pytel bude stacit na to vsechno...to je tak na jednu porci... 😀

elidule
autor
5. zář 2010

@janulle22 však koupíme ty balení dvě 😀 jsme to ale žrouti 😝 😀
no vidíš, ta páska mě nenapadla 🙂

janulle22
5. zář 2010

@elidule 😀 😀 tak dve baleni to uz je neco jineho... 😀 😀 tak zkus a uvidis, treba to ani drzet nebude, ale zkusit se to muze... 😉

jiitkka
5. zář 2010

Tak já se zas tak na 2-4dny loučím, než mi přivezou můj inernet...Na svém pc, nevím jak se připojuje k wifi...Zítra mě čekají tripl testy a prohlídka po 4týdnech mimíska,tak mi prosím držte palečky. Dnes jsem dostala od Martina babičky aktuální číslo časopisu maminka a byl v něm nádherný růžoví dudlík a tak doufám, že tu holčičku tím dudlíkem přivolá 😵 😵 😵 Tak se zatím mějte hezky, jen co budu mít net doma napíšu. papa 😉

elidule
autor
6. zář 2010

dobrý ránko přeju 🙂
Jíťo hodně štěstí, ať jsou testy ok 🙂

já bych tak ještě spala 😒 dneska ráno jsem i zaspala malou, když brečela, vstával k ní taťka

janulle22
6. zář 2010

bre ranko dneska tak jsme taky vzhuru....
@elidule jsem na tom stejne... spala bych az bych brecela... 😀 malej si me vzbudi sam... 😉
dneska valime k dr s k nasim a ja pak na pracak... jsem zvedava co se tam dozvim... 😝

elidule
autor
6. zář 2010

@janulle22 třeba ti nabídnou už nějakou práci, přeju ti zaměstnání na půl úvazku (ať se moc nenadřeš) v kanceláři (ať jsi v teplíčku) aspoň za dvacet čistýho měsíčně 😀 ......... to bys doufám neodmítla? 😀

janulle22
6. zář 2010

@elidule děkuji jsi moc hodná... 😀 máme stejnou představu takže bych neodmítla... 😀 mě jde hlavně o to abych mohla chodit do školy... 😉 a tím jsem dost omezená...
tak my valíme k te dr ať už zítra můžeme do školky a snad tam nebude moc dětí, chci zkusit zaťukat na okno... 😀 nebo se nacpat přímo ke dveřím, to dělají všeci a pak tam ty maminy s nemocnejma dětma čekaj o to dýl, ale když to můžou dělat ostatní tak já dneska taky... 😀 jsem škaredá co... 😀 😝
já myslím, že mi ani nebudou mět co nabídnout... 😅 tak se mějte a večer jsme tu jak na koni... 😀 😵 paaa

elidule
autor
6. zář 2010

@janulle22 no jo vlastně, já zapomněla, že musíš skloubit s prací školu 😒 no snad se jednou něco naskytne 🙂
s tím doktorem, to když jsem potřebovala jenom nějaký potvrzení nebo recept, tak jsem si to sakra rozmýšlela, jestli čekat v čekárně s důchodcema nebo zaklepat na sestru 😒 - ta je totiž tak nepříjemná!!! 😝 ale kdybych byla chlap, otevře mi s úsměvem a ještě mi nabídne kafe 🙄
my jsme jinak byli venku, na nákupu, v lékárně a koupit ty botky a bačkůrky, ještě zaplatit na poště nějaký ty resty a jsme na suchu 😅 nedá se sehnat tiskárna na peníze?