Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

elidule
autor
4. kvě 2010

To musÍ být něco,to všechno zorganizovat 😕

axi81
4. kvě 2010

Jj, koník je Alexandr. 😀

Je to síla, ale hýbe se to. Jdu teď volat ohledně kytek. Držte pěsti! 🙂

axi81
4. kvě 2010

Uuuuuufff!!! Super přístup paní květinářky po telefonu!!! 😵 Svatbu máme totiž 200km od domova, tak vše musím zajišťovat víceméně telefonicky a po mailu. Květin jsem se bála, ale vypadá to slibně, holky!! 😵

axi81
4. kvě 2010

Samozřejmě jste mi všechny držely palce, že?! 😀

lamarika
4. kvě 2010

Ahoj holky 🙂

To moje malý dítě mě už začíná pomalu zlobit. Jsem mu uvařila pravou rajskou se zeůleninou a bramborem. Ještě jsem mu tam dala z dobrý vůle lžičku cukru aby to bylo mňam mňam i když bych neměla a on to zase nechce jíst. . . Takže jsem už zabavila sušenky a nějakou dobu je neuvidí dokud nesní alespoň půlku toho co má.

Jani my taky chtěli rovnou kupovat velkou postel. Kupovali bychom zasouvací rovnou i pro druhý. Jenže brácha se ženou ruší synovcovi dětskou, tak nám ji dají aby se jí zbavili.

lamarika
4. kvě 2010

S kytkama jsem ti plně důvěřovala, ale co ten dort?

janulle22
4. kvě 2010

tak vezmem tu mensi postel... 😵 v ikei stoji 945kc a na mmb ju prodavaj od 1000 a vic...tak tata rikal, ze se tam pokusi zajet... 😉 no ale co jsem se koukala na madraci, tak sem nenasla ten rozmer kterej potrebuju... 😒

axi81
4. kvě 2010

Do dortu jsem se ještě nepustila, Lami... 😅 😔

lamarika
4. kvě 2010

Tak šup šup Axi. Ony toho mají většinou cukrářky dost.

axi81
4. kvě 2010

Já si to nechám dělat od známé, která se tím normálně neživí, takže nepředpokládám, že by byl problém 🙂

janulle22
4. kvě 2010

koupime tu mensi a bude ju mit pak sourozenec nebo se proda... 🙂

lamarika
4. kvě 2010

Ajóóóó, tak to potom jo. Já myslela, že ho budeš brát od někoho cizýho 😉

lamarika
4. kvě 2010

Holky vy jste určo zkušenější a sečtělejší než já 😀 Jak dlouho pře porodem (nebo spíš v kolikátým týdnu) se má pít maliníkový čaj? Vím, že někde existuje diskuze ohledně toho, ale nechce se mi to hledat, tak jsem si říkala, že se vás prvně zeptám.

lamarika
4. kvě 2010

tak kde jste kdo? 😕 Už tady zase trpím samomluvou 🙄 Za chvilku se mi vzbudí malej a už budu zas až do večera mimo 😒

janulle22
4. kvě 2010

lami tak to nevím já jsem to nepoužívala... 😅

janulle22
4. kvě 2010

elousku divej na co jsem narazila... muzes se mrknout...treba se ti tam neco bude libit... me teda 100% a je to za prijatelne ceny... 😵

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=3&albu...

elidule
autor
4. kvě 2010

jéé,ty jsou fakt krásný a jsou to takový "normální" dětský obrázky 😅 tamto bylo takový - jak nějaká moderna, nebo nevím jak to přesně říct (no a o dost dražší taky 😖 ) 😀
něco si určitě objednám,díky za tip 🙂

Radu,já taky nevím 😔 bOhužel

Přišly jsme z venku,malá vůbec nespala,teď to na spánek taky nevypadá,to bude večer 😒
a odchytila mě na cestě nějaká stará cikánka a říká mi: vy jste krásná maminka jako nějaká herečka 😀 (to mě pobavilo 😀 😀 ) nechcete si nechat věštit z ruky ?😀

janulle22
4. kvě 2010

jo a za prachy ludry jedny... 😠 😝 😀
eli je tam vic lidi co to prodavaji ... jen to chce prolist... jako dost em to uchvatilo a udelame to ve stylu ZOO... jako fakt krasne barevne a za 35kc to jde toho obednat i vic a muzes obmenovat,... 😉
jsem rada, ze se ti to libi... 😵

elidule
autor
4. kvě 2010

no já se s ní raději nezdržovala,ony jsou šikovné,ještě pak zjistím,že mi něco chybí 😝 😀

já to vidím na kytičky 🙂 a zvířátko taky nějaký, to je jasný to nesmí chybět

janulle22
4. kvě 2010

no tak ja s kytkama mocnevim... 😅 ale zviratka urcite... jsou to jeho milacci... tak neni co resit, ted jen vymyslet jak to vyzdobit... na to jsem lehce lemploidni... 😀 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

neteře - ty mají všude princezny 🙂 jsem tvědavá,co bude letět,až ta naše cácora bude tak velká 😀
u starší z neteří byl vidět ten postup dospívání - nejdřív krteček a medvídek Pu, pak My little Pony,potom ty čarodějnice,teď jsou to ty princezny a Horseland 🙂

elidule
autor
4. kvě 2010

no,taky to nechci přehnat,aby to nebylo přeplácaný 😅 budu říkat a ještě tohle a ještě tohle a polepím i okno 😀 😀

janulle22
4. kvě 2010

no toho se taky bojim... 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

No i když o tom tak přemejšlim,tak na jedný straně je velký okno,tam nic,na druhý straně bUDE Nějakej ten nábytek,nA třetí poličky a lampička,tak v podstatě toho místa tolik nezbyde,tak to snAD NEPŘEŽENu,manŽA NEPŘIJDE A NEŘEKNE,ŽE TO JE PŘEPLÁCaný nebo hnusný,protože jemu to bude šumák 😝 😀 pozvu pak nějakou maminKU NA "KOLAUDACI" DĚCÁKU 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

MUSÍM POZVAT NĚJAKOU FAKT UPŘÍMNOU - KVETU Z TĚCH,CO BY MI ŘEKLY,ŽE JE TO KRÁSNÝ A PAK VYŠLY NA ULICI A ŘEKNou,že je to hnus

janulle22
4. kvě 2010

jj to taky nemam rada, ale tak co nadelas kdyz to nepoznas hend... 😒
no my mame dve velke steny treti okno a ctvrta je mensi, mame pokojik jen asi 10m2 takze to bude v pohode

elidule
autor
4. kvě 2010

to si pamatuju ze školy ještě,jsme šly s "kámoškama" na nákupy a to bylo furt: tobě to sluší, to si určitě kup a pak pomluvily za zádama, že v tom mám ránu 😀 😀 (a já si myslela, kdoví jaká nejsem krasavice 😀 )

ještě nevím, jak velkej vlastně ten náš pokojík - zjistím,až budeme kupovat koberec
jestli budeš pořizovat koberec do pokojíčku,budeš kupovat nějakej vyloženě dětskej nebo normální,já asi normální,něco světlýho asi s jemnými vzory,uvidím,co mě osloví 🙂

janulle22
4. kvě 2010

tak to nevim... asi taky nejakej bez obrazku to uz by asi bylo prepklacany.. jen nevim jakej... zdi budou zeleno zlute...tak ti nevim jaky koberec, spise jakou barvu...
ja myslela, ze uz mas zmerene okna, mistnosti a tak... 😀

elidule
autor
4. kvě 2010

KDYŽ JÁ SI TO Z TOHO KOUSÍČKU BLbě představuju 😒 ale takovej jemnej vzoreček jo,tO ASI Taky 🙂

NEMÁM,PODLE Toho,jak vidím,že se tam budEM CRCAT,tak času ažažažažaž 😒
kámoš slíbil manžovi,že nám TO vyštukuje, ŽE PŘIJEDE,JAK BUDEM POTŘEBOVAT A UŽ na TENHLE vÍkend se vyMLOUVÁ ................. NO V LÉTĚ SE SNAD NAstěhujem 😝 😀

každopádně - můj plán prací je už teď nabourán 😅 😀