• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
autor
tak nám dneska nečekaně přijede taťka domů, zítra ještě jde do práce, ale v pátek má volno, tak to je fajn :slight_smile: aspoň zařídí ten levnější internet a taky dojde pro balík na poštu :grinning:
20. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule Martin taky vyjímečně snad po 3letech přijde v pátek dopoledne :wink:
20. říj 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoooolkýýýýýýýýýýýýýýýý jsem domaaaaaaaaaaaaaaaaa.... :grinning:
aerobik byl úúúúúžasnej, ale teda bolí mě celej člověk...sem zvědavá co bude zítra až se probudím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak mě zkoušel z dopravy a na to že sem mu hovno řekla tak 2 je dobrá známka... :grinning: musím hodit šplochanec a udělat referát do dějepisu... :angry:
jak jste se mely vy?
20. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky-já chci chodit na zumbu,je to v pátek tak musím ještě vydržet až Sáře skončí tréninky a vyrazím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani-jak to že není jednička??? :angry: musíš se učit,učit :grinning:
21. říj 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba na zumbu bych taky chodila :dizzy_face: no já jsem se neučila vůbec tak 2 je dobrá... :grinning:
21. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile:
venku je zíííííma strašná :grinning:
21. říj 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule u nás též...
sme byli zas po doktorech... ja mám hemcky a malej zánět spojivek... :unamused:
21. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 zánět spojivek? chudák, ten si teda vybírá letos nějak :frowning2: máte kapky nebo mastičku?
co to máš ty?
21. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule hemeroidy :confounded: no to siteda vybírá:frowning2: no má kapky ale to jsou muka mu to kápnout... :cry:
21. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 já si to myslela :frowning2: já naštěstí zatím ne (ale musím zaklepat :unamused: )
nenechá si, jo? Justýně, když jsem dávala minulej tejden čípky, tak jsem si jí normálně přidržovala i nohama, šla mi úplně do luku!
21. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,dneska totál nestíhám :angry: ale teď už to všechno spinká-i kocour :grinning:
Sárinka šla dneska poprvé sama z družiny do lidovky-dovedete si představit moje nervy do tý doby než mi zavolala-ale zvládla to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sebík od rána dost zlobil :angry: doufám,že si to nadlouho vybral a umí nový slovo-do prdele-uklouzlo mi to a on nadšeně používá :grinning:
21. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, tak jsem dojela ze školy nablajzla se a s bolestí palice jsem zalehla do pelechu... :rolling_eyes: vzala jsem si prášek tak to dost povolilo... ve škole pohoda, dostala jsem z psaní na PC 1ku a z dějepisu dvě 1ky... :grinning: a to jednu za ztaženej referát a druhou za písemku kterou nám ti co ju minule psaly nadíktovali i s odpovědma... :grinning: ještě mám dva úkoly... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to o víkendu nějak zvládnu...

@elidule čípky měl naposeldy tak ve 2 letech a to v pohodě...ale do toho oka je to masakr...chudák malej, ale má to škaredý to očičko... :unamused:
@seba no malej je šikulka, koukám, že vám to taky moc jde... :grinning: malá je teda šikulka, ale já bych se bála ju pustit samotnou... :sweat_smile:
21. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
Jani pochvala za jedničky-jen tak dál-ať jsou na výzu samý :dizzy_face:
No já se taky bála,ale musíme začít trénovat,za rok až půjdu do práce,bude muset i vodit Sebu do školky :frowning2: nikoho tu na hlídání nemám :angry:
22. říj 2010 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrý ránko :slight_smile:

@janulle22 z čeho je ten zánět vůbec? aŤ se to brzo srovná.

@seba mám kámošku a ta má zatím ještě hooodně malý miminko, ale už plánuje školku kousínek před panelákem, aby malej chodil sám, aby mohla spát :unamused:
školáka chápu, někdy se začít musí, i když strach budeme mít všechny a pořád :confounded:
22. říj 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týjo po ránu musím koukat na Vodochodskýho, jak dělá v televizi steaky - to jehrůza :grinning:
22. říj 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: Tak si představte, že jsem včera jela pro těhukalhoty,co jsem si nechávala šít apaní je "opět" zapoměla... tak teďka od 8h už čekám,až mijepřivze domů - nabídla se. No asi viděla,že už bych to jentak nerozdejchala s tvrdnutím břicha tam opět jet jen kvůli nim. Tak to zas má plus,že mi je doveze :wink: Jinak včera večer mi moje nejlepší kamarádka dá se říci vyčetla, že jsem těhotná...jako že se už nemáme o čem bavit... takže jsem to obrečela a fakt si říkám,co je to k sakru dneska za lidi!! Takž radši fakt budu doma zalezlá, u pc... Martin je každou chvílu doma..asi po třech letch takhle brzko :wink: Je u rodičů-půjčuje si od bráchy playstejšna,takže tu bude veselo celý víkend-střílečky,auta,strategie...ale alespoň nebude zlobit :wink:
Jinak přeju hezký den. :wink: U nás ráno bylo -4.... děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka ahoj a nezávidí ti? :unamused: já tohle měla taky s kámoškou do té doby, než sama otěhotněla, pak tak nějak pochopila, že se středobodem jejího světa stává mimčo a že je normální, že tě víceméně zajímá právě tohle
22. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu-taky si myslím,že v tom je závist :wink: to jí přejde,uvidíš.
Pak sem,prosím hoď fotečku v těhu kalhotách :dizzy_face:
Lidu-to víš,strach bude vždy,ale opravdu už jsme museli začít trénovat :wink:
Sebík dneska opět zlobí-všude leze a vymejšlí kraviny a pak se vzteká,že mu to zakazuju :angry: tak jsem vytáhla vařečku a snad bude klid :grinning: ale zatím se schoval jen kocour :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule asi ano... ale mě to rozhodně nepřijde normální!!! Snaží se už cca 9měsíců a nic...Asi jsem špatná,že jsme se nesnažili a stejně to vyšlo...
22. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba to jsem si nechala přešít své rifle na těhu rifle :wink:
22. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhu kalhoty mám na sobě a u sebe v albu :wink:
22. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka jé, ty jsou pěkný - vidíš, to mě vůbec nenapadlo nechat si kalhoty přešít, já blbec si koupila nový a drahý jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
je normální to, že to budoucí maminku zajímá všechno okolo mimča a pak stávající už tuplem, to že jí ne, tak to je divný, zvlášť když píšeš, že se snaží - asi je zahořklá :frowning2: snad jí to přejde

@seba hele a zabírá někdy už ta vařečka? na Justýnu nezabírá snad nic, normálně mi ještě nastaví ruku na plácnutí, když něco provede :sweat_smile:
22. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule díky za pochvalu :wink: No já mám jednyz hraboše za 200,- a další jsem prostě nemohla sehnat a tak mě to napadlo :wink: No já na ní kašlu,na tu "nej.kamarádku" pro mě je to hnus co mi řekla a jak se chová....
22. říj 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka a kolik to stálo od švadleny?

tohle je spací koutek (jsem kdysi říkala, že ukážu) a nová (poděděná) postel - ještě jí musíme nějak hezky ozdobit - už máme plno lepítek a v noci svítících nálepek (doufám, že pak bude vidět, že to je vůbec postel :grinning: )
22. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule 150,- mě to stálo. A matroš jsem měla - jak rifle, tak tepláky na těhu pás + mi zadělávala prošoupaniny mezi nohama :grinning: Pokojíček supr!!! :wink:
22. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka tak to se vyplatí :slight_smile: já mám kolikrát problém sehnat kalhoty vůbec, aby mi seděly a aby byly taky nee moc drahý, tak se taky pokoukám po nějaký švadleně u nás ve městě :slight_smile:
v tom pokojíčku není skoro vlastně žádnej nábytek až na ty postýlky a komodu, ale nějak se nám hrozně kupí hračky, takže jsem ráda za prostor, ale když jsem koukala na netu na celý zařízený dětský pokojíčky, to je taková krása :dizzy_face: líbí se mi ty sestavy a jak to všechno ladí
22. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule nj ale ty sestavy něco stojí viď.... My tu zas máme mini dva pokojíčky, jeden je teďka jako ložnice - kde je postel + skřín a tak tak se nám tam vejde postýlka, komoda a na ní přebalovák...a vedle je mini pokojíček ale myslím, že bude stačit než si najdeme něco svého (cca 5let)... Je to hodně i tím,že máme skosené stěny všude. Obývájek je normálka, takže hrací plocha bude převážně tady :wink:
tak udělala jsem si ovocný salátek a jdu čučet na filmek, co jsem si stáhla. Martin pořád hraje hry-a jak je hodnej u toho :grinning:
tak dobrou noc :wink:
22. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka my máme taky hračky natahaný ještě i v obýváku :slight_smile: zatím je tu relativně ještě dost místa :grinning: zatím!
u playstationu bych taky byla hodná :grinning: hry já taky můžu
tak brou
22. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule playstation já nemusím...ale když je u toho takhle hodný :grinning: Hraje fotbal,tak jsem mu dneska na tom vytvářela jeho postavu - aby mu byl hráč podobný a já jsem trenérka :grinning:
Dobrou noc
22. říj 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko :wink: Sárinka odjela na turnaj,tatíka máme na melouchu-tak si tu hrajeme,vaříno mám,tak bude pohoda.Jen doufám,že vyhrajou,aby nebyla prdelka nasratá :grinning:
My máme taky všude skosený stěny-i kuchyň mám na míru a malej má všechny hračky v obyváku a Sára okupuje zatím celý pokoj.Přemejšlíme jestli nezrušíme ložnici a neuděláme z toho pokojík pro Sebu a my si koupíme do obyváku pořádnej rohovej gauč.
23. říj 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek