• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
ahojky,,, tak jsme doma z oslavy, honza už odjel... jsem chtěla aby mama hlídala abych mohla za kámoškou a je tam vesnické disko... ale bohužel mama hlídat nechtěla, tak asi budu sedět doma.... :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mám strašnou radost... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak co nadělám....

@seba teda to se Sárinka bude mít, to je určo ráda u babi co? :slight_smile: vidíš a malej se zase rozjí... :slight_smile:
@elidule to jsi to tak prožívala? taj to já zas né... ale ve školce mě to vadí, když je to mé ditě... :slight_smile:
20. lis 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko...
takže noc zase dvakrát mokrá... :frowning2: zítra ho dám do školky a s močí povalím k dr a at nás v uterý pošle na nějaké vyšetření...tak uvidím co mi řekne... :unamused:
co vy jak se máte? jak užíváte víkend a mynžílky...? :wink: Jito a kde ty se touláš?

tak já klasika - peru, uklízím vařit nemusím, dostala jsem vejslužku řízek a br. salat... :grinning: tak aspon neco... musím si uklidit ve skříni mám tam nějak málo místa a moc věcí, tak letní půjde pryc a zimní nějak uspořádám... :grinning: tak se zatím mějte...
Sebi co malej? jak je na tom s jídlem?
21. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doré ránko :slight_smile: Tak jaký je u Vás víkend?? U nás včera mazec...lítaly jsme a jezdili po obchodech a nakonec to dopadlo tak, že nám babička koupila TV 127cm úhlopříčka, tak to tu máme jako v kině :grinning: No a Martas mi koupil bundu,sice není úplně teplá, ale nevadí. A má bomba střih,jak pro těhulky :grinning: No po celodenním lítání jsme se zastavily v 20h večer,najedly se a pak jsme šli ještě skládat domácí kino :grinning: :grinning: No a dneska vaření, vyperu, nákup...a večer v 9h zas Martas jede :frowning2:
@janulle22 už jsem tu :slight_smile: :wink: Chudák malej, co to má že se počůrává... :frowning2: No snad doktorka poví co se děje a bude to v pohodě.
21. lis 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka no vy se máte teda... to budeš pořád zalezlá u telky co... :grinning: co mu je netuším... ale zajedem v uterý k dr a uvidíme... nejvíc mě štve, že se s tím do 5 let prej nic nedělá, ale to já rozhodně nechci nechat do 5 let kdyby to bylo něco jiného ...
21. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulle22 ani snad nebudu, jen po večerech :slight_smile: Přes den moc nečučím... No snad to dr.bude řešit, to přeci není sranda!!!
21. lis 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka no my zezačátku čučeli pořád, ale ted už jen večer... no není, ale čekají že se to samo urovná... ale na to já čekat nechci...
21. lis 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdár :slight_smile:

@jiitkka tááákovááá velká telka :dizzy_face: to my máme oproti vám úplnou minitelku :grinning: když jsme byli ve starým podkrovním bytě, byla tam tak akorát a tady se u velký stěny nějak ztrácí :sweat_smile: ale máte určitě pokoukáníčko - to kdybych měla prachy a chtěla novou televizi (nechte mě laskavě snít :grinning: ) tak bych koupila obrovskou 3D televizi a ty brejle už bych nesundala :grinning: :grinning: :grinning:
nechce babí ještě někoho podarovat?

Seba - Sára se má, ona je chytrá, ve škole všechno dožene, my jsme museli s bráchou furt do školy, žádný výjimky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@janulle22 no hrozně jsem to prožívala, ta úča mi fakt dávala zabrat a pak si zavolali moji mamku a řekli, že když tenhle předmět nezvládám, měla bych z "ústavu" odejít prej :unamused: ale že v ostatních předmětech jsem byla celkem dobře se známkama, to je nezajímalo, tak jsem raději přestoupila a měla jsem klid :slight_smile:
21. lis 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule no nazdáááár kde se jako flákáš... :grinning:
to já bych nedokázala někam přejít, já bych musela od začátku, nemám ráda přijít do nového, kde se všeci znají a tak... :sweat_smile:
já si taky občas adu nechám doma až bude ve škole, ale jen vyjímečně... jednou do půl roku... :sweat_smile: :grinning: hezké plány, ale pak budu jak debil- ne do školy a neodmlouvej... :grinning:
21. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule no my měli 82cm přwdtím. Jako mě by osobně stačila, ale byl to Martase sen no. Proto jsem mu i chtěla udělat radost, že jsem nedržkovala,že je potřeba velká lednice, né ta naše metr vysoká. babča prý okolo března koupí lednici :grinning: No telka je na zemy a jak je u skosené stěny,tak nemůže tam být ani stolek, protože je akorát. Fakt kráva velká :grinning: Pokoukáníčko moc pěkné :slight_smile:
21. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrý ráno :slight_smile: (hnusný zatažený, propršený :unamused: )

@janulle22 já měla štěstí, to byl osmiletej gympl, byla jsem tam čtyři roky od pátý třídy a pak jsem přešla na ekonomku normálně do prváku, takže dobrý :grinning: taky bych nechtěla mezi cizí

@jiitkka vy zvětšujete všechen nábytek :slight_smile: my bysme mohli mít lednici jakoukoliv a byla by stejně furt prázdná :grinning: :grinning:
ale jednou bych chtěla takovou tu retro jako z 60. let v Americe - v některých seriálech jsou ještě k vidění, hrozně se mi líbí :dizzy_face:
22. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule dobré ránko... aha tak to pak jo, to by mi taky nevadilo... :slight_smile: u nás taky prší... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je hnus... kdyby raději sněžilo... :dizzy_face: se mi nechce učit... asi pojedu až na poslední 3 hod :grinning:
22. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janulle22 já už chci taky sníh - prej od středy :slight_smile: ale u nás bude stejně jen pršet :frowning2:
co máte dneska za rozvrh, že chceš do školy až na poslední tři hodky? :grinning: chtěla bys tělák? :grinning: :grinning: já ho nesnášela, hlavně vybíjenou :rolling_eyes:
22. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule no ta lednice je navíc ještě mé mamky, né naše... :confounded: V min.bytě jsme měli vestavěnou a ta byla majitelů a na novou není, aby jsme jí koupili a tak mám mamči půjčenou...a je fakt metr vysoká...no možná ani ne a je to prostě hrůza. Jeden mini mrazáček, že tam dám celé kuře a nic víc...a místa celkově žádná celá nula nic... takže ta fakt hoří... No jo,ale když chce babča koupit TV a stojí moc peněz, tak ji těžko můžu říct, ať koupí ještě lednici... A zas je fakt, že když už chtěla koupit tv tak pořádnou, je to investice dlouhodobá. No tak uvidíme kdy se dočkámldnice... Aleje potřebai postel-spíme na rozkládacím gauči a moje záda trpí, gauč-máme dvě křesílka a na chvílu ok,ale na delší sezení děs běs... :confounded: No ale musí se vše postupně. Ikdyž jsme začli z toho konce od nejméně potřebných věcí a to TV :grinning: :grinning:

@janulle22
@elidule ženský, dejte pokoj se sněhem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já necíííííí :grinning:
22. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já mám už za sebou zubáka-využila jsem,že je děda dneska doma amůže hlídat a hlavně nás pak dovezl dom :wink:
Jinak Sebík v sobotu to docela šlo,včera měl půlku rohlíku a večer termix :frowning2: dneska už snědl housku :dizzy_face: tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani koukej do školy na všechny hodiny...žádný áčka :angry:
22. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka všechno bude, časem, ale bude :slight_smile: .... i když já sama bych nejraději všechno hned
gauč máme taky nepohodlnej, je hezkej a na sezení fajn, ale usnout na něm, je o život :grinning:

@seba byla jsi na preventivní, jo? a všechno dobrý?
my teď měly taky termix, ale jen ke sváče, to by našemu žroutíkovi nestačilo, i to že je to jen sváča nějak nechce pochopit :sweat_smile:
Sebík se snad už zase rozjí a pak nebudeš stačit sázet :grinning:
22. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka Jíťo, taky budu mít od února doma kamioňáka, éra jeřábníka končí :grinning:
22. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule no já si v křesílkách nelehnu a ani se neuvlebím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Fakt jo??? a kam jde manžel jezdit??? :wink:
22. lis 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule JJ-byla na preventivce a dávám si čistit zubní kámen :wink: a v zimě mi udělá korunku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky se těším až začne jíst a nebudu muset počítat lžičky :angry: Sebík potřebuje přibrat a Sáře za chvíli začnu jídlo schovávat :grinning: :grinning:
22. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka tak my je máme ty křesla takový robustní a pevný, tak se tam docela vlezeme :slight_smile:
do Selectry, jezdí u nich můj táta i brácha, tak mu to tam zařídili - člověk aby měl všude nějaký styky, já za svojí práci vděčím zase strejdovi :sweat_smile:
doufám, že se mu tam bude líbit a bude spokojený

@seba Sára se rozjedla, jo? tak taky má co vydávat :slight_smile:
kolik má malej velikost nohy? Justýna má dvacet a slyším tak různě kolem, že máme dost velkou nohu :sweat_smile: doufám, že nebude mít nějaký ploutve v dospělosti
22. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule a co jezdí?? Normálně plachta?? Martin třeba jezdí containery (nééé odpad :grinning: ) - lodní přeprava, hl.hamburg přístav :slight_smile: My máme právě pidi midi křesílka a ani se v nich nemáš šanci uvelebit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jiitkka jj, přesně tak, většinou, co vím, jezdí Německo-Čechy, ale třeba táta s bráchou jezdí do Norska, Anglie a tak podobně, muž bude jezdit stálou trasu Německo-Čechy, co bude chtít dál, to se uvidí :slight_smile:
takový minikřesla jsem měla kdysi v dětským pokojíčku a opěrátka na ruce byly dřevěný a bylo to celý takový tuhý :grinning:
22. lis 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule Lidu-Seba má 23,ale zimní už 24 :wink: už je vzhůru a má zvýšenou teplotu a je řádně protivnej :angry:
Sára vyrostla od jara o osm cm a sedm kilo přibrala,takže začínám hlídat,aby nejedla večer atd. :grinning:
Pepa kdyby mohl tak by šel taky jezdit-je to jeho sen-ale tady v okolí toho moc není-teda je toho dost,ale nedávaj moc peněz :grinning: :angry:
22. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
člověk si chvilku dáchne a tady je nakocáné :grinning: :grinning:

@jiitkka já chci sníh a miluju sníh, ale na silnicích né... :slight_smile: my máme ledničku klasickou máme 4 poličky lednice a 3 šuplíky mrazáku a v lednici věčně prázdno a v mrazáku je nastěhovaná babča... :grinning: :grinning:
@elidule doprava, menežment, čj, matiky... ale z dopravy zkouší celou hodinu a mě se nechtělo učit... :grinning: no tělcvik bych brala před 15kg :sweat_smile: :grinning: v pátek jsem dobíhala dom abych se neposr... a dost mi to dalo zabrat... :grinning:
@seba malá to vysportuje :wink: musí mít energii...

dneska jsem meli suchou noc a ve školce hodná paná učitelka, takže paráda... :wink:
22. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba a ta velikost, je tak v normálu?
Vašek dřív jezdil tuzemsko, vracel se domů večer, utahanej a peníze nic moc, teď jezdí na montáže, vydělá si sice víc, ale není doma, takhle stejně nebude doma přes týden, ale vydělá o něco víc, tak si snad polepšíme, musíme platit ty hnusný dluhy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule Lidu snad jo :grinning: :grinning: Sára má už teď 33-34.Já mám 36-takže po mně to mít asi nebudou :grinning:
No u nás se sice přes sezónu vydělá dost-i když tatík není vůbec doma :unamused: ale přes zimu nemá skoro nic-dělá na živnost,takže na podporu nemá nárok :frowning2:
22. lis 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani perfektní,gratulace Adíkovi a ty koukje do školy ať je jednička :wink:
22. lis 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elidule dřevěný opěrátka nemáme :grinning: no ale jsou taková malá nepohodlná na dlouhé sezení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak cose týče polepšení na nákladáku -Martin dřív bral jiné výplaty než teďka...a rozdíl je cca od 8 do 20tisíc měsíčně... Prostě se nikdy neví kolik dostane... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dřív to byl luxus a dneska... :angry:
@seba Martin za prací dojíždí 60km... :confounded:
@janulle22 já zimu nesnáším!!! :angry: člověk aby neupadl, mraky oblečení,nervy o Martina když je na cestách... hrůůůůůza!!! Když jen sněží a je to lehonce, ok...to je pěkné. Ale hodně sněhu,mráz,náledí... -děs!!!
22. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seba dneska se dozvím písemku z matiky, tak jsem zvědavá... mám docela strach, ale jednička to nebude a doufám, že ani 5... :sweat_smile: :grinning: ještě mám chvilu čas, tak si vyžehlím oblečení a pomalu se nachystám... dneska jdu za dámu... :grinning: tzn. na podpatkách a v kabátku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad si nezlomim haxnu... :grinning:
22. lis 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiitkka já miluju vše... ale na silnicích mi to vadí a taky mám strach ... Honza dojíždí 120km do práce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se taky bojím... ale i přesto miluju vánoce, sníh, dovádění s malým na bobech a tak... :dizzy_face:

dneska mi došla bunda a oteplovačky a bunda bude v pohode, ale ty oteplováky jsou asi stejně dlouhé jak malej :grinning: tak jsem zvědavá až mu to večer obleču... ještě musíme sehnat rukavice a čepičku...
22. lis 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@seba ty máš teda malou nožku :sweat_smile: já mám sama 39, tak asi nějak normál, ale větší noha v lodičkách - to je docela katastrofa, aspoň co si pamatuju z tanečních

@janulle22 tak že by to bylo tou učitelkou starou? :unamused:

@jiitkka tak to Vašek má i teď nepravidelnou vejplatu, co se týče sumy, podle druhu a náročnosti staveb
v tý nový práci taky nebude mít fixní plat, ale určitě tak o deset tisíc víc v průměru
22. lis 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek