• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přes týden bez taťky :-( Máte to některá?

17. září 2013 
tak kdo psal,ze tam byl?ax? :sweat_smile: :grinning: ja myslela, ze jsi to byla ty... :grinning: tak asi ne ... no ja myslim, ze rodinne asi ne, ale za adu bych jeste nemala platit, vetsinou se plati od 3 let a to jeste nemamem
21. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo axi. Prosím tě Jani co to je balónek epino a jak a kdy se používá?
21. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoveče sice už jedno dítě mám, ale připadám si jak neználek. . .
21. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to ani neznam, takze v pohode... :grinning: ale ta cena je mazec... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic tak ja valim spat, tak dobrou holky.. :wink:
21. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc, já ještě dokoukám na hause a jdu taky
21. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko devcata, od 6 se budim jak blba...jsem asi hold prespana... :wink: tak pani se gata libi, tak ji je posilam i s bundou... :wink: tak to jdu naxhystat a tata odpolko to hodi na postu.sem myslela, ze budeme met ty vcerejsi brambory i dnes na obed, ale nestacilo to, tak musim jit udelat spenatek...
22. dub 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čuuus děvčata :slight_smile:
já chci taky do zoo,vemte mě sebou :slight_smile: naposledy jsme byli ve Dvoře Králové a byla jsem strašně zklamaná a naštvaná ze záchodů :sweat_smile: zahrada celá rozlezlá,kilometry za zvířaty a cesta zpět stejná,záchody přeplněný nějakýma Ruskama,který i loktama odstrčily,ale že jsem už měla pupek a na záchod jsem fakt potřebovala,to je nezajímalo :angry:
22. dub 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale určitě v nejbližší době pojedem do 'Liberce i do botanický na kytičky :slight_smile:
normálně ty naši sousedi jsou takový prasata - už dvakrát manžel ráno šel k autu,že pojede do práce a na autě odpadky a třeba i vylitý nápoje,už jsem mluvila s domácím,ne že bych udávala,ale hlásit se to muší :grinning: jestli si je tady nechá v podnájmu,všichni slušný lidi mu odtud pak utečou :unamused:
22. dub 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
o tom balonku jsem taky četla a do druhýho díťata,až půjdeme,tak o něm taky uvažuju,prevence je prevence :grinning:
22. dub 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,kdy jste začaly prckům třeba solit nebo jinak kořenit? nebo ještě vůbec? Adámek už ale určitě jo,že jo.
Jedna paní mi říkala,už jak jsem začala s příkrmy,že mám solit a dávat všechno koření,aby si malá zvykla,ale mě to nepřišlo zrovna dobrý solit v pěti měsících :sweat_smile:
22. dub 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no solit, ale jen z lehounka nam dr rekla az od roka... a s korenim jsem zacla asi od 2 let...ale minimalne... :wink: ted uz o malinko vic, ale nam to porad korenim jeste vic... :grinning: ... ale solila jdem treba jen brambory, tedtoviny vubec.., a kdyz jsem delala kureci vyvar, tak sem sasovi oddelala malilinko posolila a nam to ochutila normalne.
22. dub 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nenapada vas nejakej slogan na zubni pastu? mam vymyslet reklamu na a pasta a kartacek na zuby se lehce kresli :grinning:
22. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
napadlo me zubni psta perlicka zoubky zari jak hvezdicka... :grinning: je to blby?
22. dub 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si to myslela s tím solením,ta paní už od mala všechno
to je hezký,jen bych to zkrátila - zubní pasta perlička,zoubek jako perlička :slight_smile: co to dostáváte za úkoly? :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
blbec :angry: zoubek jako hvězdička samozřejmě
22. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se zubní pastou perličkou,úsměv září hvězdičkou
22. dub 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byly jsme na prochajdě a mám tak studený ruce
a byl jsme pro chleba v kauflandu a málem mě ušlapali důchodci :sweat_smile:
navíc jsem potkala paní,kterou znám zřejmě z práce a tak jsme se bavily,moc milá opravdu,ale vůbec nevím, o koho vlastně jde :sweat_smile: :grinning: stává se vám to taky? málokdy se umím přiznat,že toho dotyčnýho neznám
22. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli to je hezky... to pouziju, dekuji...:slight_smile: jj stava se mi to... :wink: z toho si nic nedelej... dojel zase muj tata hlidat, tak jdu nakreslit tu zubni psatu :grinning: pak vam to naskenuju,... :wink:
22. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pochlub se :slight_smile: já tady z mého umění raději zvěčňovat nic nebudu :grinning:
22. dub 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako se zasmejes... je to jak od ditete ze skolky, ale co ukol splnen a 1
22. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tu

Liduš, tak já jsem se ohledně toho balónku včera do noci vzdělávala a už vím, že do něj rozhodně nepujdu a to z těhle důvodů:
Po tři týdny se každý den roztahuješ na 30 cm-jak dlouho ti pak asi trvá než se stáhneš?
Jsou jen výjimky, že maminy pak nemají problémy s únikem moči
Při sexu sice žádnej problém s jizvou, ale chlap se ztratí
Porodní asistenky to rozhodně nedoporučujou

Takže já budu cvičit klasicky poševní dno a ono se to nějak poddá

Jani slogánek krásnej, to tam máte i nějakou reklamku nebo co?

Jinak po o přijde hrnec a už přišli i šaty, ale ty si musím ještě odpo vyzvednout na poště. Taky mi dneska přijdou opravit ten sprcháč, tak už se tam i zavřu
22. dub 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami nee ale brali jsme cosi v psychologii jako o reklamaxh jak pusobi na cloveka a meli jsme vymyslet nejaky plagat... tak snad se ucitelka neposere smichy... :grinning:
lami a to se jako strci do vnitr a nagukujes? :confused: to zni hruzostrasne :grinning: ja jsem dno nijka necvicila ani nevim jak a stejne jsem sla na cisare, tak budu doufat ze druhe bude taky cisarem... :wink:
ted zas popisuju nemecky nas dum...chjooo sme snad caparti aby jsme museli delat D.U. :angry: :grinning:
22. dub 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme tady všechny holky co byly na CR? :grinning: To je teda dobrý. Strčíš si ten balónek dovnitř a napumpuješ ho na co nejvíc sneseš (většinou to bývá těch 30 cm) a jako by svíráš svěrače. Takhle asi 15 minut a na závěr ho vytlačíš. Takže jako by fingovanej porod hlavičky. Jako moc mě to nenadchlo. Těch proti je pořád celkem ještě dost a ta cena je taky teda katastrofální. . . A tohle je něco co bych teda použitý po nikom nevzala.

Čoveče a nejseš na základce :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych měla strach, že vytlačím ven i to děcko nebo že si tím tak akorát vyvolám porod. . .
22. dub 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to tak to je teda sila... tak o to by jsem zajem nemela... :sweat_smile: zvlasli to v pohode jini tak my taky... :grinning: a budu doufat, ze druhy bude cisarem...
22. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi měla ten první na pohodu? Žádný problémy a ani tě dlouho nebolela jizva?
22. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lami jjj uplnebbez problemu, injekcce na od bolesti jsem mela asi jen 3 dny pak uz se to dalo vydzet... :wink: a jizva v pohode...zadnej problem...
22. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé tak to jsem nevěděla tohle,já myslela,že to nafukuješ po malinkejch kouskách a ne hnedka takhle a to mě nenapadlo,že pak budu mít ďouru jak do jeskyně :sweat_smile: :pensive: no a použitej bych teda nééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začínáš pomalu. Ze začátku zvládne š jen třeba 8 cm, ale pak se pořád roztahuješ a roztehuješ a až třeba na těch 30. Teď jsem se dokonce shrozila, protože zase čtu story okolo toho a dokonce některý maminky při tom praskaj-natrhnou si hráz. . . To je na můj vkus moc morbidní. Zvládli jsme CR, tak v nejhorším zvládnem i nějakej ten malej nástřih, ne? :wink: Já jsem si koupila olejíček na masírování hráze, tak to třeba pak pomůže
22. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek